تیم White Walkers نایب قهرمان مسابقات ESL در LOL شد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

مسابقات ESL یکی از معتبرترین مسابقات برای تمامی رشته‌های ورزش الکترونیک تا به امروز است، همچنین بازی league of legends نیز یکی معروف‌ترین رشته‌های این رویداد به حساب می‌آید که سالانه مسابقات زیادی برای آن برگزار می‌شود. در آخرین سری مسابقات ۵ به ۵، شماره ۴۵۳ بر روی سرور اروپا، تیم ایرانی White Walkers توانستند عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش بگذارند.

تمام مسابقات به صورت تک حذفی انجام شده و ۲۵ تیم از کشورهای مختلف از جمله، روسیه، چک، بلغارستان، یونان، لهستان و … برگزار شد همچنین تیم ایرانی White Walkers نیز در به عنوان تنها نماینده ایران در این سری مسابقات حضور یافت. این تیم از سال ۲۰۱۶ در این مسابقات ESL فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون با گذشت چند سال عملکرد فوق‌العاده‌ای در دو رویداد اخیر خود داشته است.

قابل ذکر است که این مسابقات از نظر رشد و ارتقا تیم‌ها شدیدا قابل اهمیت است و تیم White Walkers نیز در ایران جزء یکی از بهترین تیم‌های کشور محسوب می‌شود، این تیم ماه گذشته در مسابقات شماره ۴۵۲ Go4LoL توانست به مقام سوم دست یابد و اکنون نیز به مقام دوم رسیده است.

اعضای تیم White Walkers عبارت اند از:

  • Una BurZum
  • Devilnectar
  • XiP
  • MaD Soroush
  • DayLightDie
  • ChainReAct
  • Alireza

در اولین بازی در Round of 32 تیم White Walkers به قید قرعه استراحت داده شد ولی در Round of 16 مقابل تیم لهستانی Refleks Szachisty رفت و در یک بازی ۲۲ دقیقه‌ای به مرحله بعد صعود کرد. در بخش یک چهارم نهایی مقابل تیم رومانی Axterium Esports قرار گرفت که در یک بازی آسان با امتیاز ۲۲/۷/۵۰ به مرحله نیمه نهایی و مقابل تیم مقدونیه Vincit Omnia قرار گرفت که در این بازی نیز به آسانی از حریف خود عبور کردند. در بازی فینال مقابل نماینده دیگری از لهستان به نام Wrrrrrrrr قرار گرفت و بعد از ۲۵ دقیقه رقابت سخت به مقام دوم دست یافت.

مطلب پیشنهادی:  تیم SKT با شکست KingZone وارد گرند فینال LCK شد

این مسابقات فقط جنبه آزمایش و مسابقاتی ندارد و دارای جایزه مشخصی برای بازیکنان است، تیم اول ۱۰۰ یورو برنده شد، همچنین ۳۶۰۰RP همراه با Triumphant Ryze و  ۴-Win XP Boost و تیم دوم ۲۵۰۰RP همراه با ۴-Win XP Boost برنده شد. سری بعدی این مسابقات نیز به زودی شروع می‌شود و می‌توانید با شرکت در این مسابقات از سایت رسمی ESL، توانایی‌های خود و یا تیم خود را امتحان کنید. این مسابقات در دو روز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)