پیوستن MATUMBAMAN به تیم Chaos Esports Club

Avatar
هادی عبدالهی ۰۱ تیر ۱۳۹۸

شب گذشته تیم Chaos Esports Club از طریق حساب کاربری Twitter خود و با انتشار ویدیوئی کوتاه، اشاراتی به حضور MATUMBAMAN در تیم‌شان کرده بود و بالاخره ساعاتی قبل حضور او در تیم تایید شد و پس از روزها گمانه‌زنی بالاخره مقصد نهایی Lasse Aukusti “MATUMBAMAN” Urpalainen و تیم جدید او مشخص گردید.

درست هفته قبل بود که خبر غیرمنتظره جداشدن Lasse “MATUMBAMAN” Urpalainen از تیم لیکویید جامعه طرفدار دوتا ۲ را غافلگیر و سردرگم کرده بود. چند روز بعد هم خبر رسید که جایگزین این بازیکن فنلاندی Aliwi “w33” Omar خواهد بود که اتفاقا امروز اولین بازی خود را با این تیم در مسابقات EPICENTER Major انجام داد.

در بیانیه‌ای خبری، Greg Laird مدیر عامل Chaos E.C در این خصوص گفت:

«این موقع از سال همیشه شلوغ و پر دغدغه است و ما همیشه به دنبال افراد بااستعداد و کارکشته‌ای هستیم که بتوانند بازیکنان جوان تیم ما را به سمت و سویی بهتر هدایت و راهنمایی بکنند. Matumbaman نمونه‌ای بارز و بسیار کمیاب از چنین بازیکنان کارکشته و حرفه‌ای است که می‌تواند به همراه خود کوله باری از تجربه‌های بین‌المللی و ارزشمند را به اسکواد ما منتقل کند. به تیم خوش آمدی Lasse، بسیار خوش‌حالیم که پیش ما هستی.

MATUMBAMAN در رقابت‌های انتخابی اروپا برای The International 2019، کار خود را با تیم جدیدش آغاز خواهد کرد. البته گفتنی است ترکیب حال حاضر و  لاین آپ اسکواد Chaos E.C در وضعیت پایدار و ثابتی نیست و احتمالا شاهد چندین اعلامیه دیگر در خصوص وضعیت بازیکنان آن‌ها در چند روز آینده باشیم.

مطلب پیشنهادی:  قدرتمندترین تیم مسابقات League of Legends 2018

به جز MATUMBAMAN و کاپیتان تیم یعنی Rasmus “MISERY” Filipsen، بقیه اعضای تیم به طور دقیق مشخص نیستند. پس از میجور پاریس و عملکرد ناامیدکننده آن‌ها بود که که موسسه Chaos Esports Club تصمیم گرفت از آمریکای جنوبی خارج شود و تیم دوتا ۲ خود را به اروپا منتقل کند. به همین علت، آنان ۲ تن از بازیکنان برزیلی تبار خود را از دست دادند و با ترکیب جدیدی حاوی Nico “Gunnar” Lopez، Maurice “KheZu” Gutmann و Milan “MiLAN” Kozomara و بازیکن کری جدید خود یعنی William “hFn” Medeiros وارد رقابت‌های انتخابی آزاد EPICENTER Major شدند که طبق پیش‌بینی‌ها اصلا موفق ظاهر نشد. اسکواد جدید آن‌ها حتی موفق نشد از رقابت‌های انتخابی بالا برود و تا به این لحظه نیز خبری در مورد وضعیت بازیکنان جدید آن‌ها اعلام نشده است.

فعلا مشخص نیست که MATUMBAMAN در چه پوزیشنی بازی خواهد کرد و خبری در این خصوص اعلام نشده است اما با توجه به تجربه و توانایی بالای او هر دو موقعیت Mid lane و Carry برای او در تیم Chaos E.C مناسب خواهد بود.

چندی پیش شایعه شده بود Gunnar، یکی از بازیکنان تازه و Mid laner جدید تیم Chaos E.C، به Kim “Febby” Yong-min، Lee “Forev” Sang-don و Park “March” Tae-won پیوسته است و قصد تشکیل تیمی جدید در ناحیه جنوب شرقی آسیا و  شرکت در رقابت‌های انتخابی این ناحیه را برای بزرگ‌ترین تورنمنت سال یعنی TI9 دارند. تا به این لحظه هنوز تاییدیه‌ای رسمی در مورد این لاین آپ اعلام نشده است. البته تیم سابق March نیز او را در ترکیب جدیدشان نگذاشته است و وضعیت او با تیم J.Storm هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. J.Storm دو روز پیش اعلام کرده بود که وضعیت Bryle و March در هفته‌های آینده مشخص خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  پنج بازیکنی که انتظار افت آن‌ها در PES 2020 می‌رود

به هرحال، تیم Chaos Esports Club قرار است با شروع رقابت‌های انتخابی اروپا برای TI9 از سوم جولای بازی‌های خود را برای راه‌یابی به بزرگ‌ترین تورنمنت سال آغاز کند که بدون هیچ گونه وقفه‌ای با رقابت‌های closed qualifiers درهشتم جولای پیگیری خواهد شد. حضور MATUMBAMAN در این رقابت‌ها برای تیم Chaos E.C قطعا تاثیرگذار و مثمر ثمر خواهد بود اما باید دید آیا او به تنهایی می‌تواند Chaos را به TI9 برساند یا خیر.

برچسب ها :