خداحافظی تلخ Virtus.pro از مسابقات MDL Disneyland Paris Major

Avatar
هادی عبدالهی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports همان طور که شعار تیم PSG.LGD عبارت «LGD جنگاور» است، اسکواد PSG.LGD روز گذشته و در رویارویی خود با Virtus.Pro اثبات کردند که واقعاً در عمل نیز این گونه است و PSG برای رسیدن به رویای خود از سد هر تیمی می‌تواند عبور کند.

تمامی تیم‌های چینی حاضر در مسابقات MDL Disneyland Paris Major در راند اول بازی‌های playoff به براکت پایینی سقوط کردند و با حذف‌شدن Keen gaming، چین تنها دو نماینده دیگر در این Major مهم دوتا ۲ دارد. برای ادامه‌دادن راه خود، PSG.LGD مجبور بود تیم قدتمند و غول ناحیه CIS یعنی Virtus.Pro را شکست دهد. تیمی که از ابتدای فصل، در تمامی گرند فینال‌های Majorهای امسال حضور داشته است و با عملکرد عالی خود موفق شده بود با داشتن بیش از ۱۱،۰۰۰ امتیاز، با فاصله نسبتاً زیادی تیم اول رنکینگ DPC دنیا قرار بگیرد. در بازی روز گذشته یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین نبردهای تورنمنت دیزنی لند را تا این جای کار شاهد بودیم که در نهایت به نفع چینی‌ها خاتمه یافت و پایان کار Virtus.Pro را در میجور دیزنی لند رقم زد.

راند اول هر دو تیم از آخرین استراتژی‌های خود استفاده کردند. چینی‌ها با کشیدن Grimstroke به همراه دو هیرو استان‌ کننده یعنی Sven به‌ عنوان کری و Sand King به‌ عنوان ساپورت، موفق شد از ابتدای بازی فشار زیادی روی حریف خود وارد کند. در پایان بازی مقاومت عالی از جانب VP شاهد بودیم ولی سند کینگ Xu “fy” Linsen نابودگر بود و در نهایت PSG بازی را برای خود کرد.

مطلب پیشنهادی:  مشارکت Golden Guardians با Madrinas Coffee

بازی دوم، این VP بود که بهتر بود؛ به‌ قدری که در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی به حریف خود حتی اجازه گرفتن یک کیل را هم نداده بود. اما همان‌ طور که در مصاحبه بعد بازی از Fy پرسیده شده بود، چینی‌ها می‌دانستند که در لینینگ فیز و در اوایل بازی هیچ شانسی در برابر لاین آپ مخرب Ursa، Enigma و Lion ندارند ولی می‌توانند در اواخر بازی با Drow Ranger خود نتیجه را عوض کنند که دقیقا همین گونه نیز شد. درخشش عالی و حضور Wang “Ame” Chunyu با هیرو Drow Ranger عامل اصلی و حیاتی PSG در برد نهایی خود خصوصاً در تیم فایت‌ها بود.

در ادامه بازی‌های امروز، شاهد راند حذفی براکت پایینی و نیمه‌ نهایی‌های براکت بالایی خواهیم بود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)