پیشرفت در کریر مد فیفا ۱۹ با بازیکنان جوان

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

در این مقاله ابتدا بازیکنان جوان و آینده دار بخش کریر مد فیفا ۱۹ را به شما معرفی کرده و در ادامه به بررسی بازخوردهای این مد در فیفا ۱۹ و ویژگی های احتمالی آن در فیفا ۲۰ خواهیم پرداخت.

یکی از شروط مهم موفقیت در کریر مد به خدمت گرفتن بهترین بازیکنان جوان موجود درفیفا است. آنها ها بازیکنانی اند که ممکن است الان به دردتان نخورند – هرچند همیشه هم این طور نیستند – اما در ادامه راه با آنها می توانید به افتخارات بزرگی دست پیدا کنید. تبدیل کردن یکی از بازیکنان جوان به یک ستاره در فیفا ۱۹ دستاورد بزرگی محسوب می شود.

در این مقاله قصد داریم به شما لیستی از بازیکنان جوان و آینده دار فوتبال در فیفا ۱۹ را معرفی کنیم؛ برخی از این بازیکنان مثل امباپه قابلیت های قابل توجهی داشته و نقش مهمی در پیروزی های تیم های خود ایفا کرده اند.

Jadon Sancho (Borussia Dortmund, RM) 78 Overall – ۹۰ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

سانچو که از تیم من سیتی به بورسیا دورتموند آمده است، سرعت بسیار بالایی دارد و از پتانسیل بالایی برای قرار گرفتن در وینگر برخوردار است. این بازیکن که به تازگی به تیم ملی انگلیس هم دعوت شده است می تواند به یکی از بهترین وینگرهای بازی تبدیل شود.

آمار فوق العاده‌ سانچو مثل دریبل ۸۷، شتاب ۸۸، و چابکی ۹۰، او را به کاندیدای خوبی برای خرج ۱۸ میلیون یورو تبدیل می کند.

Kai Havertz (Bayer Leverkusen, CAM) 81 Overall – ۹۰ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

هاورتز به لطف کمپین FUT Future Stars کمپانی الکترونیک آرتز بوست خوبی در پوتنشل خود دریافت کرده است. این بازیکن به تازگی به تیم ملی کشورش، آلمان، دعوت شده است او را می توانید با قیمت ۴۴.۶ میلیون یورو خریداری کنید.

Sandro Tonali (Brescia, CM) 70 Overall – ۹۰ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

تونالی که یکی بزرگترین آمار جهش در ریتینگ پوتنشل را داراست، به خاطر پاس های مختلف به نقاط متفاوت زمین در نقش میدفیلدر به پیرلو مشهور است. این بازیکن تیم Brescia را می توانید در آغاز فصل با ۲.۵ میلیون یورو خریداری کنید.

Andriy Lunin (Real Madrid, GK) 76 Overall – ۸۸ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

این دروازه بان اوکراینی با وجود اینکه از اوورال قابل توجهی برخوردار نیست – مثل سایر دروازه بان های هم سن سال او – اما آنقدر کم سن و سال است که ارزش سرمایه گذاری را دارد.

او در حال حاضر به صورت قرضی از رئال مادرید به تیم لگانس پیوسته است.

Leon Bailey (Leverkusen, LM) 82 Overall – ۸۹ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

هر چند آینده این بازیکن برای بازی در تیم ملی هنوز نامعلوم است، اما باز هیچ شکی در مورد توانایی های او در دنیای واقعی و در فیفا ۱۹ نیست.

بیلی دریبل و شتاب خود را با آمار خیره کننده ۸۷ و ۹۴ شروع می کند این اعداد در ادامه بالاتر هم خواهند رفت. اگر شما تیمی تاپ کلاب را در اختیار دارید با کمی چانه زنی با لورکوزن می توانید این بازیکن را با قیمیتی در حدود ۴۵ میلیون یورو از آن خود کنید.

 Alban Lafont (Fiorentina, GK) 78 Overall – ۹۰ Potential

با این دروازه بان فرانسوی می توانید مطمئن شوید که دروازه‌تان در بازی های بزرگ امن و امان است. از او به عنوان وارث دروازه بانی تیم ملی فرانسه پس از هوگو لوریس یاد می شود. برای خرید او که به تازگی به تیم فیورنتینا پیوسته است باید چیزی در حدود ۲۰ میلیون یورو خرج کنید.

Ezequiel Barco (Atlanta United, LM) 74 Overall – ۸۹ Potential

حتی زمانیکه در مورد وینگرهای جوان آرژانتینی صحبت می کنیم خواه ناخواه فکرمان به سمت لیونل مسی می رود. یکی از وینگرهای آرژانتینی و جوانی که از قابلیت های بهتری نسبت به سایر رقبا برخوردار است بارکو است.

مهارت های بالای بازی با پای راست در کنار سرعت و دریبل خوب چیزهایی هستند که همه ما به دنبالش هستیم که خوشبختانه بارکوی جوان تمام آنها را داراست. او را می توانید در فصل دوم و در قیمیت چیزی در حدود ۱۵ میلیون یورو خریداری کنید.

Patrick Cutrone (AC Milan, ST) 77 Overall – ۸۹ Potential

این مهاجم جوان تیم میلان گاهی وقت ها به دلیل تجربه پایین‌اش کاربران را ناامید می کند اما توصیه من به شما این است که در مورد این بازیکنان کم سن و سال باید صبور بود و فراموش نکنید که دست شما برای فرستادن قرضی این قبیل از بازیکنان به تیم های دیگر باز است.

قیمت او کمی بالا است و برای باشگاه های متوسط شاید کمی سنگین باشد اما با این وجود او ارزش سرمایه گذاری برای خرید در سال های آتی را دارد.

Marcus Rashford (Manchester United, LW) 81 Overall – ۸۹ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

راشفورد تمام چیزهایی که برای گلزنی به آن نیاز دارید را دارد: سرعت، چابکی، و دریبل با وجود این هنوز برخی ها معقدند که عملکرد او در فوتبال واقعی تحت نظر مورینیو مدت هاست که از تکاپو افتاده است. او در فیفا ۱۹ از ۴ ستاره حرکات مهارتی و پای ضعیف ۴ ستاره برخوردارد است.

Matthijs de Ligt (Ajax, CB) 80 Overal – ۹۱ potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

همانطور که اوورال آغازین ۸۰ د لیجت نشان می دهد، این بازیکن مدت زیادی نیست که به تیم آژاکس پیوسته است. او که یکی از مدافعان بااستعداد بازی و جهان است این پتانسیل را دارد که مثل سرجیو راموس به اوورال ۹۱ برسد. برای خرید او در پنجره نقل وانتقالات آغازین به ۲۰ میلیون یورو نیاز دارید.

Vinicius Junior (Real Madrid, LW) 77 Overall – ۹۲ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

این بازیکن و دو بازیکن پایانی این لیست از بزرگترین فیوریت های بازیکنان جوان در فیفا ۱۹ هستند. آمار و قیمت وینیشس جونیور به نسبت سن‌اش واقعا خیره کننده اند. قیمیت او چیزی در حدود ۴۱.۵ میلیون یورو است. اگر توانایی خرید او را داشته یکی از بهترین وینگرهای بازی را در اختیار خواهید داشت.

Gianluigi Donnarumma (AC Milan, GK) 82 Overall – ۹۳ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

دونوروما سومین دروازه بان و دومین بازیکن نماینده تیم میلان در این لیست است خب دلیل این کثرت می تواند سرمایه گذاری گسترده ایتالیا در حوزه دروازه بانی در سال های اخیر باشد؛ بهترین بازیکنان جوان فیفا ۱۹ در پست دروازه بانی را هم اکثر گلرهای کم سن وسال این کشور تشکیل داده اند.

او کریر خود را در تیم میلان و در سال ۲۰۱۵ شروع کرد؛ از او بعنوان بوفون دوم و یکی از بهترین دروازه بانان جوان سری آ یاد می شود. او در سن ۱۷ سالگی اولین حضور خود در تیم ملی ایتالیا را تجربه کرد.

Kylian Mbappe (PSG, ST) 87 Overall – ۹۵ Potential

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

الکترونیک آرتز همچنان بر این عقیده خود که این مهاجم جوان قهرمان جهان بهتر از رونالدو مسی است پافشاری می کند و شاید به خاطر همین هم است که امباپه در صدر لیست بهترین بازیکنان جوان فیفا با اوورال ۸۷ قرار دارد.

بررسی ویژگی های احتمالی مد در سری جدید بازی

مدت هاست که علیرغم تغییرات گسترده در بخش ها و آیتم های گوناگون بازی فیفا، این فرنچایز محبوب کمپانی الکترونیک آرتز، بخش کریر مد همچنان بدون تغییر و دست نخورده باقی مانده است. بخش آلتیمیت تیم فیفا همه ساله تغییرات زیادی را به خود می بیند؛ تعداد زیادی از این تغییرات حتی در طول فصل نیز در این بخش اعمال می شوند.

مطلب پیشنهادی:  آموزش استفاده از انواع مختلف نارنجک‌‌ و نکات مهم آن در بازی CS:GO

در حال حاضر این بخش درست مثل پنج سال پیش خود است – اما اگر ناشران این بازی نگاهی به تعدادی از درخواست های طرفداران این بخش بیندازد و به تعدادی از آنها عمل کند، کریر مد فیفا ۲۰ دیگر آن کریر مد همیشگی و تکراری نخواهد بود.

لایسنس کردن تورنمنت ها، لیگ ها، و ورزشگاه های مختلف، اتفاق خوبی که در فیفا ۱۹ شاهد آن بودیم، قطعا در سری جدید چنگی به دل نخواهد زد. الکترونیک آرتز اگر بخواهد کریر مد در فیفا ۲۰ را با تغییراتی مواجه کند باید ویژگی های جدیدی را وارد آن کند، بخش های خسته کننده این مد را حذف کند، بخش های جدید وارد بازی کند و بر روی قسمت هایی که نیاز به بهبودی دارند کار کند.

من هم مثل خیلی از شماها امیدوارم که در سری جدید فیفا، کریر مد، این بخش محبوب و کلاسیک بازی، آن توجهی که باید و شاید را دریافت کند. در کنار آن چیزهایی که شما برای تغییرات در این بخش در سر دارید، در ادامه این گزارش شما را با یازده ویژگی‌ای که می توانند کریر مد را با تغییرات قابل توجه مواجه کنند آشنا خواهیم کرد.

 1. حذف مینی گیم ترینینگ

تمرین دادن به بازیکنان همیشه برای من یک کار حوصله سر بر در کریر مد بوده است. این فعالیت باعث می شود تا مجبور شوید هر هفته بازیکنانتان را تمرین دهید.

اگر هم بخواهید از انجام این کار صرف نظر کنید و به اصطلاح تمارین تیم خود را سیم (Sim) کنید، نتیجه خوبی را برای تیم خود رقم نخواهید زد – از آنجاییکه خود بازی به صورت رندم رتبه‌ای را برحسب مقدار تمرین به بازیکنانتان اختصاص خواهد داد.

خب حالا چاره کار چیست؟ الکترونیک آرتز باید این بخش از کریر مد را کاملا حذف کرده و به جایش سیستمی کاربر محور با گستره‌ای از ویژگی‌های متنوع را وارد کریر مد کند. این سیستم می تواند بر اساس پست دلخواه شما برای تمرین هر بازیکن، استایل مشخصی را معرفی کند.

مثلا اگر می خواهید شوت زنی بازیکن شما در پست CAM کیفیت خوبی داشته باشد، برنامه های خود برای بهبود این ویژگی او را از آغاز فصل از سر بگیرید و شاهد ارتقای آمار شوت زنی او در ادامه فصل باشید.

حتی با تمرین دادن به بازیکنان در پست های مختلف می توان آنها را در نقاط مختلف زمین به کار گرفت. ارتقای سطح حرکات مهارتی و قابلیت های پای ضعیف، که در حال حاضر قادر به انجام آن نیستید، هم می توانند بخشی از این سیستم باشند.

 1. لیگ های جدید برای بازیکنان جوان

اداره بازیکنان جوان و کم تجربه در فیفا ۱۹ واقعا کاری دشوار بود. خب قاعدتا واضح است که یک میدفیلدر مرکزی با ریتینگ ۶۵ نمی تواند گزینه خوبی برای قرار گرفتن در جمع یازده بازیکن آغازی‌تان باشد.

خب با این حساب منطقی است که آنها را به صورت قرضی به تیم دیگری بفرستید، اما در صورت انجام این کار دیگر کنترل و نظارتی بر روی پیشرفت آنها نخواهید داشت. همچنین می توانید آنها را در اسکواد تیم جوانان خود داشته باشید، اما در صورت انجام این کار هم از تعامل با آنها و از استفاده از آنها در بازی هایی که برایتان مهم نیستند محروم خواهید شد.

لیگ های جدید برای بازیکنان جوان یا حتی لیگ های رزرو مشکل را حل خواهند کرد. با این کار جوانان تیم می توانند طی فصلی در مسابقات تحت کنترل و نظارت شما که منجر به کسب مهارت در زمین می شوند رقابت کنند. در کنار آن هم می توانید با تحت نظر داشتن آمار و ارقام و عملکرد آنها در زمین به طور طبیعی پیشرفت و پتانسیل آنها برای ورود به تیم را بسنجید.

 1. تغییر در پوتنشل ریتینگ بازیکنان

در فیفا ۱۹ هر بازیکن در کنار ریتینگ فعلی خود از ریتینگ دیگری با نام پوتنشل ریتینگ برخوردار است. پوتنشل ریتینگ هر بازیکن یک عدد مشخص است و به نظر من نباید این طور باشد. این عدد بایستی بسته به عملکرد بازیکن در بازی تغییر کند و بهتر است برای آن دامنه تغییراتی مثل Wide و Fluid تعریف شود.

یک ستاره جوان با پوتنشل ۹۰ که دو گل در یک فصل لا لیگا به ثمر می رساند نباید بیشتر از آن بازیکنی پیشرفت کند که ۲۰ گل به ثمر می رساند و با این حال از پوتنشل ۸۰ برخوردار است.

وجود یک دامنه تغییرات پویا و منعطف در پوتنشل ریتینگ می تواند نقش مهمی در پیشرفت غیر قابل پیش بینی بازیکنان در کریر مد داشته باشد.

 1. بروز رسانی استادیوم ها و سایر امکانات

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

فرقی ندارد که در فیفا ۱۹ چقدر تلاش می کنید، استادیوم های این بازی همانی خواهند بود که از ابتدا بودند. شما حتی اگر هم یک تیم دسته دومی انگلیس را به لیگ جزیره برسانید باز تعداد تماشاگران همان ۵,۰۰۰ تماشاگری خواهد بود که در بازی های من سیتی حضور دارند.

باید در فیفا ۲۰ این امکان وجود داشته باشد که بتوان شرایط استادیوم ها را برحسب پیشرفت، اعتبار و شهرتی که تیم در بازی های خود بدست می آورد ارتقاء بخشید. این کار می تواند از طریق خرج کردن پول ها و بونس هایی که بدست آورده می شوند مسیر شود.

اما الکترونیک آرتز در کنار آن باید امکانات تمرین بازیکنان و تجهیزات لازم برای پیشرفت بازیکنان جوان را هم فراهم سازد. همچنین می تواند برای استفاده این امکانات بونس هایی را هم در نظر بگیرد و شما را خیلی زودتر به هدفتان برساند.

 1. پایین آوردن ترافیک بازی ها

انجام این کار می تواند بردی بزرگ برای الکترونیک آرتز در فیفا ۲۰ باشد. در حال حاضر برنامه بازی ها در فیفا ۱۹ توانایی اداره رقابت های کاربران را ندارد.

با این برنامه ممکن است مجبور شوید در یک روز چندین بازی انجام دهید و بعد از آن چیزی در حدود ۱۰ روز استراحت داشته باشید.

الکترونیک آرتز یا باید الگوریتم مناسبی برای این بازی ها در نظر بگیرد و یا به شما این امکان را بدهد که بتوانید در صورت پر شدن تقویم رقابتی‌تان تغییراتی را در زمانبدی بازی ها اعمال کنید.

 1. آزادی عمل بیشتر در بازی های شبیه سازی شده

بازی های شبیه سازی شده فیفا ۱۹ یا همان Simulated Matches اصلا خوب نیستند. در این بازی ها در واقع این شما هستید که باید تیم را رهبری و اداره کنید، اما نکته قابل توجه این است که در صورت نیاز به اعمال تغییرات در تیم نمی توانید حتی بازیکنی را تعویض یا تاکتیک بازی‌تان را عوض کنید؛ ویژگی‌ای که در حال حاضر در فرنچایز دیگر الکترونیک آرتز یعنی Madden 19 وجود دارد.

دوست داریم این سیستم در فیفا ۲۰ هم حضور داشته باشند تا بتوانیم تاکتیک های خود در بازی را به راحتی عوض کنیم؛ مثلا اگر در بازی‌ای دو گل عقب می‌افتیم تاکتیک خود را به ۴-۳-۳ تغییر دهیم.

 1. خط داستانی پویا

تلاش های فیفا ۱۹ برای آب و تاب دادن به بازی ها در کریر مد با استقبال خوبی مواجه نشد. کنفرانس های خبری حوصله سر بر و پیشنهادهای تکراری نقل و انتقال بازیکنان تنها گوشه‌ای از این اقدامات بودند. از همه بدتر این بود که شما به عنوان منیجر نمی توانستید شخصیت خودتان را بر روی اسکواد خود تعریف کنید.

مطلب پیشنهادی:  آشنایی با The Kuala Lumpur Major 2018

دوست داریم در فیفا ۲۰ خط داستانی‌ای شبیه به The Journey وارد کریر مد شود. می توان برای این کار از تکنیک های متفاوتی استفاده کرد.

مثلا اگر مهاجم شما چندین موقعیت صد در صد گل زنی را از دست می دهد برای گفت و گویی در آفیس برای تقویت روحیه دعوت شود، یا اگر بازیکنی برای یک بازی حیثیتی در مقابل تیمی به میدان آورده می شود این موضوع در طول بازی یا حتی رسانه ها و اخبار بازتاب داشته باشد.

 1. منوی بازی تغییر کند

منوهای بازی کریر مد دیگر قدیمی شده اند و اساسا هیچ جذابیتی برای کاربران ندارند. تعدادی از طرفداران فیفا در یوتیوب و توییتر اسکین های خوبی را برای این منوهای این بخش معرفی کردند. یکی از فیوریت های معرفی شده از @dumidrexel است.

 1. وجود ویدئو گالری‌ای از لحظات دلخواه

هنوز هم نمی دانم چرا این بخش از سری فیفا حذف شد – آخرین باری که همچنین چیزی در فیفا وجود داشت به ۶ سال پیش باز می گردد.

وجود دوباره ویدئو گالری امری واقعا ضروری است. تمام چیزی که برای راه اندازی آن لازم است سیستمی است که در آن بتوان به طور پیاپی صحنه های گل را ذخیره و بازیابی کرد. با انجام این کار در صورت بازنشستگی مهاجم‌تان آرشیو به یاد ماندنی‌ای از ده گل زیبای او خواهید داشت.

 1. تیم های بزرگ به بزرگی نام خود بازی کنند

خیلی ها می گویند دلیل آن که تیم های بزرگی مثل من سیتی و چلسی در طول فصل یکی دو بار افت پیدا می کنند این است که CUP بازیکنان را بر اساس فرم آنها انتخاب می کند نه بر اساس ریتینگ. به خاطر همین است که گاهی وقت ها در بازی های خود مقابل تیم های بزرگ می بینیم که آنها در حد و اندازه های نام خود ظاهر نمی شوند.

این مشکل باید در فیفا ۲۰ برطرف شود تا در کل شاهد ارئه بازی های باکیفیت تری از تمام تیم های حاضر در لیگ باشیم.

 1. نقل وانتقال منیجرها

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

همه ما دوست داریم در کریر مد بازیکنان بزرگ را در رفت و آمد بین باشگاه ها ببینیم، این کار به جذاب کردن مد در خارج از اسکواد کمک فراوانی می کند.

اما مشکلی که وجود دارد این است که منیجرها عضو ثابت باشگاه ها هستند. آنها نه استخدام و نه برکنار می شوند. الکترونیک آرتز با فراهم آوردن امکان نقل و انتقال منیجیرها در بین باشگاه ها به رئالیزه کردن بازی بیش از پیش کمک خواهد کرد.

در آخر باید بگویم علیرغم بی توجهی الکترونیک آرتز به کریر مد، این بخش کلاسیک و آفلاین فیفا، این مد محبوب هنوز هم طرفداران زیادی را در کشورهایی از جمله کشور خودمان که با سرعت پایین اینترنت و گرانی ارز (برای بازی در آلتیمیت تیم فیفا) دست و پنجه نرم می کنند دارد.

 1. بازیکنان وسوسه برانگیز با قراردادهای هرچه واقعی تر

چیزی که امروزه روز در دنیای واقعی فوتبال شاهد آن هستیم بسته شدن قراردادها خارج از پنجره نقل و انتقالات است. اگر این موضوع وارد این بخش بازی شود به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مقداری از بودجه اولیه انتقال بازیکن و همچنین جایزه‌هایتان را که قرار است پس از پایان فصل از دسترستان خارج شوند را استفاده کنید.

گاهی وقت ها جدا شدن ناگهانی بازیکنان در کریر مد خیلی رو اعصاب است و مشکل هم اینجاست که اتفاقا کار زیادی هم برای جلوگیری از رفتن آنها نمی توانید بکنید. در دنیا واقعی چند بار دیده‌ ایم که بازیکنانی که هوای رفتن به سرشان زده است، یک یا دو هفته بعد با یک قرارداد سنگین تر به تیم بازگشته اند؟  خب در کریر مد هم باید امکان انجام همچنین کاری وجود داشته باشد؛ شما باید بتوانید بازیکنتان را درست مثل دنیای واقعی به شکلی راضی نگه دارید که این کار در اکثر مواقع با قراردادهای بزرگ تر انجام می شود.

در ورژن های قدیمی فیفا این کار با افزایش حقوق هفتگی بازیکنان در صورت بازی خوب آنها در تیم انجام می شد. خب با این اوصاف ورود دوباره این ویژگی به فیفا ۲۰ خالی از لطف نخواهد بود.

 1. قیمت بلیط

ورژن های قدیمی فیفا همچنین از ویژگی‌ای با عنوان تنظیم قیمت بلیت ها Adjust Ticket Prices)) هم بهره می بردند. این به این معنا بود که اگر تیم شما خیلی خوب بازی می کرد و یا بازی بزرگی در پیش رو داشتید، می توانستید قیمت بلیت های بازی را افزایش دهید – البته اگر از سولد اوت شدن بلیط هایتان اطمینان داشتید.

در طرف مقابل هم اگر ضعیف بازی می کردید و خودتان هم این موضوع را می دانستید می توانستید با پایین آوردن قیمت بلیت ها با حداکثر تعداد تماشاگران خود در ورزشگاه بازی کنید.

ویژگی آخری که به نظر هواداران جای خالی آن در بازی فیفا به شدت حس می شود ویژگی سرمربی بازیکن است.

 1. سرمربی بازیکن

پیشرفت در کریر مد فیفا 19 با بازیکنان جوان

نام انگلیسی این ویژگی Player Manager است. Player Manager به شما این امکان را می داد تا بتوانید هم به عنوان بازیکن داخل زمین و هم به عنوان سرمربی بر روی نیمکت در خدمت تیم باشید.

هر چند ورود یک همچنین ویژگی‌ای در دنیای واقعی خیلی دور از دسترس است اما باز ورود آن به کری مد فیفا ۲۰ می تواند شما را بیش از پیش درگیر بازی های تیمتان در این بخش کند. فکرش را بکنید در یک بازی پا به پای بازیکنانتان می دوید و در بازی دیگر فقط تاکتیک می چینید واز بیرون تیمتان را تحت نظر دارید. به نظر ایده خوبی برای جذاب تر کردن کریر مد در فیفا ۲۰ می رسد، اینطور نیست؟

فیفا ۲۰ کی منتشر خواهد شد و چگونه می توان آن را زودتر از تاریخ موعود خریداری کرد؟

فیفا ۲۰ در تاریخ ۵ مهر (۲۷ سپتامر) منتشر خواهد شد. اما امسال هم باز مثل سال های گذشته می توان بازی را کمی زودتر خریداری کرد.

کسانی که در EA Access ساین آپ کرده اند می توانند ۸ ساعت تجربه گیم پلی را چیزی در حدود یک هفته قبل از تاریخ انتشار رسمی دریافت کنند (از ۲۱ سپتامر).

آنهایی هم که ادیشن های مختلف بازی (آلتیمیت تیم یا ادیشن قهرمانان) بازی را پیش سفارش می دهند، می توانند بدون آنکه برای دسترسی به بازی منتظر انتشار رسمی آن شوند، ۳ روز زودتر آن را دریافت کنند. این تاریخ مصادف با سه شنبه بیست و چهارم سپتامر خواهد بود.

ادیشن استاندارد بازی چیزی در حدود ۵۴.۹۹ یورو بر روی PC و ۵۹.۹۹ یورو بر روی PS4 و Xbox One آب می خورد. با پیش سفارش بازی، شما می توانید حدودا ۳ پک کمیاب گلد در طی ۳ هفته – هفته‌ای یک عدد – دریافت کنید.

دموی بازی هم ۲ هفته قبل از انتشار رسمی بازی و در تاریخ ۱۲ سپتامر ۲۰۱۹ قابل دانلود خواهد بود.

برچسب ها :