پیش بینی بازیکنان تیم منتخب فیفا ۱۹ فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ سری آ

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

با تنها ۱۲ روز مانده به پایان ماراتن رقابت در لیگ سری آ ایتالیا کدام بازیکنان شانس دریافت کارت تیم آف د سیزن ۱۱۷امین فصل این لیگ معتبر را در آلتیمیت تیم فیفا خواهند داشت؟

در این میان خب بانوی پیر با اختلافی ۱۳ امتیازی نسبت تیم دوم جدول، ناپولی، تا به این جای کار هشتمین کاپ قهرمانی خود در لیگ ایتالیا را کسب کرده است و خیالش از بابت قهرمانی تا حدود زیادی راحت است.

در بین تیم های رده دوم تا چهارم جدول، فقط ناپولی با حاشیه امنیتی ۱۰ امتیازی نسبت به تیم سوم، اینتر میلان، جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تا به این جای کار کسب کرده است.

با چیزی در حدود ۶ امتیاز باقی مانده از رقابت های این فصل، تکلیف اینتر میلان و تیم شگفتی ساز این فصل، آتلانتا، برای رفتن به لیگ قهرمانان هنوز نامشخص است. این دو تیم تحت تعقیب آس میلان و رم هستند.

در پایین جدول هم دو تیم نگون بخت کیوو و فروزینه هم باید در لیگ سری B ایتالیا در فصل بعد به کار ادامه دهند که در میان با عملکرد ضعیف امپلی، بولونیا و جنوا به نظر می رسد آنها در سری B آنقدرها هم تنها نخواهند بود.

خب با توجه به بازی هایی که این فصل از تیم های این لیگ در سری آ دیدیم، کدام بازیکنان استحقاق حضور در تیم منتخب این لیگ را دارند؟

اسکوادی متشکل از ۲۳ بازیکن منتخب این لیگ قرار است به زودی بر روی آلتیمیت تیم فیفا منتشر شود که طی آن بازیکنان انتخابی با بوست قابل توجهی در آیتم TOTS خود مواجه خواهند شد. در صورت انتشار می توانید این بازیکنان را از پک های FUT Store در بازی و یا از طریق مارکت نقل و انتقالات پیدا کنید.

سایت RealSpoet در همین باره لیستی از بازیکنان احتمالی تیم منتخب سری آ فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تهیه کرده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

(Samir Handanovic (OVR 88 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

هاندانوویچ دروازه بان اینتر میلان

اینتر میلان با داشتن دروازه بانی مثل هاندانوویچ می تواند به تمام کردن فصل در جمع ۴ تیم برتر امیدوارد باشد. این دروازه بان ملی پوش اسلوونیایی تا به این جای کار در سری آ موفق به کسب رکورد ۱۶ کلین شیت با درصد سیو ۶۹ شده است. همین عملکرد خوب بازوبند کاپیتانی اینتر را برای او در این فصل به ارمغان آورد.

اوورال این بازیکن در صورت حضور در تیم منتخب فصل از ۸۸ باید به ۹۴ افزایش یابد. کارت پایه‌ای این بازیکن در آلتیمیت تیم فیفا ارزشی در حدود ۳۹,۲۵۰ سکه در PS4 و ۳۶,۵۰۰ سکه در Xbox One دارد. در مورد کارت های دیگر او می توانیم به کارت تیم آف د گروپ استیج او در رقابت های لیگ قهرمانان اشاره کنیم که ارزشش در حدود ۷۶,۰۰۰ سکه در PS4 و ۸۷,۰۰۰ سکه در Xbox One است.

اصلی ترین رقیب هاندانوویچ در تیم منتخب فصل Salvatore Sirigu با اوورال ۸۲ است.

(Kalidou Koulibaly (OVR 88 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

کولیبالی مدافع ناپولی

کولیبالی یکی از بهترین سنتر بک های حالا حاضر جهان و البته فیفا ۱۹ است. این بازیکن ملی پوش سنگالی در اکثر قریب به اتفاق بازی های تیم ناپولی در زمین بوده است.

اوورال ۸۸ کولیبالی در صورت حضور او در تیم منتخب فصل سری آ به عدد ۹۵ همین آیتم ارتقاء پیدا خواهد کرد. کارت بیس این بازیکن ارزشی در حدود ۴۲,۵۰۰ سکه در PS4 و ۳۸,۵۰۰ سکه در Xbox One دارد.

در مورد سایر کارت های کولیبالی هم می توان به کارت مرحله گروهی لیگ قهرمانان او با اوورال ۹۰ اشاره کرد که در PS4 با ۱۲۲,۰۰۰ سکه و در Xbox One با ۱۱۴,۰۰۰ سکه قابل دسترس است. کارت تیم متخب هفته ۳۱ام او نیز با قیمت مشابه ۲۶۰,۰۰۰ سکه بر روی هر دو کنسول ارائه می شود.

اصلی ترین رقیب کولیبالی در تیم منتخب فصل Joao Cancelo با اوورال ۸۳ است.

(Giorgio Chiellini (OVR 90 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

کیلینی مدافع یوونتوس

این فصل تیم یوونتوس عنوان بهترین دفاع لیگ را به خود اختصاص داد که بدون شک این عنوان بدون عملکرد خوب کیلینی در قلب دفاع این تیم بدست نمی آمد. یوونتوسی ها این فصل فقط ۲۵ گل در لیگ خورده اند که این در نوع خود آماری فوق العاده است.

مطلب پیشنهادی:  معرفی سبک MOBA

اوورال کارت بیس کیلینی، ۶۶,۵۰۰ سکه در PS4 و ۶۷,۰۰۰ سکه در Xbox One، در صورت حضور او در تیم منتخب فصل از ۹۰ به ۹۴ افزایش پیدا خواهد کرد.

آیتم لیگ قهرمانان این بازیکن ارزشی در حدود ۱۰۳,۰۰۰ سکه در PS4 و ۱۰۷,۰۰۰ در Xbox One دارد. کارت تیم آف د ویک ۱۲ او هم در   PS4 و هم در Xbox One در حدود ۲۲۲,۰۰۰ سکه است.

اصلی ترین رقیب کیلینی در تیم منتخب فصل Mile Skriniar با اوورال ۸۶ است.

(Alexander Kolarov (OVR 83 – TOTS 91

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

کلارف مدافع آ اس رم

این بازیکن صربستانی در ۳۳ سالگی هم عملکردی همچون یک جوان ۲۳ ساله در بازی دارد. این مدافع چپ تیم رم در این فصل ۸ گل را برای تیمش به ثمر رساند که برای یک مدافع آماری قابل توجهی است.

این تمام کاری است که این ملی پوش صربستانی تا به این جا برای قرار دادن تیمش در جمع ۴ تیم برتر لیگ انجام داده است که خب با پیشتازی آتلانتا و آس میلان گویا چاره ساز نبوده است.

کلارف از اوورال ۸۳ در بازی بهره می برد که در صورت حضور او در تیم منتهب به اوورال ۹۱ همین آیتم افزایش پیدا خواهد کرد.

آیتم بیس او هم با ارزشی در حدود ۲,۸۰۰ سکه در PS4 و ۳,۲۰۰ در Xbox One قابل دسترسی است. کارت لیگ قهرمانان او را هم می توانید با چیزی در حدود ۱۱,۲۵۰ سکه در PS4 و ۱۳,۰۰۰ سکه در Xbox One بدست آورید.

ارزش کارت تیم منتخب هفته دهم او در PS4 برابر ۴۴,۰۰۰ سکه و در Xbox One هم ۵۵,۰۰۰ سکه است.

اصلی ترین رقیب کلارف در تیم منتخب فصل Kostas Manolas با اوورال ۸۵ است.

(Stephan El Shaarawy (OVR 81 – TOTS 90

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

ال شاراوی فوروارد آ اس رم

این بازیکن ۲۶ ساله از پست وینگر موفق به ثبت ۱۱ گل در این فصل برای تیم رم شد. اما آیا این عملکرد او آنها را در جایگاه چهارم جدول رقابت ها برای حضور در لیگ قهرمانان قرار خواهد داد؟

به نظر می رسد اوورال فعلی این بازیکن در صورت حضور او در تیم آف د سیزن سری آ از ۸۱ به ۹۰ همین آیتم تغییر پیدا کند. کارت بیس این بازیکن در PS4 در حدود ۹۵۰ سکه و در Xbox One در حدود ۱,۵۰۰ سکه است.

در مورد سایر کارت های این بازیکن می توان به کارت لیگ قهرمانان او با اوورال ۸۲ با قیمیتی در حدود ۵,۹۰۰ سکه در PS4 و ۸,۹۰۰ در Xbox One اشاره کرد.

اصلی ترین رقیب ال شاراوی در تیم منتخب فصل Suso با اوورال ۸۳ است.

(Alejandro Gomez (OVR 84 – TOTS 92

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

گومز میدفیلدر آتلانتا

آتلانتا فقط سه بازی تا کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان برای اولین بار در تاریخ باشگاه فاصله دارد. بدون شک گومز مهره اصلی آنها برای موفقیت در این فصل بوده است. این بازیکن آرژانتینی این فصل برای تیمش ۶ گل زده و ۱۱ پاس گل هم داده است.

گومز ملقب به پاپو در صورت حضور در تیم آف د سیزن سری آ با افزایشی ۸ واحدی در اوورال این آیتم خود روبرو خواهد شد و ممکن هم است پست او از فوروارد مرکزی به میدفیلد تهاجمی تغییر پیدا کند.

کارت بیس او در PS4 چیزی در حدود ۵,۴۰۰ سکه و در Xbox One همین کارت ارزشی در حدود ۶,۰۰۰ سکه دارد. کارت تیم آو د ویک ۳۴ او هم در پست CAM (Central Attacking Midfielder) در هر دو کنسول قیمتی مشابه (۱۵۰,۰۰۰) دارد.

اصلی ترین رقیب گومز در تیم منتخب فصل Radja Nainggolan با اوورال ۸۵ است.

(Luis Alberto (OVR 82 – TOTS 90

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

لوییس آلبرتو میدفیلدر لاتزیو

لوییس آلبرتو که فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان لیگ سری آ لقب گرفته بود، امسال اگرچه مثل سال گذشته پرفروغ ظاهر نشد اما ۳ گل و ۷ پاس گل او کافی بود تا او در جمع موثرترین میدفیلدرهای این فصل سری آ قرار بگیرد.

اوورال این بازیکن تیم لاتزیو در صورت حضور در تیم منتخب از ۸۲ به ۹۰ آیتم تیم آف د سیزن افزایش پیدا خواهد کرد و پستش هم احتمالا از فوروارد مرکزی به میدفیلد تهاجمی تغییر پیدا کند. کارت بیس این بازیکن اسپانیایی ارزشی در حدود ۸۰۰ سکه در PS4 و ۹۰۰ در Xbox One دارد.

اصلی ترین رقیب آلبرتو در تیم منتخب فصل SergeJ Milinkovic-Savic با اوورال ۸۵ است.

مطلب پیشنهادی:  نگرشی کلی به League of Legends

(Cristiano Ronaldo (OVR 94 – TOTS 98

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

رونالدو مهاجم یوونتوس

کریستیانو رونالدو با ۲۱ گل و ۱۱ پاس گل در اولین تجربه حضور خود در سری آ طوفانی ظاهر شد؛ اما حقیقت امر این است که این تعداد گل از این فوق ستاره پرتغالی در زمره بدترین عملکرد او پس از پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ قرار می گیرد!

اوورال رونالدو ۳۴ ساله در فیفا ۱۹ بر روی عدد ۹۴ فیکس شده است که در صورت حضور او در تیم منتخب فصل به ۹۸ همین آیتم ارتقاء پیدا خواهد کرد.

در این صورت ممکن است پست او نیز از مهاجم به وینگر چپ تغییر کند.

ارزش کارت بیس این بازیکن بیش از ۱ میلیون سکه در PS4 و ۸۸۵,۰۰۰ در Xbox One است. کارت اینفرم او با اوورال ۹۵ از تیم آف د ویک ۲۱ در PS4 دارای ارزشی در حدود ۱.۵ میلیون سکه و در    Xbox One هم در همین حول و حوش و ۱.۴ میلیون سکه است.

ارزش کارت هیرو ۹۶ رونالدو ۲.۷ میلیون سکه در PS4 و ۲.۵ در Xbox One است. کارت ۹۸ Ones To Watch او هم با همین ارزش نجومی (۳.۳m در PS4 و ۳m در Xbox One) در هر دو پلتفرم قابل دسترسی است.

کارت تیم آف د یر رونالدو که از آن به عنوان بهترین کارت فیفا ۱۹ یاد می شود، حتی برای بازیکنان فوق حرفه‌ای تورنمنت ها هم قیمت بسیار سنگینی دارد. این کارت در Xbox در حدود ۶.۵m و در PS4 تقریبا ۷m سکه آب می خورد!

اصلی ترین رقیب رونالدو در تیم منتخب فصل Ivan Perisic با اوورال ۸۶ است.

(Duvan Zapata (OVR 79 – TOTS 94

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

زاپاتا فوروارد آتلانتا

زاپاتا هم در این فصل یکی دیگر از ستاره های بی چون و چرای آتلانتا بوده است. این بازیکن یکی از دو مهاجمانی است که با ۲۲ گل زده و ۷ پاس گل عملکردی بهتر از رونالدو ثبت کرده است.

آتلانتا قبل از پایان این فصل باید با قهرمان این فصل روبرو شود که این دیدار با توجه به رقابت تنگاتنگ دو مهاجم آنها و تلاش آتلانتا برای کسب جواز لیگ قهرمانان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اوورال ۷۹ زاپاتا در صورت حضور او در تیم منتخب این فصل سری آ به ۹۴ همین آیتم افزایش پیدا خواهد کرد. کارت بیس این بازیکن کلمبیایی ارزشی در حدود ۸۰۰ سکه در PS4 و ۷۰۰ در Xbox One دارد.

در مورد سایر کارت های او می توان به کارت ۸۶ من آف د مچ او با ارزشی در حدود ۴۸,۰۰۰ سکه در PS4 و ۹۵,۰۰۰ سکه در Xbox اشاره کرد. کارت هدلاینر او هم در PS4 در حدود ۱۱۶,۰۰۰ سکه و در Xbox هم ۱۴۴,۰۰۰ سکه ارزش دارد.

اصلی ترین رقیب زاپاتا در تیم منتخب فصل Francesco Caputo با اوورال ۷۵ است.

(Fabio Quagliarella (OVR 82 – TOTS 95

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

فابیو فوروارد سمپدوریا

این بازیکن ۳۶ ساله تیم سمپدوریا این فصل با زدن ۲۵ گل و دادن ۸ پاس گل دست به کار بزرگی زد و پیرو همین عملکرد برای اولین بار در ۹ سال گذشته به تیم ملی ایتالیا دعوت شد.

اگر این بازیکن در تیم منتخب این فصل سری آ حضور داشته باشد، اوورال او از ۸۲ به ۹۵ ارتقاء پیدا خواهد کرد. کارت بیس او در PS4  ارزشی در حدود ۹۵۰ سکه دارد؛ این کارت در پلتفرم Xbox با ۱,۰۰۰ سکه قابل خریداری است.

اصلی ترین رقیب کواگلیارلا در تیم منتخب فصل Arkadiusz Milik با اوورال ۸۲ است.

(Krzysztof Piatek (OVR 76 – TOTS 93

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

پیاتک فوروارد آس میلان

پیاتک این فصل تا به اینجای کار ۲۱ بار برای آس میلان موفق به گلزنی شده است. ۱۹ گل در ۲۱ بازی، این بازیکن که در تابستان به جنوا پیوسته بود را در ماه ژانویه با قراردادی به ارزش ۳۰ میلیون یورو به آس میلان برد.

کارت این بازیکن با اوورال ۷۶ در صورت حضور او در تیم منتخب فصل سری آ به ۹۳ همین آیتم افزایش پیدا خواهد کرد. کار بیس این بازیکن ارزشی در حدود ۷۰۰ سکه در PS4 و ۵۰ سکه بیشتر در Xbox One دارد.

در مورد سایر کارت های او می توانیم به کارت من آف د مچ او با اوورال ۷۸ و OTW یا همان Ones To Watch او با اوورال ۸۲ اشاره کرد.

اصلی ترین رقیب پیاتک در تیم منتخب فصل Ciro Immobile با اوورال ۸۷ است.

در زیر می توانید بازیکنان تیم منتخب فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ سری آ پیشنهادی سایت RealSport را مشاهده کنید:

پیش بینی بازیکنان تیم منتخب سری آ؛ فصل 2018-2019

برچسب ها :