Maybe و Ame در صدر لیدربرد Dota2 اروپا

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

در این روزها تمامی تیم‌ها و بازیکنان منتظر برگزاری مینور Starladder و میجور Epicenter هستند و همین زمان موقعیت خوبی برای تمامی بازیکنان است تا بر روی بالابردن رنک خود در بازی تمرکز کنند. در این مطلب به بررسی برترین‌های سرور اروپا می‌پردازیم:

همان طور که می‌دانید لیدربرد جهانی رنک بازی Dota2 به ۴ سرور اروپا و آمریکا و چین و آسیای جنوب شرقی تقسیم می‌شود. گر چه در این میان ریجن‌های آمریکای شمالی و روسیه هم حضور دارند اما برای MMR این دو سرور به ریجن‌های اروپا و آمریکا مربوط می‌شوند.

گر چه شاید این موضوع کمی شوکه‌کننده باشد اما برترین بازیکنان لیدربرد اروپا در حال حاضر بازیکنان چینی یعنی Maybe و Ame از تیم موفق و محبوب PSG.LGD هستند و در حال حاضر این دو بازیکنان دو جایگاه اول این سرور را از آن خود کرده‌اند. از سمتی دیگر نفر سوم این سرور بازیکن روسیه‌ای یعنی No[o]ne است که همه او را به عنوان ستاره تیم VP می‌شناسیم.

با این حساب در کمال تعجب برترین‌های سرور اروپا بازیکنان منطقه اروپا نیستند و سه جایگاه اول این منطقه به بازیکنانی از مناطق دیگر تعلق دارد.

همچنین موضوع جالب دیگری که در مورد این سرور وجود دارد این است که در ۱۰ بازیکن برتر منطقه اروپا تنها ۴ بازیکن مربوط به این منطقه حضور دارد که این بازیکنان Miracle- و GH و Limmp و saska هستند. همچنین یکی از بهترین کری‌های بازی Dota2 یعنی Rtz از تیم EG در اروپا رتبه ۷ را در دست دارد و تا به الان در سرور اورپا موفق بوده است.

مطلب پیشنهادی:  کمپانی Epic Games یک عکس دیگر از Fortnitemares منتشر کرد
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)