حضور Iron Man در فورتنایت ؟

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

همین چند روز پیش بود که خبر احتمال بازگشت شخصیت منفی سری فیلم‌های مارول یعنی Thanos را به شما دادیم، حال کارگردان خلاق این عنوان در توییتر خود، سرنخ‌هایی از ویژه برنامه مشترک مارول و فورتنایت به طرفداران این سری می‌دهد.

آقای Donald Mustard کارگردان و سازنده عنوان این سری در توییتر رسمی خود با انتشار عکس رابرت داونی جونیور (بازیگر نقش Iron Man) نوشت:

به نظر خوب میای رابرت داونی جونیور . به زودی می‌بینمت.

شاید در برخورد اول با این کلمه فکر کنیم Donald Mustard به فیلم Avengers: End Game اشاره می‌کند اما نکته قابل توجه عکسی که از رابرت داونی گذاشته است باعث شده که شایعه حضور شخصیت Iron Man در بازی فورتنایت را به وجود آورد. عکس از رابرت داونی جونیور منتشر کرده، او در این عکس یک تی‌ شرت سبز با لوگو فورتنایت پوشیده بود و نوع پوشش او شبیه تم رنگی فورتنایت است. این عکس فتوشاب نیست و گویا آقای رابرت داونی واقعا با همچین لباسی برای مدتی گشت زده است. همین طور احتمال می‌رود که معامله بین او و بازی محبوب فورتنایت انجام شده و قرار است خود او و یا صداگذاری او در بازی بیاید.

رابرت داونی جونیور بازیگر نقش Iron Man

فیلم Avengers: End Game یکی از مورد انتظار ترین فیلم‌های سینمایی است که تنها یک هفته تا انتشار آن باقی مانده است. از طرفی سال گذشته شرکت Epic Game در زمان پخش فیلم قبلی این سری Avengers infinity war، شخصیت Thanos همراه با سلاح آن وارد بازی شد که نقدهای مثبتی به آن وارد شد. از طرفی نیز کارگردان این بازی به خوبی می‌داند که چگونه از رسانه‌های اجتماعی برای ایجاد هیجان و تبلیغات خود استفاده کند.

مطلب پیشنهادی:  شکایت دوباره از Epic Games این‌ بار بر سر Emote

بسیاری بعد از پخش‌شدن این، نظرات خود را به اشتراک گذاشتند، طبق کدهایی که از بازی به دست آورده شده است، تمام دیالوگ‌ها به شخصیت Thanos برمی‌گردد و حال کارگردان بازی فورتنایت نیز سرنخی از شخصیت مهمان در این بازی به ما داده است. احتمال وجود مادی در خصوص درگیری Iron Man و Thanos باشد زیاد است ولی احتمال آمدن مکانیکی از شخصی Iron Man و یا اسکینی از این شخصیت هم نیز وجود دارد.

عکس غیر رسمی

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)