محتوای جدید تبلیغاتی Avengers: Endgame در بازی Fortnite

Avatar
هادی عبدالهی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • Epic Games با انتشار پستی در توییتر خود، از محتوای جدید تبلیغاتی فیلم Avengers: Endgame در بازی Fortnite رونمایی کرد. محتوای جدید از فردا یعنی ۲۵ آوریل در داخل بازی در دسترس خواهد بود.
  • سال گذشته، Fortnite با همکاری مشترکی بین خود و Avengers: Infinity War، شخصیت تبهکار این فیلم یعنی تانوس را وارد بازی خود کرده بود.
  • جدیدترین فیلم استدیو مارول یعنی Avengers: Endgame، از جمعه در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد شد.

 

طبق خبری از سایت esportsobserver با توجه به پستی در حساب کاربری رسمی Fortnite در توییتر، فیلم Avengers: Endgame در روز پنج شنبه ۲۵ آوریل با محتوای تبلیغاتی جدید خود، به بازی Fortnite باز خواهد گشت.

Epic Games در این پست، دو تصویر منتشر کرده است. تصویر اول نشان‌دهنده یکی از کاراکترهای بازی است که شیلد کاپیتان آمریکا (Captain America) را به دست گرفته است و دیگری، حاوی تصویری از تبر تور (Thor) یعنی استورم بریکر (Stormbreaker axe) است که صاعقه‌ای از آن نشات گرفته است. این توییت همچنین جمله معروف فیلم یعنی،«هر چیزی که بطلبد» را به همراه تاریخ ۲۵ آوریل نشان می‌دهد.

عکس جدید تیز شده از تبر تور

عکس جدید تیز شده از تبر تور

اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نشده است ولی برند «Fortnite X Avengers: Endgame» در پایین این دو تصویر، درست شبیه برندی است که سال قبل توسط محتوای پیشین تبلیغاتی Avengers در بازی فورتنایت استفاده شده بود. محتوای سال گذشته به بازیکنان اجازه می‌داد با پیداکردن دستکش قدرتمند تانوس، یعنی Infinity Gauntlet، در قالب شخصیت تانوس ظاهر شوند و بتوانند از قدرت‌های فرابشری او در بازی و بر علیه دیگر بازیکنان استفاده بکنند که به یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین LTMهای سال گذشته تبدیل شده بود.

مطلب پیشنهادی:  پایان بازی‌های گروهی مسابقات OGA Dota PIT Minor

فیلم انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) در تاریخ ۲۶ آوریل یعنی روز جمعه اکران خواهد شد. این فیلم، نتیجه و پایان‌بندی فاز اول و ۱۱ سال فعالیت دنیای سینمایی مارول خواهد بود. طبق پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود این فیلم در طی هفته اول اکران خود در آمریکا، چیزی حدود ۳۰۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)