له شدن Flash Wolves توسط Liquid در مسابقات MSI

Avatar
هادی عبدالهی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports تیم لیکویید (Team Liquid) موفق شد به راحتی هر چه تمام تر از روی فلش وولوز (Flash Wolves) عبور کند و در اولین بازی خود در استیج جدید تورنمنت Mid-Season Invitational رشته لیگ آو لجندز، پیروزی شیرین و راحتی کسب کند.

بازی شروع آرام و آهسته‌ای داشت و برتری خاصی از هیچ کدام از تیم‌ها مشاهده نمی‌شد، اما وقتی لیکویید موفق شد نقطه ضعف حریف را پیدا کند، به سرعت بارون را گرفت و با تمام قدرت به سمت نکسوس حریف تاخت و تاز کرد تا در ۲۸ دقیقه کارشان را یک‌سره کند.

لیکویید در بازی‌های قبل خود ثابت کرده بود که در استیج‌های بین‌المللی معمولا خوب ظاهر نمی‌شوند و بد نامی خاصی بین طرفدارن خود پیدا کرده بود اما روز گذشته هیچ خبری از این موضوع نبود و لیکویید همانند ساختاری واحد و با برنامه‌ریزی کامل عمل کرد. آن‌ها در laning phase (ابتدای بازی که همه هیروها در لاین‌های خود هستند) خود را ساختند و در ادامه نیز هیچ گونه اجازه‌ای به Flash Wolves ندادند تا به بازی برگردد و کامبک نماینده چین را در نطفه خفه کردند.

Flash Wolves ترکیب تیمی استاندارد و خوبی داشت که با گذشت هر چه بیشتر بازی، قوی‌تر می‌شدند و لیکویید نیز با آگاهی از این موضوع، اجازه طول کشیدن بازی را ندادند و تلاش کردند در سریع‌ترین زمان ممکن بازی را از آن خود کنند.

نتیجه خاصی نمی‌توان از این مسابقه و عملکرد لیکویید و یا حتی شکست Flash Wolves گرفت ولی حداقل برای طرفداران لیکویید مشخص شد که تیم مورد علاقه خود می‌تواند مثل قبل پیروزی‌هایی کسب بکند. لیکویید شاید قوی‌ترین تیم حاضر در رقابت‌ها نباشد اما قطعا پتانسل واژگون‌کردن بهترین تیم‌ها را در خود دارد.

مطلب پیشنهادی:  تیم Boom ID راهی مسابقات Bucharest Minor شد

خطر اصلی و رقابت مهم لیکویید امروز و دربرابر G2 Esports خواهد بود و باید دید سرنوشت Doublift و یاران او چگونه خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)