در PES 2019 به‌راحتی جی پی به جیب بزنید

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

به دنبال سرمایه گذاری های کمپانی الکترونیک آرتز و فیفا در بخش آلتیمیت تیم فیفا، امسال کونامی با رونمایی از بخش های جدید مای کلاب نشان داد که می خواهد قدم هایی را در راه پیشرفت بخش آنلاین بازی بردارد و از این راه علاوه بر جذب کاربران بیشتر، درآمد خود را نیز افزایش دهد.

به همین دلیل است که در سال های گذشته بخش مای کلاب در سری PES بعنوان یکی از بخش های پرطرفدار معرفی شده است.

بخشی که به کاربران اجازه می دهد تا تیمی رویایی از بازیکنان برتر و دلخواهشان را تشکیل دهند. در PES 2019 تغییرات قابل توجهی در این بخش از بازی اعم از تغییرات منوی بازی، سیستم رنکینگ و حتی نحوه آموزش بازیکنان در بازی ایجاد شده است و قرار است قابلیت های فنی بازیکنان این بخش هر هفته با توجه عملکردشان در بازی ها بروز رسانی شود.

برای تهیه سکه های بازی هم می توانید از پول های واقعی (که این روز ها با وضعیت دلار اصلا به صرفه نیست) و هم ترفندهای خرید سکه که در این مقاله به شما گفته می شود استفاده کنید. در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

ماموریت های خود را تکمیل کنید

اولین کاری که پس از کامل کردن بخش آموزش یا همان توتوریال باید انجام دهید، به سرانجام رساندن ماموریت ها در بازی است.

ماموریت ها یا همان آبجکتیوز را می توانید در صفحه مای کلاب رکوردز ببینید و آنها همه چیز از بازی در مسابقات گرفته تا استخدام بازیکنان جدید را دربر می گیرد.

تکمیل بسیاری از این چالش های آغازین با اهدای امتیازهای مای کلاب پوینتز که منبع ارزشمند ارز در بازی محسوب می شوند همراه اند که در ادامه راه به شما کمک فراوانی را می کنند و باعث می شوند دیگر گریبان گیر مشکلات مالی نشوید.

اما قبل از هر چیز درست مثل دنیای واقعی خودمان نباید پول هایی را که بدست می آورید را زود خرج کنید. مثلا شاید با خوتان فکر کنید که با اختصاص مبلغ بالایی برای خرید یک بازیکن مطرح به تیم خود کمک بسیار بزرگی می کنید، اما هرگز اینطور نیست!

باید تا جاییکه می توانید در خرج این پاداش ها آهسته و پیوسته عمل کنید.

اگر بخشی از این پول را برای استخدام یک مدیر برنامه خوب که خیلی هم خرج روی دستان نمی گذارد بپردازید به پیشرفت تیم رویایی خود در دراز مدت کمک بالایی خواهید کرد.

با این Agent خوب می توانید در مذاکرات خرید بازیکن در آینده بهتر عمل کنید و قراردادهای خوبی با بازیکنان مطرح ببندید . پس همین حالا شروع کنید و هر قدر که می توانید از این ماموریت ها را به سرانجام برسانید.

مربی جدید استخدام کنید

در مای کلاب مربیان سطوح مهارتی متفاوتی دارند و این شما هستید که با خرید بازیکنان مختلف سطح مهارتی آنها را تعیین می کنید. هرچه سطح مهارت بازیکنان بالاتر باشد مربی بامهارت تری هم خواهید داشت پس باید در نظر داشته باشید که سطح مربی با سطح بازیکنان تیم‌تان بخورد.

مطلب پیشنهادی:  سریع و خشن در مود URF League of Legends

متاسفانه مربیان کم تجربه از مهارت پایینی برای تمرین دادن بازیکنان بهره مندند و بالا بودن انتظارتان از او نیز تاثیر به سزایی بر روی روحیه بازیکنان تیم‌تان خواهد داشت.

به طور کلی عوامل مختلفی بر روی روحیه بازیکنان تیم شما تاثیر می گذارد که بازی دادن بازیکن در پست دلخواه و کار کشیدن به اندازه توان از بازیکن مواردی از آن هستند.

پس از جی پی یا سکه هایی که با انجام ماموریت بدست آورده اید استفاده کنید تا یک مربی خوب در اختیار داشته باشید و فراموش نکنید که به صورت مداوم آنها را از منوی مربی آپگرید کنید.

لیگ های هفتگی را از دست ندهید

اگر شما از کاربران قدیمی این بازی هستید که امسال پس از مدت ها سری ۲۰۱۹ آن را نصب کرده اید، متوجه خواهید شد که آیتم دیویژنز امسال دیگر وجود ندارد.

به جای آن لیگ هفتگی PES وجود دارد – سیستمی که از آن برای بدست آوردن جی پی در بازی های رنک شده استفاده می شود.

اول از همه شما باید ده بازی عادی رنک شده را در بخش مای کلاب انجام دهید بعد از آن به تب لیگ هفتگی پِس بروید، در آنجا وارد قسمتی خواهید شد که با بردن بازی ها و کسب امتیاز در آن به لیگ های بالاتر صعود کرده و و جی پی های بیشتری می توانید کسب کنید.

گفتنی است که کونامی در دادن امتیازات و ذخیره پول واقعی کاربران نسبت به رقیب غربی خود، فیفا، بسیار سخاوتمندانه تر عمل کرده و با شرکت در این لیگ ها و پیروزی در رقابت های هفتگی، به شما بازیکنانی سطح بالا پاداش می دهد. پس از این فرصت استفاده کنید و نهایت امتیازات را کسب کنید.

بازیکنان تیم‌تان را به درستی تمرین دهید

در مای کلاب، هر بازیکنی که در اختیار دارید قابل تمرین دادن است.این کار با بازی دادن به آنها در مسابقات، جمع آوری اسپشال ترینرز و یا تبدیل بازیکنان قدیمی یا آنهایی که دیگر به آنها نیازی ندارید به تمرین دهنگان تیم امکان پذیر است.در باره مورد آخر باید گفت که چیزهای زیادی از این راه عایدتان می شود.

منصوب کردن یک تمرین دهنده  EXPبرای تمرین دادن به یکی از بازیکنان حرفه‌ای تیم میتواند تاثیر زیادی بر روی بالا بردن سطح فنی و همچنین روحیه او داشته باشد مخصوصا اگر هر دوی آنها ویژگی های یکسانی داشته باشند. این ترفند می تواند به جای برکنار کردن بازیکنان قدیمی در دستور کارتان قرار بگیرد.

تیکت های قراردادهای خود را جمع آوری کنید

مدیر برنامه ها به شما بازیکن هدف برای خریداری را معرفی می کنند و شما برای خریداری آنها باید جی پی های خود را خرج کنید.

مطلب پیشنهادی:  کارت‌های Artifact را بهتر بشناسید

خب با این اوصاف که دیگر پولی برایتان باقی نمی ماند مخصوصا اگر بازیکن هدف خوش اشتها باشد و پول بیشتری بخواهد.

در این موارد است که این تیکت ها به کمک‌تان می آیند. با این تیکت ها می توانید رایگان قرارداد بازیکنان‌تان را تمدید کنید.

این تیکت ها را می توانید از راه جوایز گیم پلی، ماموریت ها و بونس های مختلف دریافت کنید.

خودتان را به چالش بکشید

قسمت ” What’s on ” در منوی بازی هر هفته بروز رسانی می شود و در آن رقابت های متفاوت گنجانده می شود. معمولا از این تورنمنت ها می توانید عنوان بازیکن Silver-or-greater را بدست بیاورید اما این عناوین می توانند به طلا یا حتی ستاره های بلک بال هم تبدیل شوند. رقابت در حالات آنلاین و آفلاین بازی برای بدست آوردن جی پی و امتیاز لازم برای خرید بازیکن مهم و حیاتی است.

به دنبال بازیکنان جدید بگردید

در پایان هر بازی می توانید نتایج جستوجوی بازیکنان مختلف را مشاهده کنید و در صورت نیاز آنها را خریداری کنید اما برای این کار عجله‌ای نداشته باشید.

اگر می خواهید شانس خود را برای خریداری ستاره های مطرح افزایش دهید، می توانید با ترکیب این اسکوت ها نتیجه بهتری را  کسب کنید.

دیتابیسی که در منوی جستوجوی بازیکن ظاهر می شود به شما می گوید که به کدام ترکیب برای بازیکنان مختلف نیازمند  هستید. به طور مثال به شما می گوید کدام دو بازیکن را با هم خریداری کنید برایتان بهتر خواهد بود.

در این صورت می توانید برای خرید بازیکن پیشنهادی به قسمت خانه مزایده یا همان Auction House مراجعه کنید.

جی پی های خود را از بازی های آفلاین بدست آورید

همانطور که قبلا هم گفته شد کونامی در۲۰۱۹  PES در دادن امتیازات به کاربران خود از هیچ بذل و بخششی دریغ نکرده است.

بازی در حالت آف لاین به راحتی می توانید امتیازات قابل توجهی کسب کنید، پس دست به کار شوید و با بازی در تمام چالش های آف لاین از تمرین گرفته تا مستر لیگ جیب خود را بدون پرداخت هزینه پر از پول کنید!

کلید انجام این کار در تنوع کارها است – شما حتی با انجام خوشحالی های متفاوت پس از  زدن گل، اجرای حرکات مهارتی مختلف در بازی، حضور در بخش های دیگر بازی مثل تمرین و Become a Legend هم مقادیری پول بدست خواهید آورد.

راه های بدست آوردن این پول ها را هرگز دست کم نگیرید چون چیزی که در بخش مای کلاب حائز اهمیت است میزان دارایی شماست.

با این دارایی‌ها است که می توانید خیلی سریع تر از سایر کاربران به تیم فوتبال رویایی خود در بازی برسید.

برچسب ها :