تیم‌های قدرتمند Dota2 که می‌توانند قهرمان آخرین میجور فصل باشند

Avatar
ادوین آزادمهر ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

تنها چند روز به برگزاری آخرین میجور فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ باقی مانده و در میان تیم‌های دعوت شده به این مسابقات چند تیم شانس کسب جواز حضور در مسابقات The International 2019 را دارا هستند.

در این مطلب به بررسی و معرفی تیم‌هایی می‌پردازیم که می‌توانند در این سری از مسابقات میجور قهرمانی را به دست بیاورند.

Infamous

Dominik Reimeier یا همان Black برای اولین بار در این فصل در مسابقات رسمی شرکت می‌کند و در طول این فصل با مشکلی که برای دست او پیش آمده بود دست و پنجه نرم می‌کرد. اما حالا تیم آمریکایی Infamous این بازیکن مستعد و قدرتمند را در ترکیب خود دارد و دیدیم که در مرحله انتخابی میجور این بازیکن کمک شایانی به صعود تیم خود کرد.

گر چه تصور بسیاری از بازیکنان و علاقه‌مندان به این بازی این است که Infamous هیچ شانسی در این مسابقات ندارد اما باید دید که این تیم چه مقدار قدرتمند شده است و آیا مثل همیشه در مرحله اول مسابقات حذف می‌شود یا می‌تواند شگقتی‌ساز این مسابقات باشد.

Forward Gaming

این تیم در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸  موفقیت چندانی را به دست نیاورده است اما همچنان از تیم‌های خوب آمریکای شمالی محسوب می‌شود. گر چه این تیم در طول فصل بازیکنان زیادی را از دست داده است اما در مرحله انتخابی مسابقات قدرتمندتر از همیشه ظاهر شد و حضور خود را در مسکو برای مسابقات Epicneter حتمی کرد.

همچنین بازیکن pieliedie از آپریل به این تیم پیوسته است و مطمئنا این بازیکن تا به الان خود را با بازیکنان تیم هماهنگ کرده است در نتیجه Forward Gaming می‌تواند یکی از تیم‌های مدعی در این مسابقات باشد.

مطلب پیشنهادی:  پیوستن Team Liquid به جمع نمایندگان اروپا در DreamLeague Season 11 Stockholm Major

Pain Gaming

یکی دیگر از تیم‌هایی که می‌تواند در این مسابقات نمایش خوبی را از خود به جا بگذارد تیم برزیلی Pain Gaming است. گر چه این تیم ستاره‌های خود یعنی KINGRD و tavo را در تیم ندارد اما همچنان این تیم می‌تواند شانس کوچکی برای کسب موفقیت در این مسابقات داشته باشد.

این تیم در مسابقات میجور Disneyland در برابر تیم Liquid شکست خورد اما اگر در این مسابقات شانسی برای بازی در برابر تیم‌های ضعیف‌تر داشته باشد می‌تواند مقام مناسبی را کسب کند.

Royal Never Give Up

Royal Never Give Up یا همان RNG تیم چینی موفقی است که فصل سختی را در پیش داشته است . برای اولین بار قرار است که بزرگ‌ترین مسابقات Dota2 تاریخ در کشور چین برگزار شود و در نتیجه تمامی تیم‌های حاضر در این کشور روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند چرا که تمامی تیم‌های این کشور موقعیت خوبی برای کسب موفقیت لازم را به دست آورده‌اند.

این تیم شروع خوبی در مسابقات DreamLeague Season 10 داشت اما در این فصل موفق به برد حتی یک تورنمنت نشده است. حضور قدرتمند این تیم در مرحله انتخابی میجور خبر از ادامه قدرتمند این تیم می‌داد اما باید دید این تیم می‌تواند حداقل جواز حضور مستفیم در مسابقات The International 2019 را به دست بیاورد یا خیر !

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)