بازگشت FaZe Clan به مسابقات CWL Pro League با اسکواد جدید Black Ops 4 خود

Avatar
هادی عبدالهی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری dexerto موسسه شاخص و به نام فعال در رشته Call of Duty یعنی FaZe Clan روز گذشته به طور رسمی بازگشت خود به استیج رقابتی و حرفه‌ای رشته CoD را اعلام کردند. آن‌ها رقابت‌های انتخابی Pro League را از دست داده‌اند و در نتیجه جای تیم Red Reserve که چندی پیش منحل شده بود را خواهند گرفت.

این موضوع حتی قبل از اعلام رسمی خود موسسه نیز، چندین بار لیک شده بود. طی چند وقت اخیر تعداد بسیار زیادی شایعه و خبر مبنی بر بازگشت این موسسه قدیمی به مسابقات حرفه‌ای رشته Call of Duty به گوش می‌رسید. البته FaZe کاملا هم از رقابت‌های CoD کنار نکشیده بود. اسکواد ‘FaZe Black’ آن‌ها همین چند وقت پیش موفق شده بود در بخش آماتور تورنمنت CWL Fort Worth، عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

آن‌ها دو بازیکن اسکواد FaZe Black خود یعنی Obey ‘Asim’ Asim و McArthur ‘Cellium’ Jovel را به تیم اصلی آورده‌اند. همچنین دو بازیکن سابق تیم منحل شده Red Reserve یعنی Matthew ‘Skrapz’ Marshall و Trei ‘Zer0’ Morris را نیز به استخدام خود درآورده‌اند.

تکمیل‌کننده لیست تیم، ستاره سال‌های گذشته FaZe یعنی Tommy ‘ZooMaa’ Paratto خواهد بود. او مدت کوتاهی در تیم OpTic و به عنوان بازیکن ذخیره حضور داشته است و طعم بازی‌های حرفه‌ای استیج Pro League را چشیده است.

بازگشت FaZe Clan به مجامع حرفه‌ای و مسابقات CWL، خصوصا با فرنچایزینه‌کردن لیگ جهانی Call of Duty، تا حدود زیادی قابل انتظار بود. اما این مشکلات مالی و منحل‌شدن زود هنگام Red Reserve بود که باعث شد آنان به این سرعت اسکواد جدید خود را تشکیل دهند.

مطلب پیشنهادی:  اطلاعات کامل مسابقات CWL London بازی بلک آپس 4

با گرفتن جایگاه تیم Red Reserve در Pro League، اسکواد جدید FaZe حالا باید با نتیجه ۵-۶ ادامه لیگ را بازی کند. همچنین در مسابقات پیش روی CWL London هم در گروه C قرار دارند و و باید به مقابله با تیم‌هایی از قبیل eUnited ،Team Envy و Evil Geniuses بروند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)