بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

هفته دوم معرفی بازیکنان تیم های منتخب لیگ های معتبر اروپا توسط الکترونیک آرتز، با معرفی تیم منتخب بوندسلیگا کلید خورد. در اسکوادی که در وبسایت رسمی الکترونیک آرتز منتشر شد، همانطور که در گزارش قبلی هم به آن اشاره شد، بازیکنان نامداری مثل لواندوفسکی و مارکو رویس حضور داشتند.

بازیکنان قرار گرفته در این لیست با آپگرید قابل توجه‌ای در اورال تیم آف دسیزن یا همان تیم منتخب فصل خود مواجه شده اند. در پک های ارائه شده از بازیکنان این لیگ چیزی در حدود ۲۰ کارت منتشر شده اند.

خیلی برایم جای تعجب داشت که اکثر این بازیکنان از تیم آینتراخت فرانکفورت انتخاب شده بودند. فقط دو بازیکن تیم منتخب از طریق ماموریت های هفتگی قابل دسترسی هستند که در پایان به آنها اشاره خواهیم کرد.

در ادامه به بررسی دقیق تر ۱۱ مرد اول تیم منتخب بوندسلیگا، قیمت آنها در آلتیمیت تیم و نمره‌ای که توسط کاربران بدست آورده اند خواهیم پرداخت.

(Kevin Trapp (GK

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

کوین ترپ در تیم منتخب بوندسلیگا

اگر شدیدا به دنبال بدست آوردن دروازه بانی با آیتم تیم منتخب هستید، کوین ترپ از آینتراخت فرانکفورت کاندید خوبی به نظر می رسد.

اما قبل از این کار باید به شما یادآوری کنم که قیمت او دو برابر قیمت مانوئل نویر است – حتی کارت لیگ قهرمانان او ۵۰,۰۰۰ سکه ارزان تر است! – اگر نظر من را بخواهید به شما خواهم گفت که بهتر است از سکه هایتان جای دیگری استفاده کنید.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۱۴۵,۰۰۰

نمره کابران به این بازیکن: ۱۰/۷

(Joshua Kimmich (RB

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

جاشوا کیمیچ در تیم منتخب بوندسلیگا

در مورد این بازیکن باید گفت که آمار او در بازی بیشتر از هر دفاع راست دیگری در بازی افزایش پیدا کرده است. صادقانه بگویم برای بدست آوردن کارت تیم منتخب کیمیچ از امروز دست به کار شوید!

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۵۰۰,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۷

(Marcel Halstenberg (LB

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

مارسل هالستنبرگ در تیم منتخب بوندسلیگا

از دید خود بازی فیفا ۱۹، هالستنبرگ بدون شک یکی از بازیکنانی است که با سطح محبوبیت پایین پا به تیم منتخب می گذارد.

هرچند سرعت ۸۵ او چیزی نیست که کاربران در سطحی مثل تیم منتخب از این بازیکنان انتظار داشته باشند، اما او یکی از قد بلندهای خط دفاع شما خواهد بود که می تواند مهاجمان فرصت طلب تیم مقابل را ناکام بگذارد.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۱۶۵,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۸

(Filip Kostic (LWB

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

فیلیپ کستیچ در تیم منتخب بوندسلیگا

اگر به دنبال لفت بکی پرسرعت تر در تیم بوندسلیگای خود می گردید، آن وقت وینگ بک تیم آینتراخت فرانکفورت، فیلیپ کستیچ، گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود.

این بازیکن تیم ملی صربستان، از لحاظ دفاعی در زمره مدافعان خوب بوندسلیگا قرار می گیرد، اما به عنوان یک مهاجم، کستیچ بدون شک چیز دیگری خواهد بود.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۲۰۸,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۷

(Danny Da Costa (RWB

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

دنی د کستا در تیم منتخب بوندسلیگا

هر چند جاشوا کیمیچ یکی از بازیکنان همه کاره در فیفا ۱۹ به حساب می آید، اما دنی د کستا می تواند به عنوان اصلی ترین رقیب او در تیم منتخب شناخته شود و حتی گوی رقابت را در این زمینه از او برباید.

مطلب پیشنهادی:  مروری بر تعدادی از ویژگی های قدیمی فیفا

این دو بازیکن آمارهای تقریبا یکسانی در کارت های تیم منتخب خود دارند – به جز شوت زنی – اما سرعت بالاتر و قد بلندتر (۵ اینچ بلندتر از کیمیچ) کستا همان چیزی خواهد بود که شما را بیشتر از کیمیچ برای بدست آوردنش وسوسه خواهد کرد.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۴۸۶,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۸

(Marcu Reus (CAM

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

مارکو رویس در تیم منتخب بوندسلیگا

خب، با این قیمت بالای کارت تیم منتخب رویس، فکر می کنم که زمان استفاده از جوایز Weekend League روز پنجشنبه فرا رسیده است!

با علم بر این موضوع که تعداد کارت های POTM  یا همان بهترین بازیکن ماه که در این فصل از او منتشر شده اند کم نیستند، خرج کردن ۴,۰۰۰,۰۰۰ سکه برای خرید کارت تیم منتخب این بازیکن اصلا ارزشش را ندارد.

(حتی اگر این کارت یکی از بهترین کارت های بازی در طول سال باشد.)

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۴,۰۰۳,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۶

(Julian Brandt (CAM

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

جولیان برنت در تیم منتخب بوندسلیگا

اگر رویس مناسب بودجه شما برای بازیکن تیم منتخب نیست، بازیکن جدید بورسیا دورتموند، جولیان برنت، می تواند مهاجم خوبی به جای او به حساب بیاید.

هر چند باید حقیقت را پذیرفت که این بازیکن در مقابل دروازه حریف مثل رویس عمل نمی کند، اما برنت از آمار پاس کاری و دریبل مشابه در کارت خود بهره می برد.

با این اوصاف این کارت که تقریبا یک چهارم کارت رویس آب می خورد می تواند سکه های زیادی را در بازی برایتان پس انداز کند.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۸۲۱,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۸

(Kai Havertz (CAM

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

کی هاورتز در تیم منتخب بوندسلیگا

پس از درخشش این بازیکن جوان و جویای نام بایر لورکوزن در لیگ آلمان و رسیدن به رقم رویایی ۱۷ گل در لیگ توسط او، انتظارش را داشتیم که او به یک همچین سطح بالایی از آمار در کارت تیم منتخب فصل خود برسد.

از نمره دهی کاربران به کارت هاورتز به این نتیجه می رسیم که خیلی از آنها این کارت را به کارت رویس که تقریبا دو برابر آن است ترجیح داده اند.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۲,۲۰۰,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۷

(Jadon Sancho (RW

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

جادن سانچو در تیم منتخب بوندسلیگا

بدون شک کارت Future Star سانچو در ادامه کار خود درفیفا ۱۹ کار بسیار سختی را در جدال با کارت های سایر وینگرها خواهد داشت. خبر خوب در مورد سانچو این است که کارت تیم منتخب فصل او می تواند به عنوان یکی از بهترین کارت های کل بازی در وینگ راست شناخته شود.

در کارت تیم منتخب فصل این بازیکن اعدادی بالاتر از ۹۰ را در مقابل سرعت، شوت زنی، پاس کاری و دریبل او می بینم. در کنار این ها مهارت های او هم در این کارت به ۵* مهارت افزایش پیدا کرده است.

این شاید بیانگر احتمال بالای استفاده از این بازیکن در تعدادی از اسکوادهای لیگ جزیره در ادامه فیفا ۱۹ باشد؛ کسی چه می داند؟!

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۲,۶۵۰,۰۰۰

مطلب پیشنهادی:  معرفی سبک First Person Shooter

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۷

(Robert Lewandowski (ST

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

رابرت لواندوفسکی در تیم منتخب بوندسلیگا

هرچند در سال های گذشته کیفیت اصلی مهاجمان شما در سرعت آنها خلاصه می شد، اما فیفا ۱۹ با لواندوفسکی نشان داد که در کنار این فاکتور، عواملی دیگری هم در این موضوع دخیل هستند.

این بازیکن همانطور که انتظارش می رفت با اعداد بالایی مثل ۹۰، ۹۸، ۹۱، ۹۷ و ۹۳ در مقابل به ترتیب سرعت، شوت زنی، پاس کاری، دریبل و قدرت فیزیکی خود در کارت تیم منتخب فصل خود مواجه شد.

اما باز مثل مارکو رویس گویا نتوانسته نظر کاربران را آن طور که باید و شاید به سمت خود جلب کند و نمره ۶/۱۰ را از آنها دریافت کرده است.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۳,۴۹۰,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۶

(Luka Jovic (ST

بررسی کارت‌های بازیکنان تیم منتخب بوندسلیگا

لوکا جوویچ در تیم منتخب بوندسلیگا

این بازیکن تیم آینتراخت فرانکفورت که وضعیتی مشابه لواندوفسکی در کارت تیم منتخب خود دارد، با قیمت مقرون به صرفه ۱.۵ میلیون سکه هم اکنون در بخش آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ قابل دسترسی است.

آنطور که نمره دهی ها نشان می دهند، گویا قیمت بالای لواندوفسکی بخش اعظم کاربران را به کسب این کارت به جای کارت بازیکن لهستانی جذب کرده است.

شما با تهیه این کارت و البته کارت  فیلیپ کستیچ می توانید همکاری های خوبی بین این دو ایجاد کنید فقط کافیست جوویچ را به عقب و به پست میدفیلد بیاورید و ارتباط مناسب بین او و کستیچ را ایجاد کنید.

قیمت این بازیکن در تیم منتخب: ۱,۵۰۰,۰۰۰

نمره کاربران به این بازیکن: ۱۰/۸

بازیکنان نیمکت نشین تیم منتخب

(Yann Sommer (122,000

یک انتخاب خوب برای دروازه بان نیمکت نشین تیم منتخب. این دروازه بان از توانایی های انعطافی خوبی در بازی برخوردار است اما در برخی از بازی ها ضعف او در مقابل برخی از مهاجمان تمام کننده کاملا مشهود است.

(Nico Schulz (259,000

بازی با این بازیکن درست همان سرعتی را به شما خواهد داد که در بازی با کستیچ آن را دریافت می کنید، تنها فرق این بازیکن این است که او می داند چگونه باید در بازی دفاع کرد.

(Kerem Demirbay (393,000

کارت این بازیکن تیم هوفنهایم، با توجه به بازخوردی که از سوی هواداران داشته، نشان می دهد ارزش قیمتش را دارد.

(Serge Gnabry (625,000

به نظر می رسد با توجه کارت هایی که اخیرا از این بازیکن منتشر شده است، الکترونیک آرتز هواداران این بازیکن را برای تهیه کارت مخصوص پست او در بازی آرزو به دل خواهد گذاشت.

اما باز این کارت با آمار خوب و قیمت معقولی که دارد می تواند به فیوریت خیلی ها تبدیل شود.

(Kevin Kampl (91,000

بر روی کارت کمپل هم آمار خوبی نقش بسته است اما قیمت بسیار پایین این کارت، آن را بیش از حد از حال و هوای دست نیافتنی بودنش در تیم منتخب فصل خارج کرده است.

(Timo Werner (1,980,000

این کارت بسیار سریع است؛ بسیار سریع!

(Max Kruse (272,000

کارت تیم منتخب مکس کروز در واقع ورژن آپدیت شده آیتم پلیر آف د مانث اوست، البته با سرعتی بالای ۸۰.

(Axel Witsel (846,000

کارت دمیربای را برای یک بازیکن قد بلند دفاعی تصور کنید، آنوقت اکسل ویتسل را خواهید داشت!

(Kevin Volland (235,000

اصلا انتظارش را نداشتم که کوین ولند در تیم منتخب حضور داشته باشد؛ راستش را بخواهید در مورد این بازیکن نظری ندارم.

وینگر تیم بورسیا دورتموند، تورگان هازارد و میدفیلدر وردربرمن، مکسیمیلیان اگشتاین را می توانید از طریق ماموریت های هفتگی بدست آورید.

قیمت های بازیکنان در زمان تهیه این گزارش نوشته شده اند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)