هیروهایی که باید در Dota Auto Chess حضور داشته باشند

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

Dota Auto Chess که این روزها از محبوبیت مخصوصی برخوردار شده و از خود بازی Dota2 هم محبوب‌تر شده است. این مد از بازی با کمبود چند هیرو روبه‌رو است که در صورت اضافه‌شدن بعضی هیروها به Dota Auto Chess این بازی استراتژی دوست داشتنی تر خواهد شد. در ادامه به معرفی هیروهایی می‌پردازیم که جای خالی آن‌ها در این بازی شدیدا حس می‌شود. در ادامه به معرفی این هیرو ها میپردازیم.

Pudge

Pudge از هیروهای قدیمی و محبوب بازی Dota2 است و نبود این هیرو در Dota Auto Chess کمی شوکه‌کننده است. حضور این هیرو در کنار هیروهایی مانند Warlock و Drow Ranger و Lich می‌تواند ترکیب جالبی باشد و با این ترکیب می‌توان آرمور هیروهای حریف را به سادگی کم کرد. این هیرو در صورتی که در بازی حضور داشت می‌توانست در دسته Warriorها قرار بگیرد و یکی از هیروهای تانک این بازی باشد.

Earthshaker

Earthshaker از هیروهای محبوب این بازی است که در هر بازی‌ می‌تواند تاثیر شدیدا بالایی داشته باشد. با توجه به قابلیت‌های این هیرو و اتک دمیجی که می‌تواند به هیروهای یار اضافه کند، می‌توان گفت که Earthshaker در صورتی که به Dota2 Auto Chess اضافه شود می‌تواند یک غول شکست ناپذیر باشد.

مطلب پیشنهادی:  میزبانی ImbaTV و Douyu از رقابت‌های Dota Auto Chess

Storm Spirit

به جات می‌توان گفت که در صورتی که این هیرو به بازی اضافه شود رقابت زیادی بین بازیکنان برای داشتن سبک بازی خاص خود با این هیرو ایجاد می‌شود. Storm Spirit از دسته هیروهایی است که در تمامی مسابقات استفاده می‌شود و با قدرت‌های خاص خود می‌تواند یکی از بهترین‌ها در Dota2 Auto Chess باشد.

Broodmother

Broodmother یکی از غول‌های دنیای Dota2 است و شکست‌دادن این هیرو هیچ گاه کار ساده‌ای نبوده اما این هیرو می‌تواند در Dota Auto Chess کلس مخصوص به خود را داشته باشد چرا که محبوبیت این هیرو و قدرت عنکبوت‌های این هیرو در فایت‌ها موردی است که نمی‌توان از کنار آن گذشت و همین موضوع باعث می‌شود تا این هیرو مستحق داشتن کلس مخصوص خود باشد.

Faceless Void

نمی‌توان گفت که این هیرو در Dota Auto Chess در کدام دسته از هیرو ملحق می‌شود اما Faceless Void از هیروهای خوب بازی Dota2 محسوب می‌شود و دیدن Chronosphere این هیرو در این بازی می‌تواند اتفاق جالبی باشد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)