اعضای تیم Cloud 9 برای مسابقات حرفه‌ای بازی Apex Legends مشخص شد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۰۴ فروردین ۱۳۹۸

بازی محبوب Apex Legends تنها در چند ماه ورود خود به بازار داغ بازی‌های کامپیوتری توانست مخاطبین زیادی جذب کند اما از مهم‌ترین اخبار از این بازی می‌توانیم ورود تیم با سابقه Cloud 9 به بازی Apex Legends برای شرکت در مسابقات حرفه‌ای اشاره کرد. Cloud 9 در توییتر رسمی خود ضمن خبر ورود به این رشته، اعضای تیم خود را نیز مشخص کرده است. PVPX ،Frexs ،Chappie و Grego افرادی هستند که به این تیم محبوب پیوستند.

Jamison Moore ملقب به PVPX جزء اولین نفراتی بود که برای این تیم در ماه فوبریه شروع به بازی کرد و Greg McAllen با نام Grego که یکی از بازیکنان همین تیم است که جزء نفرات اولیه در لیگ بزرگ رشته Overwatch محسوب می‌شود. او نیز در ابتدای ماه فوبریه با PVPX شروع به فعالیت کردند. در کنار این دو Joseph Sanchez با نام Frexs و Justin Andrews با نام Chappie به تازگی به تیم پیوستند تا اعضای تیم بازی Apex Legends تکمیل شود. Frexs و Chappie پیش از این با یکدیگر برای بازی PUBG برای تیم Cloud 9 فعالیت داشتند.

مانند دو بازیکن قبلی خود، Frexs و Chappie نیز در کنار یکدیگر جزء بازیکنان حرفه‌ای تیم Overwatch محسوب می‌شوند. در کنار این موضوع، این دو با Brian St. Pierre با نام Kephrii که یکی از بازیکنان بازنشسته و معروف مسابقات Halo 5، با یکدیگر برای مسابقات Twitch Rivals بازی Apex Legends تیم درست کردند که در روز دوم به سکوی پنجاهم این مسابقات سقوط کردند.

حال با تکمیل‌شدن و ورود تیم محبوب Cloud 9 که در رشته‌های FPS مانند CSGO و Overwatch موفق بوده است، بدون شک باید آماده منتظر خبر از برگزاری مسابقات بزرگ از این عنوان باشیم. تا کنون سازمان‌های زیادی برای بازی Apex Legends تیم معرفی کردند. NRG Esports اولین سازمانی بود که برای این بازی محبوب تیم معرفی کرد و به طبع تیم‌های دیگری مانند TSM ،۱۰۰ Thieves و T1 Entertainment & Sports به سرعت برای این عنوان تیم منتشر کردند.

مطلب پیشنهادی:  تشکیل فدراسیون ورزش‌های الکترونیک اروپا
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)