تیم G2 با حذف Origen وارد فینال LEC Spring Split شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت dotesports با این که G2 Esports در طی ۲۰۱۹ LEC Spring Split به طور قطع عملکرد عالی داشته ولی بعد از باخت ۵ بازی متوالی در فصل عادی رقابت‌های LoL، هنوز کسان زیادی بودند که به موفقیت‌های آن‌ها شک داشتند. از طرفی دیگر Origen در بازی‌های خود در فصل عادی رقابت‌ها، بسیار مقتدر و خوب ظاهر شده بود و موفق شده بود ۶ بازی پشت سر هم را برنده شود.

قبل از بازی بسیاری از علاقه‌مندان درباره این که G2 در سطح بازی Origen نیست صحبت می‌کردند. به عقیده بسیاری G2 آن طور که نشان می‌دهد قوی نبود و این که طی مسابقه نیمه نهایی، بازی هماهنگ و کار شده Origen بر توان دفاعی G2 غلبه خواهد کرد. اما پس از به اتمام رسیدن بازی نیمه نهایی، همه به قضاوت اشتباه خود پی بردند و اسکواد تخریب‌گر و قدرتمند G2 موفق شد Origen را به زمین کوبد و شکست دهد.

از تصمیمات عالی و به جای آن‌ها در Late game گرفته تا تیم فایت‌های هوشمندانه و ظریف‌شان در طی بازی، G2 نشان داد که اعضای تیم‌ آن‌ها چیزی بیشتر از جمعی از ستارگان و چهره‌های شاخص این رشته اند. ابتدای بازی اول تنها جایی بود که Origen موفق شد کاری انجام دهد و دلیل آن‌ هم به خاطر به کنترل د آوردن سریع بازی بود. در حقیقت این Origen بود که بیشتر مدت زمان بازی حریف خود را کنترل می‌کرد ولی بعد از مدتی G2 موفق شد سکان بازی را به دست بگیرد و دیگر اجازه نفس‌کشیدن را به Origen نداد.

مطلب پیشنهادی:  اضافه‌شدن بازیکن جدید Bot Lane به تیم Afreeca Freecs

در طی بازی‌های بعد G2 که با حرکات بی‌وقفه خود حریف خود را مجبور به واکنش می‌کرد و امان آن‌ها را بریده بود. Martin “Wunder” Hansen با هیرو Irelia عملکردی عالی داشت و این Caps بود که با نمایش بی‌خطای خود عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

با این برد G2 به فینال LEC Spring Split راه یافت و باید منتظر برنده بازی بین Fnatic و Origen باشد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)