صحبت‌های Zonic درباره منتقدان تیم Astralis

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری esportsjunkie مربی تیم دانمارکی تبار Astralis یعنی Danny zonic Sorensen روز گذشته و در طی مصاحبه‌ای به منظور شفاف‌سازی برنامه‌های آینده تیم، سخنانی را بیان کرد. چندی پیش طرفداران مطرح کرده بودند که Astralis توجه خاصی به تورنمنت‌های BLAST Pro Series دارد و به همین خاطر در دیگر مسابقات قهرمانی CSGO شرکت نمی‌کند. در این مصاحبه Sorensen بیان کرد که Astralis تعهدات یکسانی به Blast Pro Series، درست همانند دیگر تورنمنت‌های مهم CSGO، دارد و خواهد داشت.

طبق گفته Sorensen، تیم‌شان برنامه‌ریزی خاص و ثابتی برای شرکت‌کردن در تک تک تورنمنت‌های BLAST Pro Series ندارد و اگر نیاز باشد، حتی به خاطر شرکت در دیگر مسابقات از حضور در Blast pro Series سر باز خواهند زد و گفت از این که دیگران دقیقا برعکس این موضوع فکر می‌کنند کاملا متعجب شده است. در ادامه مصاحبه مشخص شد قراردادی که Astralis با برگزارکنندگان Blast Pro Series دارد هیچ تفاوتی با دیگر تیم‌های حاضر در این مسابقات ندارد و این که تمامی ۷ تیم شرکت‌کننده باید در ۵ رقابت دیگر قهرمانی رشته کانتر استرایک هم حضور داشته باشند. همچنین طبق گفته نماینده BLAST، قراردادهای آن‌ها با تیم‌های شرکت‌کننده در تورنمنت‌هایشان، فرقی با قرارداد تورنمنت‌های موسسات دیگر نظیر ECS و ESL Pro League ندارد.

Astralis همچنین دلیل دیگری برای اسکیپ‌کردن تورنمنت‌هایی که نیازمند مسافرت‌های طولانی با هواپیما دارند، دارد. AWPer تیم یعنی Nikolay device Ridtts از بیماری هرنیا یا فتق در اواخر ۲۰۱۷ رنج می‌برده است و طبق گفته Sorensen برنامه‌ریزی دقیق آن‌ها برای شرکت در تورنمنت‌های مختلف به علاوه‌ی جلسات درمانی مخصوصی به وضعیت Ridtts کمک شایانی کرد و این که در حال حاضر وضعیت او تحت کنترل است.

مطلب پیشنهادی:  تشکیل لیگ قهرمانی بریتانیا توسط شرکت Riot Games و LVP

هفته قبل بود که کاپیتان Astralis یعنی Lukas gla1ve Rossander برنامه تورنمنت‌های آنان را تا قبل از تعطیلات تابساتی مشخص کرده بود که شامل فینال حضوری ECS ،ESL Pro League و ESL One Cologne 2019 می‌شود و بنابر این آنان شرکت در تورنمنت‌های cs_summit 4 ،DreamHack Masters Dallas 2019 و BLAST Pro Series Los Angeles 2019 را از دست خواهند داد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)