پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا ۱۹ فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ جزیره

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

با معرفی قهرمان جدید لیگ جزیره، صحبت ها و گمانه زنی ها در مورد بازیکنان احتمالی تیم منتخب این لیگ در تیم آف د سیزن آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ بالا گرفته است. در این مقاله قصد داریم تا به سراغ بازیکنان احتمالی تیم منتخب این لیگ معتبر در آلتیمیت تیم فیفا ۱۹ برویم.

خب همانطور که می دانید فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ جزیره که در تاریخ ۱۰ آگوست ۲۰۱۸ شروع شده بود، در تاریخ ۱۲ می ۲۰۱۹ به ایستگاه پایانی خود رسید. منچستر یونایتد در نهایت توانست در ماراتن رقابت با حریف سرسخت خود در این فصل، لیورپول، پیروز میدان باشد و با قهرمانی در این لیگ چهارمین عنوان لیگ جزیره خود را بدست آورد.

سیتیزن ها در حالی چهارمین عنوان قهرمانی خود را در انگلیس کسب می کنند که در پایان فصل امتیاز آنها تنها ۱ امتیاز کمتر از تیم دوم، لیورپول، بود – من سیتی با ۹۸ و لیورپول با ۹۷ امتیاز بیست و هفتمین فصل لیگ جزیره را به پایان رساندند.

در این میان تیم های من سیتی قهرمان، لیورپول، چلسی و تاتنهام موفق به کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده شدند و تیم های کاردیف، فولام و هادرسفیلد با شور بختی به لیگ دسته پایین تر سقوط کردند.

با تمام اتفاقاتی که در این فصل از لیگ جزیره شاهد آن بودیم، قرار است تا شاهد انتشار اسکوادی متشکل از ۲۳ بازیکن منتخب این لیگ با اوورالی بالاتر از اوورال فعلی آنها در آیتم (TOTS (Team of the Season فیفا ۱۹ باشیم.

حالا دیگر وقت آن است تا به سراغ اصل مطلب و معرفی بازیکنان احتمالی تیم منتخب این فصل لیگ جزیره در فیفا ۱۹ برویم.

(Alisson (OVR 87 – TOTS 93

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ آلیسون در آلتیمیت تیم

این دروازه بان برزیلی که عنوان گران قیمت ترین دروازه بان تاریخ فوتبال را با خود یدک می کشد، با قراردادی به ارزش ۶۷ میلیون یورو از تیم رم به لیورپول آمد.

او در این فصل به رکورد رویایی ۲۰ کلین شیت و بیشترین سیو موفق با ۷۵.۸ درصد سیو در هر بازی را به نام خود ثبت کرد. بر روی کارت بیس و پایه‌ای این بازیکن اوورال ۸۷ را می بینیم که در صورت حضور او در تیم متتخب فصل لیگ جزیره احتمالا به چیزی در حدود ۹۳ همین آیتم ارتقاء پیدا خواهد کرد.

در مورد سایر کارت های این دروازه بان هم می توان به کارت های مثل کارت لیگ قهرمانان، تیم منتخب هفته دهم و OTW یا همان Ones to Watch او اشاره کرد.

آیتم لیگ قهرمانان او دارای اوورال ۸۸ است و چیزی در حدود ۷۶,۰۰۰ در پلی استیشن و  ۷۷,۰۰۰ سکه در ایکس باکس آب می خورد. آیتم تیم منتخب هفته دهم او را هم می توانید با ارزشی در حدود ۷۶,۰۰۰ سکه در پلی استیشن و ۷۷,۰۰۰ سکه در ایکس باکس تهیه کنید. برای خرید آخرین آیتم او، OTW، در پلی استیشن ۴ باید چیزی در حدود ۸۱,۵۰۰۰  سکه و در ایکس باکس ۸۳,۰۰۰ سکه داشته باشید.

اصلی ترین رقیب الیسون در تیم منتخب لیگ جزیره Lukas Fabianski با اوورال ۸۰ است.

(Virgil van Dijk (OVR 88 – TOTS 97

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ فن دایک در آلتیمیت تیم

فن دایک با حضور در هر ۳۷ بازی تیمش در این فصل، یکی از بازیکنان تاثیر گذار در بازی های تیم لیورپول در این فصل بود. بدون شک این تیم جایگاه دومی خود در این فصل را تا حد زیادی مدیون این بازیکن است.

ریتینگ فن دایک در حال حاضر در آلتیمیت تیم ۸۸ است که در صورت حضور او در تیم منتخب باید به چیزی در حدود ۹۷ آیتم TOTS افزایش پیدا کند. برای بدست آوردن کارت بیس او در پلی استیشن هم به ۲۵۵,۰۰۰ و در ایکس باکس به ۲۲۷,۰۰۰ سکه نیاز دارید.

آیتم تیم منتخب هفته بیست و پنجم این بازیکن هم با اوورال ۹۱ و با قیمت ۶۳۰,۰۰۰ در پلی استیشن و ۵۹۶,۰۰۰ سکه در ایکس باکس قابل دسترس است. آیتم لیگ قهرمانان او هم در پلی استیشن ۸۹۷,۰۰۰ و در ایکس باکس ۸۰۴,۰۰۰ سکه آب می خورد.

آخرین آیتم او آیتم تیم منتخب او با اوورال ۹۵ است که چیزی در حدود ۱.۵ میلیون سکه در هر دو کنسول قرار داده شده است.

اصلی ترین رقیب فن دایک در تیم منتخب لیگ جزیره Trent Alexander’Arnold با اوورال ۷۸ است.

(Aymeric Laporte (OVR 84 – TOTS 92

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ لاپورته در آلتیمیت تیم

این بازیکن ۲۴ سال تیم منتچستر سیتی یکی از معدود مدافعانی است که توانسته بیشترین حضور را برای یک تیم قهرمان در لیگ جزیره رقم بزند. او این فصل را پس از حفظ ۱۸ کلین شیت در فصل قبل برای تیم پیشین خود آغاز کرد. با عملکردی که او در این فصل برای سیتزن ها از خود به نمایش گذاشت بدون شک خیلی زود در زمره برترین های پست خود در دنیا قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:  معرفی بازی استارکرفت 2

نکته قابل توجه در مورد این بازیکن فرانسوی این است که این بازیکن تا کنون به تیم ملی دعوت نشده است.

طبق پیش بینی های سایت RealSport اوورال لاپورته در صورت حضور او در تیم منتخب به اوورال ۹۲ در آیتم تیم آف د سیزن او ارتقاء خواهد یافت. آیتم گلد این بازیکن چیزی در حدود ۷,۹۰۰ سکه در PS4 و ۹,۰۰۰ سکه در Xbox One ارزش گذاری شده است.

کارت لیگ قهرمانان او با اوورال ۸۵ هم ارزشی در حدود ۳۰,۷۵۰ سکه در PS4 و ۴۰,۰۰۰ سکه در Xbox One دارد.

اصلی ترین رقیب لاپورته در تیم منتخب لیگ جزیره Aaron Wan-  Bissaka  با اوورال ۷۶ است.

(Andrew Robertson (OVR 83 – TOTS

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ رابرتسون در آلتیمیت تیم

رابرتسون در این فصل نشان داد که یکی از بهترین مدافعان چپ دنیا است و فقط با داشتن ۲۵ سال سن وقت زیادی را برای اثبات این موضوع خواهد داشت.

این کاپیتان تیم اسکاتلند در این فصل به اصطلاح در هر دو انتهای زمین برای لیورپول بازی کرد. او با نفوذهای بی امان خود به محوطه جریمه حریف ۱۱ پاس گل را به نام خود ثبت کرد که این رقم بیشتر از هر مدافع دیگری بود.

بدون شک حضور او در خط دفاعی لیورپول در کسب رکورد ۲۲ گل خورده توسط این تیم بی تاثیر نبوده است.

اوورال این بازیکن هم در صورت حضور او در تیم منتخب فصل باید دستخوش تغییر شود که بنا به پیش بینی های سایت RealSport این رقم باید از ۸۳ به ۹۴ کارت TOTS او برسد. در مورد کارت بیس این بازیکن هم باید گفت که این کارت ارزشی در حدود ۹,۰۰۰ سکه در PS4 و ۱۰,۰۰۰ سکه در  Xbox One دارد.

آیتم لیگ قهرمانان او با اوورال ۸۴ هم در حدود ۶۹,۵۰۰ در  PS4 و ۷۲,۰۰۰ سکه در Xbox One ارزش گذاری شده است.

اصلی ترین رقیب رابرتسون در تیم منتخب لیگ جزیره Ricardo Pereira با اوورال ۸۱ است.

(Raheem Sterling (OVR 87 – TOTS 97

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ استرلینگ در آلتیمیت تیم

اگر فن دایک مدافع کسب عنوان بهترین بازیکن برای لیورپول است، آن وقت در من سیتی همین عنوان در دستان استرلینگ خواهد بود.

این ستاره انگلیسی با عملکرد خوبی که در این فصل از خود نشان داد بیش از پیش در صدر اخبار فوتبالی در سراسر جهان قرار گرفت.

او در این فصل ۲۳ گل و ۱۷ پاس گل را در بازی های تیمش به نام خود ثبت کرد.

پیش بینی می شود اوورال فعلی استرلینگ از عدد ۸۷ در صورت حضور او در تیم منتخب به ۹۷ آیتم TOTS برسد. کارت بیس او در PS4 و Xbox One به ترتیب ارزشی در حدود ۳۵,۷۵۰ و ۳۶,۰۰۰ سکه دارد.

اصلی ترین رقیب استرلینگ در تیم منتخب لیگ جزیره Mohamed Salah با اوورال ۸۸ است.

(Bernardo Silva (OVR 84 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ سیلوا در آلتیمیت تیم

برناردو سیلوا در این فصل در قد و قواره های میدفیلدری تاثیر گذار در تیم من سیتی ظاهر شد. کسب این عنوان با وجود بازیکنانی مثل دیبروینه و داوید سیلوا اصلا آسان نیست. این بازیکن پرتغالی در این فصل برای تیمش ۷ گل زد و ۸ پاس گل هم داد.

اوورال کارت بیس برناردو سیلوا در آلتیمیت تیم ۸۴ است و انتظار می رود این رقم در صورت حضور او در تیم منتخب به ۹۵ تیم آف د سیزن برسد.

در این صور انتظار می رود پست او هم از وینگر راست به میدفیلد مرکزی تغییر پیدا کند. کارت نرمال او هم در PS4 و Xbox One به ترتیب ارزشی در حدود ۶,۱۰۰ و ۷,۵۰۰ دارد. آیتم ۸۸ MOTM او هم ارزشی در حدود ۱۴۳,۰۰۰ سکه در PS4 و ۱۴۷,۰۰۰ سکه در Xbox One دارد.

اصلی ترین رقیب برناردو سیلوا در تیم منتخب لیگ جزیره Georginio Wijnaldum با اوورال ۸۲ است.

(Fernandinho (OVR 87 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ فرناندینیو در آلتیمیت تیم

این بازیکن برزیلی ۳۳ ساله تیم من سیتی در این فصل در ۴۱ بازی برای این تیم به میدان رفت. وظیفه او محافظت از خط دفاعی پشت مهاجمان این تیم، برناردو سیلوا، داوید سیلوا، رحیم استرلینگ، آگوئرو و لروی سانه بود.

در ۶ بازی‌ای که فرناندینیو به دلیل مصدومیت نتوانست در آنها حضور پیدا کند، من سیتی دو بار تن به شکست داد. این به این معناست که درصد برد سیتیزن ها با او در بازی ها ۸۶% و بدون او ۷۵% است.

ریتینگ بیس فرناندینیو در صورت حضور او در تیم منتخب باید به چیزی در حدود ۹۴ برای آیتم مذکور تبدیل شود. کارت نرمال این بازیکن در PS4 و Xbox One به ترتیب در حدود ۳۴,۰۰۰ و ۳۳,۰۰۰ سکه قیمت خورده است.

آیتم ۸۸ لیگ قهرمانان او هم در PS4 و Xbox One به ترتیب ۸۱,۰۰۰ و ۹۰,۰۰۰ آب می خورد. آخرین آیتم او هم آیتم تیم منتخب هفته هفدهم او است که در کنسول های مذکور به ترتیب ۱۱۸,۰۰۰ و ۱۱۷,۰۰۰ ارزش گذاری شده است.

مطلب پیشنهادی:  3 بازی فوق العاده که میتوانند جایگزین پابجی باشند

اصلی ترین رقیب فرناندینیو در تیم منتخب لیگ جزیره Paul Pogba با اوورال ۸۸ است.

(Sadio Mane (OVR 86 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ مانه در آلتیمیت تیم

این بازیکن ملی پوش سنگالی در این فصل برای لیورپول ۲۰ گل به ثمر رساند که این رقم ۷ واحد بیشتر از آخرین رکورد او در لیگ جزیره است. لازم به ذکر است که ۱۲ گل از این تعداد گل در ۱۵ بازی آخر او برای تیمش به ثمر رسیدند. این رقم پیشرفت فوق العاده او در روزهای پایانی لیگ را به خوبی نشان می دهد.

رتینگ فعلی مانه ۸۶ است و انتظار می رود در صورت حضور او در تیم منتخب به TOTS 95 ارتقاء یابد. کارت بیس او هم ارزشی در حدود ۲۷,۰۰۰ در هر دو کنسول دارد.

آیتم من آف د مچ لیگ قهرمانان او با اوورال ۸۸ هم در حدود ۴۰۰,۰۰۰ سکه در هر دو کنسول ارزش گذاری شده است.

اصلی ترین رقیب مانه در تیم منتخب لیگ جزیره  Christain Eriksen با اوورال ۸۸ است.

(Heung-Min Son (OVR 85 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ مین در آلتیمیت تیم

تاتنهامی ها تا بازی بیست و هفتم لیگ در زمره تیم های مدافع عنوان قهرمانی قرار داشتند و بدون شک در این میان تاثیر گذاری بالای سون در کسب نتایج خوب برای تاتنهام در غیاب هری کین غیر قابل انکار بود.

با وجود اینکه مین چند بازی در تاتنهام بخاطر تورنمنت های آسیایی و ملی غیبت داشت اما باز با این وجود این بازیکن کره‌ای در این فصل برای تیمش ۱۲ گل زد و ۷ بار هم پاس گل داد که این آمار اصلا هم آمار بدی نیست.

اوورال ۸۵ سون در صورت حضور او در تیم منتخب باید به TOTS 94 ارتقاء پیدا کند.

ممکن است در این صورت او با تغییری جزیی در پست خود همراه شود – از میدفیلد چپ به خط حمله بیاید. کارت بیس او در PS4 و Xbox One ارزشی در حدود به ترتیب ۱۵,۵۰۰ و ۱۶,۲۵۰ دارد.

آیتم لیگ قهرمانان او هم با اوورال ۸۶ در این دو کنسول به ترتیب ۸۷,۰۰۰ و ۱۱۵,۰۰۰ سکه ارزش گذاری شده است.

کارت تیم منتخب هفته پانزدهم او هم در PS4 در حدود ۲۳۳,۰۰۰ و در Xbox One با چیزی در حدود  ۲۱۱,۰۰۰ سکه قابل دسترسی است.

کارت هدلاینر او هم در این دو کنسول به ترتیب ۵۷۰,۰۰۰ و ۵۳۱,۰۰۰ سکه ارزش دارد.

و در پایان آیتم FUT Birthday او را هم می توانید با ۴۸۰,۰۰۰ در PS4 و ۴۵۰,۰۰۰ سکه در Xbox One تهیه کنید.

اصلی ترین رقیب مین در تیم منتخب لیگ جزیره Raul Jimenez با اوورال ۷۸ است.

(Sergio Aguero (OVR 89 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ آگوئرو در آلتیمیت تیم

خب به مهمترین بازیکنان پایانی این لیست رسیدیم. اول با سرخیو آگوئرو، مرد اول سیتیزن ها شروع می کنیم. این بازیکن آرژانتینی در این فصل نشان داد که یکی از بهترین تمام کننده های حال حاضر جهان است.

او در این فصل توانست برای پنجمین بار پیاپی رکورد ۲۰ گل زده در لیگ جزیره را بشکند و به صدر جدول گلزنان این لیگ تکیه بزند.

آگوئرو در این فصل با کسب آمار ۰.۶۹ گل در هر بازی، نام خود را در زمره ۸ گلزن برتر تاریخ لیگ جزیره قرار داد.

در صورت حضور آگوئرو در تیم منتخب باید عدد ۹۵ را در مقابل اوورال او در کارت تیم آف د سیزن‌اش ببینیم. کارت بیس او در PS4 در حدود ۹۳,۰۰۰ سکه و در  Xbox Oneحدودا ۸۲,۰۰۰ سکه قیمت خورده است.

در مورد سایر کارت های او می توان به کارت تیم منتخب هفته بیست و یکم او با ارزشی در حدود ۵۲۱,۰۰۰ در PS4 و  ۵۲۴,۰۰۰ در Xbox One و کارت لیگ قهرمانان او با اوورال ۹۳ با ازشی در حدود ۱.۸ میلیون سکه در هر دو کنسول اشاره کرد.

اصلی ترین رقیب آگوئرو در تیم منتخب لیگ جزیره Harry Kane با اوورال ۹۰ است.

(Eden Hazard (OVR 91 – TOTS 96

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

ریتینگ هازارد در آلتیمیت تیم

باید قبول کرد که هازارد در نیمه اول فصل قلب اکثر دفاع های خوب لیگ جزیره گشود، که البته این کار بدون کمک سایر بازیکنان امکان پذیر نبود.

چلسی در ادامه فصل دیگر خود را متکی به این بازیکن بلژیکی می دید و با هر تغییر جزیی در عملکرد او تمام تیم دستخوش تغییر می شد. هازارد در این فصل برای چلسی ۱۶ بار موفق به گلزنی شد.

کارت بیس این بازیکن در صورت حضور او در تیم منتخب به چیزی در حدود ۹۶ ارتقاء پیدا خواهد کرد. ریتینگ فعلی کارت نرمال او در PS4 ارزشی در حدود ۱۸۶,۰۰۰ سکه دارد و در Xbox One کمی کمتر و با ۱۶۱,۰۰۰ سکه قابل دسترسی است.

اصلی ترین رقیب هازارد در تیم منتخب لیگ جزیره Pierre Emrick Aubameyang با اوورال ۸۸ است.

در پایین می توانید بازیکنان تیم منتخب فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ جزیره پیشنهادی سایت RealSport را مشاهده کنید:

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره فصل 2018-2019

بازیکنان تیم منتخب لیگ جزیره پیشنهادی RealSport

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)