تیم Winstreak به مسابقات Starladder Minor راه پیدا کرد

Avatar
ادوین آزادمهر ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

به رسم همیشه بعد از برگزاری مرحله انتخابی میجور Epicenter شاهد برگزاری مسابقاتی جدید هستیم تا تیم‌های منتخب هر منطقه بعد از پشت سر گذاشتن مرحله انتخابی مینور برای به دست آوردن ۳۰۰ هزار دلار و جواز حضور در میجور پیش رو با یکدیگر رقابت کنند. البته باید گفت که این مینور با مسابقات قبلی تفاوت دارد چرا که در این سری از مسابقات دو تیم برتر به میجور Epicenter راه پیدا می‌کنند و این در حالی است که در تمامی مینورهای قبلی تنها تیم قهرمان مینور جواز حضور در میجور را به دست می‌آورد.

مرحله انتخابی  Starladder Minor در منطقه روسیه دو روز پیش در دو گروه با حضور ۶ تیم برگزار شد که در گروه اول تیم‌های Navi و Colizeum و Black Hornets و در گروه دوم تیم‌های Winstreak و Empire و Magic Hands حضور داشتند.

شروع مسابقات در گروه اول با بازی‌های خوب تیم Na’vi آغاز شد و این تیم محبوب موفق به شکست دو حریف خود شد تا در صدر جدول این گروه قرار بگیرد. در ادامه نیز تیم‌های Colizeum  و Black Hornets برای راه‌یابی به مرحله بعدی بازی حساسی را پشت سر گذاشتند. این دو تیم که در بازی اول خود نتیجه ۱-۱ را به دست آورده بودند برای مشخص‌شدن تیم دوم این گروه بازی دوباره‌ای را با فرمت BO1 در برابر یکدیگر آغاز کردند و در نهایت تیم Colizeum موفق به برد این بازی شد و به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کرد.

در گروه دوم نیز تیم Winstreak با کسب یک برد در برابر تیم Magic Hands و یک مساوی در برابر تیم Empire در صدر جدول این گروه قرار گرفت و تیم Empire با کسب دو مساوی در برابر حریفان خود موفق به کسب رتبه دوم این گروه و صعود به مرحله بعد شد و تیم Magic Hands نیز از مسابقات حذف شد.

مطلب پیشنهادی:  کلاچ زیبای نیمار در بازی CS:GO

با اتمام مرحله گروهی ۴ تیم به مرحله پلی آف مسابقات راه پیدا کردند تا برای رسیدن به Starladder Minor با یکدیگر رقابت کنند.

شروع بازی‌ها با رویارویی تیم‌های Navi و Empire همراه بود و تیم Navi موفق به شکست حریف خود با نتیجه ۰-۲ شد. دو بازی میان این تیم‌های تنها ۱۹ و ۲۵ دقیقه طول کشید و تیم Navi با استراتژی فوق‌العاده خوب خود به حریف اجازه پیاده‌سازی برنامه‌های خود در بازی را نداد. در نتیجه Navi به فینال مرحله انتخابی مسابقات راه پیدا کرد تا شانس خود را برای حضور در مینور امتحان کند.

در بازی دیگر Winstreak و  Colizeum برای رسیدن به فینال مرحله پلی آف با یکدیگر رقابت کردند. برعکس تصوری که هر کسی قبل از بازی از این مسابقه داشت، تیم Colizeum رقیب سرسختی برای Winstreak شد. این تیم در بازی اول خود در برابر Winstreak با پیک و بن قوی خود همه را حیرت زده کرد اما در ادامه با از دست دادن چندین موقعیت خوب در بازی در دقیقه ۵۳ بازی را به حریف خود واگذار کرد. بازی دوم موقعیت خوبی برای تیم Winstreak بود تا خود را به فینال مسابقات برساند و حریف تیم Navi در مرحله بعدی باشد. بازی دوم با درفت قوی تیم Winstreak  آغاز شد و بازی زیبای Silnet و Cooman کار تیم حریف را تمام کرد تا در ادامه شاهد رقابت Navi و Winstreak برای دریافت جواز حضور در مینور باشیم.

بازی اول این دو تیم با شروع قوی تیم Winstreak همراه بود و این تیم در همان دقایق آغازین بازی موفق به برد تمامی لین‌ها شد. گرچه Magical بازی زیبایی را با هیروی Alchemist از خود به نمایش گذاشته بود اما Cooman قهرمان این بازی بود و با بازی تماشایی خود با هیروی Storm Spirit و آمار ۸-۰-۱۹ موفق به برد این بازی برای تیم خود شد.

مطلب پیشنهادی:  تیم Evil Geniuses نیز به MDL دعوت شد

شروع بازی دوم کمی خسته‌کننده بود چرا که تا دقیقه ۱۸ این بازی شاهد بازی آرامی بودیم و هر دو تیم از ایجاد فایت جلوگیری می‌کردند اما در ادامه شاهد بازی زیبایی از تیم Navi به خصوص بازیکن خوب این تیم یعنی  Magical بودیم. Magical با هیروی Death Prophet موفق به کسب آمار ۹-۱-۱۰ شد تا انتفام بازی قبل را از این تیم گرفته باشد و بازی را برای تیم خود مساوی کند تا شاهد بازی سوم میان این دو تیم باشیم. البته این بازی با نمایش خوب Crystallize با هیروی Sven هم همراه بود و او با کسب آمار ۱۳-۰-۸ و فارم زیادی که داشت در تمامی تیم فایت‌ها تاثیر بزرگی گذاشت.

بازی حساس سوم با شروع خوب Navi همراه بود و این تیم تا دقیقه ۲۲ برتری خود در Networth را حفظ کرده بود اما با وجود این برتری Silent با هیروی Juggernaut آمار خوب ۵-۲-۱۱ را داشت که این موضوع تهدید بزرگی برای تیم Navi محسوب می‌شد. در دقیقه ۳۰ بازی هر دو تیم قصد به دست آوردن Aegis داشتند که همین موضوع منجر به ایجاد تیم فایت زیبایی میان این دو تیم شد. بعد از این تیم فایت Networth هر دو تیم با یکدیگر برابر بود و اختلاف دو تیم به حداقل رسیده بود اما ادامه بازی ضد تیم Navi پیش رفت و Winstreak در فایت‌ها برتری بیشتری داشت. در ادامه Navi حریف Winstreak نشد و با چند اشتباه کوچک بازی خود را در برای تیم Winstreak  واگذار کرد.

با این حساب تیم Winstreak به عنوان نماینده منطقه روسیه به مسابقات Starladder Minor راه پیدا کرد تا شانس خود را برای دریافت جواز حضور در میجور Epicenter امتحان کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)