گودزیلا + پابجی موبایل

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

رویدادهای مشترک بین بازی‌های کامپیوتری و فیلم‌ها بسیار برای بازیکنان جذاب است. مانند رویداد بازی فورتنایت که با مارول برای فیلم Avengers Endgame که استقبال بسیار زیادی از آن شد. پابجی موبایل یکی از بازی‌های معروف برای گوشی‌های هوشمند است و سازندگان این بازی در تلاش اند که رویدادهای جذابی برای علاقه‌مندان ارائه دهند.

از زمان عرضه بازی پابجی موبایل، ما شاهد رویدادهای متفاوتی بودیم و از این بین رویداد مشترک بین پابجی و بازی Resident Evil یکی از جذاب‌ترین‌ها بود که هجوم زامبی‌ها همراه بودیم و همچنین مبارزه با Mr.X (یکی از شخصیت‌ها منفی) یکی از خاطره بخش ترین بخش‌های این رویداد بود.

Godzilla نام فیلم ژاپنی است که در سال ۱۹۵۴ برای اولین بار ساخته و معرفی شد این فیلم در زمان خودش با استقبال زیادی روبه‌رو شد. در سال ۲۰۱۴ این سری فیلم به صورت کامل با تکنولوژی‌های روز گرافیکی بازسازی شد و فروش ۵۳۰ میلیون دلاری را به ثبت رساند.

فیلم Godzilla: King of Monsters

حال با نزدیک‌شدن به اکران فیلم Godzilla: King of Monsters در هفته آینده، پست رسمی پابجی موبایل در توییتر خبر از رویداد مشترک پابجی و فیلم جدید گودزیلا را می‌دهد. متاسفانه هیچ جزئیاتی و یا تاریخ دقیقی در خصوص رویداد جدید در دسترس نیست اما طبق روال همیشگی، این رویداد نیز دارای محدوده زمان مشخصی برای بازی خواهد بود و احتمال می‌رود آپدیتی در تاریخ ۳۱ May (روز دهم خرداد ۱۳۹۸) مصادف با تاریخ اکران این فیلم باشیم.

تنها اطلاعاتی که از توییتر پابجی می‌توان دریافت این است که بازیکن‌ها در طی عملیاتی باید رد پاها و سرنخ‌های جا مانده از گودزیلا‌ها را بیابند؛ همچنین تریلر این بازی هیچ نشانه از درگیری بازیکنان در قالب گودزیلا یا حتی مبارزه با آن‌ها را نشان نداد. احتمال می‌رود که ما فقط شاهد دخالت‌های این موجودات در بازی باشیم و یا جمع‌آوری سرنخ‌ها از قدرت آن‌ها برای انهدام دشمنان استفاده کنیم.

مطلب پیشنهادی:  نتایج استیج New Legends مسابقات IEM Katowice تا به امروز

به وجود آوردن رویدادهایی مشترک بین بازی‌ها و صنعت فیلم‌سازی می‌تواند به روند بهبود پابجی موبایل در کشورهای مختلف کمک کند. تا کنون بازی پابجی موبایل در کشور نپال به دلیل شکایت زیاد مدارس و والدین به طور کامل از دسترس خارج شد، همچنین در هند به دلیل از دست رفتن جان یک جوان ۲۰ ساله این بازی در نقاط زیادی از هند مسدود شد. همچنین این بازی عکس‌العمل کشور دولتمردان چین را به همراه داشت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)