پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا ۱۹ فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لالیگا

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

با تنها دو هفته مانده به پایان رقابت های این فصل لالیگا، گمانه زنی ها راجع به بازیکنان تیم منتخب این فصل لیگ اسپانیا در فیفا ۱۹ بسیار بالا گرفته است. در این میان انتظار می رود بارسلونای ناکام در لیگ قهرمانان اروپا که به عنوان قهرمانی زود هنگام این فصل لالیگا دست پیدا کرده است بیشترین نماینده را در تیم منتخب داشته باشد.

تیم اتلتیکو مادرید هم در این فصل عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و تا به اینجای کار موفق به کسب رتبه دوم و بالاتر از رئال مادرید شده است.

اما از هر چیز که بگذریم از امتیاز سوزی این تیم در ۱۴ بازی این فصل نمی توانیم بگذریم. تیم رئال مادرید هم که بار دیگر با زیزو وارد قرارداد شده است به نظر می رسد حالا حالاها کار زیادی برای بازسازی دارد.

با وجود قطعی بودن جایگاه تیم های بالای جدول لالیگا، رقابت ها برای تصاحب جایگاه چهارمی لیگ اسپانیا برای کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا همچنان برقرار است. سه امتیاز اختلافی که بین تیم های چهارم و هفتم جدول وجود دارد بدون شک آتش رقابت را تا پایان فصل بین ختافه، والنسیا و سویا داغ نگه می دارد.

در پایین جدول هم رایو والکانو به همراه هوئسکا که برای اولین بار در تاریخ ۵۸ ساله خود به لالیگا صعود کرده بود به دسته پایین تر سقوط کردند. خیرونا هم برای ماندن در لالیگا باید سه امتیاز بازی مقابل وایادولید را بدست بیاورد.

این فصل در اسپانیا شاهد رقابت های نفسگیری بین تیم ها بودیم و به خاطر همین هم الکترونیک آرتز قصد دارد تا Team of the Season یا همان تیم فصل لالیگا را بر روی آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ خود منتشر کند. اسکوادی متشکل از ۲۳ بازیکن منتخب این فصل لالیگا برای چالش بعدی شما در  قالب پک ها و یا در مارکت های نقل و انتقالات به زودی در دسترس شما دوستداران آلتیمیت تیم فیفا قرار خواهد گرفت.

در همین زمینه سایت خبری RealSport101.com نگاهی داشته به کاندیدا های کسب این مهم در تیم منتخب این فصل لالیگا که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

(Jan Oblak (OVR 90 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Oblak در تیم منتخب لالیگا

پس از چند لغزش پیاپی که از داوید د خیا در لیگ جزیره شاهد بودیم، انتظار می رود این بار عنوان بهترین دروازه بان جهان در دستان یان اوبلاک از اتلتیکو مادرید باشد.

این گلر در این فصل موفق به کسب ۲۰ کلین شیت در بازی های تیمش شد که این رقم ۴ واحد بیشتر از گلر بارسلونا، Marc-Andre ter Stegen، بوده است.

احتمال می رود در صورت حضور این دروازه بان در تیم منتخب فصل لالیگا اوورال ۹۰ او به اوورال ۹۵  آیتم Team of the Season افزایش یابد. ارزش کارت این بازیکن در حال حاضر در آلتیمیت تیم PS4 چیزی در حدود ۷۱,۵۰۰ سکه و در Xbox One  ۷۵,۵۰۰سکه است.

با آمدن رییتینگ جدید لیگ قهرمانان این بازیکن ارزش کارت او در PS4 به ۸۷,۰۰۰ و در ایکس باکس وان به ۷۵,۵۰۰ افزایش خواهد یافت.

رقیب اصلی این بازیکن در تیم منتخب فصل لالیگا ترشتگن با اوورال ۸۹ است.

(Sergi Roberto (OVR 84 – TOTS 91

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Roberto در تیم منتخب لالیگا

علیرغم این که این بازیکن یکی از رایت بک های جنجالی این فصل بوده است، اما باز از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان پست مذکو در جهان یاد می شود. این باز یکن اسپانیایی در این فصل موفق به ثبت ۷ پاس گل برای بارسلونا شده است که او را در جایگاه ششم این مهم در لالیگا قرار می دهد.

روبرتو در حال حاضر از اوورال ۸۴ در آلتیمیت تیم بهره می برد که احتمال می رود در صورت حضورش در تیم منتخب فصل به ۹۱ افزایش پیدا کند. ارزش کارت او چیزی در حدود ۷,۷۰۰ سکه در PS4 و ۸,۵۰۰ در Xbox One است. این بازیکن همچنین یک کارت لیگ قهرمانان با اوورال ۸۵ دارد که قیمتش در حدود ۱۸,۷۵۰ سکه در PS4 و ۱۷,۰۰۰ سکه در Xbox One است.

رقیب اصلی روبرتو در تیم منتخب این فصل لالیگا Guillermo Maripan با اوورال ۷۷ است.

(Diego Godin (OVR 90 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Godin در تیم منتخب لالیگا

گودین که از او در ۳۳ سالگی همچنان به عنوان یکی از بهترین مدافعان جهان یاد می شود، فصل پرفروغی را در اتلتیکو سپری کرد. هر چند این بازیکن اروگوئه‌ای این فصل به دلیل محرومیت و مصدومیت در ۷ بازی تیمش نتوانست حضور پیدا کند، اما در ۲۸ بازی‌ای که او در خط دفاع اتلتیکو قرار داشت تنها ۱۹ گل از خط دروازه این تیم عبور کرد.

مطلب پیشنهادی:  معرفی بازی Artifact

در صورت حضور این بازیکن در تیم فصل لالیگا اوورال ۹۰ او باید به اوورال این آیتم یعنی ۹۴ افزایش یابد. در حال حاضر ارزش کارت آلتیمیت کارت او در PS4 چیزی در حدود ۶۹,۰۰۰ سکه و در Xbox One در حدود ۶۴,۵۰۰ است. آیتم لیگ قهرمانان این بازیکن با اوورال ۹۱ قیمتی در حدود ۸۸,۰۰۰ سکه در PS4 و ۸۲,۰۰۰ سکه در  Xbox One خواهد داشت.

رقیب اصلی گودین در تیم منتخب این فصل لالیگا Marc Bartra با اوورال ۸۲ خواهد بود.

(Jordi Alba (OVR 87 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Alba در تیم منتخب لالیگا

در این فصل جوردی آلبا در هر دو انتهای زمین برای کاتالان ها موثر واقع شد. حضور این بازیکن در لفت بک در کنار سایر مدافعان برای بارسلونا باعث شد تا این تیم فقط ۳۴ گل در این فصل دریافت کند.

در امر گلزنی نیز این بازیکن چیزی در حدود ۱۰ موقعیت گل و پاس گل برای بازیکنانی مثل مسی فراهم آورد که نهایتا پنجمین عنوان قهرمانی لالیگا را برای آنها فراهم آورده است.

اوورال این بازیکن در صورت حضور او در تیم منتخب فصل لالیگا از ۸۷ به ۹۵ افزایش پیدا خواهد کرد. در مورد کارت آلتیمیت تیم او در فیفا ۱۹ هم باید بگویم که ارزشش در PS4 چیزی در حدود ۲۹,۰۰۰ سکه و ۳۰,۰۰۰ سکه در Xbox One است.

همچنین او یک آیتم Man of the Match یا همان MOTM در لیگ قهرمانان اروپا دارد که ارزشش در هر دو کنسول ۳۲۵,۰۰۰ سکه است.

رقیب اصلی جوردی آلبا در تیم منتخب این فصل لالیگا Cote با اوورال ۷۷ است.

(Lionel Messi (OVR 94 – TOTS 99

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Messi در تیم منتخب لالیگا

بار دیگر یک فصل طوفانی دیگر برای ستاره آرژانتینی بارسا. ۳۴ گل زده و ۱۵ پاس گل در تنها ۳۲ بازی این فصل آماری است که بدون شک او را در تیم منتخب این فصل لالیگا قرار خواهد داد.

هرچند با باخت در مقابل لیورپول رویای این بازیکن برای قهرمانی در اروپا به باد رفت، اما باز با این حال او یکه تاز کسب عنوان Ballon d’Or در اسپانیا و درخشش در بازی های کوپا آمریکا در تابستان امسال است.

اوورال فعلی این بازیکن ۹۴ است که در صورت حضور او در تیم منتخب فصل به ۹۹ افزایش خواهد پیدا کرد؛ اگر این اتفاق بیفتد پست او نیز از فوروارد مرکزی به وینگر راست تغییر پیدا خواهد کرد. آیتم بیس و پایه‌ای مسی ارزشی نجومی و در حدود ۴۶۵,۰۰۰ سکه در PS4 و ۴۴۰,۰۰۰ در Xbox One دارد.

آیتم وینگر راست تیم تورنمنت لیگ قهرمانان این بازیکن نیز ارزشی در حدود ۱.۹ میلیون سکه در PS4 و ۱.۸ میلیون در Xbox One خواهد داشت. در مورد آیتم Team of the Year یا همان تیم سال این بازیکن هم باید بگویم که ارزشش در حدود ۳.۹ میلیون سکه در PS4 و ۵.۸ میلیون سکه در Xbox One است.

رقیب اصلی لیونل مسی در تیم منتخب این فصل لالیگا Brais Mendez با اوورال ۷۳ است.

(Dani Pajero (OVR 86 – TOTS 92

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Pajero در تیم منتخب لالیگا

همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم والنسیا هم یکی دیگر از تیم های درگیر رقابت سنگین با ختافه برای کسب جایگاه چهارمی جدول برای رفتن به لیگ قهرمانان فصل بعد است که برای کسب این مهم به بازی خوب دنی پاجرو نیاز شدیدی دارد.

این میدفیلدر مرکزی اسپانیایی این فصل برای تیمش ۹ گل زده و ۵ پاس گل داده است. کارت آلتیمیت تیم او درحال حاضر از اوورال ۸۶ بهره می برد که در صورت حضور او در تیم فصل لالیگا انتظار می رود به چیزی در حدود ۹۲ ارتقاء پیدا کند.

ارزش کارت پایه‌ای او در PS4 چیزی در حدود ۲۳,۰۰۰ سکه و در  Xbox One در حدود ۲۶,۰۰۰ است. در مورد آیتم های دیگر او باید بگویم که آیتم لیگ قهرمانان او ارزشی در حدود ۴۰,۰۰۰ سکه در PS4 و ۳۸,۰۰۰ سکه در Xbox One دارد. دومین آیتم تیم منتخب او در TOTW 18 را هم می توانید با قیمیتی در حدود ۸۵,۰۰۰ سکه در  PS4 و ۸۸,۵۰۰ سکه در Xbox One خریداری کنید.

رقیب اصلی دنی پاجرو در تیم منتخب این فصل لالیگا Santi Cazorla با اوورال ۸۰ است.

(Pablo Sarabia (OVR 83 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Sarabia در تیم منتخب لالیگا

این بازیکن تیم سویا در این فصل برای تیمش شگفتی ساز شد و از پست میدفیلد چیزی درحدود ۱۲ گل و ۱۳ پاس گل به نام خود ثبت کرد.

مطلب پیشنهادی:  فیفا 20 در مقابل فیفا 19؛ چه تغییراتی در سری جدید بازی اعمال خواهند شد؟

سویا همچنان باید به تلاش خود برای کسب جواز لیگ لیگ قهرمانان ادامه دهد که با آمار فوق العاده ۱ گل در هر ۱۱۴ دقیقه بازی این بازیکن کسب این مهم آنقدرها هم دور از انتظار به نظر نمی رسد.

اوورال سارابی در صورت حضور در تیم منتخب لالیگا از ۸۳ به آیتم  ۹۴ TOTS افزایش پیدا خواهد کرد. در حال حاضر کارت پایه‌ای او ارزشی در حدود ۲,۷۰۰ سکه در PS4 و ۳,۲۰۰ سکه در Xbox One دارد. در مورد آیتم های دیگر او هم می توان به آیتم CM Headliner او با اوورال ۸۹ اشاره کرد. این آیتم ارزشی در حدود ۸۰,۵۰۰ سکه در PS4 و ۸۳,۵۰۰ سکه در Xbox One دارد.

رقیب اصلی او در تیم منتخب این فصل لالیگا Giovani Lo Celso با اوورال ۸۲ است.

(Jony (OVR 75 – TOTS 90

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Jony در تیم منتخب لالیگا

این بازیکن که به طور قرضی از مالاگا به تیم آلاوز آمد در این فصل برای تیمش ۴ گل زده و ۱۰ پاس گل داده است. علیرغم عملکرد طوفانی آلاوز در آغاز فصل، این تیم در ادامه با کسب نتایج نه چندان خوب جایگاهی بهتر از رده دهم جدول پیدا نکرد.

اوورال این بازیکن در صورت حضور در تیم منتخب فصل از ۷۵ به کارت  TOTS 90ارتقاء پیدا خواهد کرد. کارت پایه‌ای او در حال حاضر ارزشی در حدود ۸۰۰ سکه در PS4 و ۸۵۰ سکه در Xbox One دارد.

رقیب اصلی جانی در تیم منتخب این فصل لالیگا Ousmane Dembele با اوورال ۸۴ است.

(Luis Suarez (OVR 91 – TOTS 96

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Suarez در تیم منتخب لالیگا

حضور این بازیکن در تیم منتخب فصل لالیگا اصلا جای تعجب نخواهد داشت. ۲۱ گل و ۶ پاس گل پشتوانه خوبی برای رفتن این بازیکن به تیم منتخب به حساب می آیند.

انتظار می رود اوورال این بازیکن هم در صورت حضور در تیم منتخب لالیگا با افزایشی ۵ رتبه‌ای روبرو شود. ارزش کارت پایه‌ای سوارز در PS4 چیزی در حدود ۸۶,۰۰۰ سکه و ۷۵,۵۰۰ در Xbox One است.

در مورد سایر آیتم های او می توان به کارت Man of the Match یا همان MOTM او با ریتینگ ۹۴ اشاره کرد که ارزشی در حدود ۶۳۸,۰۰۰ در PS4 و ۶۸۰,۰۰۰ در Xbox One دارد. قیمت آیتم لیگ قهرمانان او با ریتینگ ۹۵ PS4 در حدود ۸۳۴,۰۰۰ سکه در PS4 و ۸۰۰,۰۰۰ سکه در Xbox One است.

رقیب اصلی سوارز در تیم منتخب این فصل لالیگا Iago Aspas با اوورال ۸۵ است.

(Karim Benzema (OVR 85 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Benzema در تیم منتخب لالیگا

شاید در نظر بسیاری از هوادارن رئال این تیم فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است اما باید بگویم این موضوع در مورد بنزما اصلا صدق نمی کند.

این مرد فرانسوی با رفتن رونالدو به مرد اول رئال در خط حمله این تیم تبدیل شده است. او در این فصل ۳۰ گل برای مادریدی ها به ثمر رساند.

اوورال این بازیکن در صورت حضور در تیم منتخب فصل باید از ۸۵ TOTS 95 ارتقاء پیدا کند. ارزش کارت پایه‌ای این بازیکن در هر دو کنسول برابر ۱۱,۲۵۰ سکه است. دومین آیتم تیم منتخب هفته او یعنی TOTW 32 هم ارزشی در حدود ۶۶,۵۰۰ سکه در PS4 و ۷۰,۵۰۰ سکه در Xbox One دارد. کارت لیگ قهرمانان او با اوورال ۸۹ هم ارزشی برابر ۱۰۵,۰۰۰ در هر دو کنسول دارد.

رقیب اصلی بنزما  Cristhian Stuani با اوورال ۸۰ است.

(Wissam Ben Yedder (OVR 82 – TOTS 91

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

Yeder در تیم منتخب لالیگا

این بازیکن تیم سویا در این فصل موفق به زدن ۱۷ گل برای تیمش شد و برای همین هم به عنوان سومین مهاجم این لیست معرفی می شود.

یدر فرانسوی در سری رقابت های لیگ اروپا ۸ پاس گل داده است؛ اما عملکرد او در ۸ بازی اخیر تیمش در لالیگا تعریف زیادی نداشته و این بازیکن برای صعود تیمش به لیگ قهرمان فصل آینده باید در دو بازی باقی مانده این فصل در مقابل رقبا سنگ تمام بگذارد.

اوورال فعلی یدر ۸۲ است که باید به چیزی در حدود ۹۱ برای تیم منتخب فصل افزایش پیدا کند. کارت پایه‌ای او را هم می توانید با چیزی در حدود ۱,۱۰۰ سکه در PS4 و ۱,۴۰۰ سکه در Xbox One تهیه کنید.

کارت لیگ اروپای این بازیکن با ریتینگ ۸۷ هم ارزشی در حدود ۱۷۵,۰۰۰ سکه در PS4 و ۱۶۴,۰۰۰ سکه در Xbox One دارد.

رقیب اصلی یدر در تیم منتخب این فصل لالیگا Antonio Griezmann با اوورال ۸۹ است.

تیم منتخب فصل لالیگا پیشنهادی سایت RealSport:

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا 19 فصل 2018-2019 لالیگا

بازیکنان تیم منتخب لالیگا پیشنهادی سایت RealSport

حالا نوبت شماست که به ما بگویید کدام بازیکن عنوان بهترین بازیکن این فصل لالیگا را از آن خود خواهد کرد. در زیر این پست می توانید نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :