راه‌یابی Mineski به گرند فینالز مسابقات ESL One Mumbai 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس خبری از سایت gosugamers با رسیدن به مراحل پایانی مسابقات ESL One Mumbai 2019 رشته دوتا ۲ احتمالا دیگر شاهد بردهای غیرمنتظره و غافلگیرانه از جانب تیم‌های شرکت‌کننده نباشیم. علاقه‌مندان و تماشاگران تورنمنت بمبئی در اوایل رقابت‌ها، شاهد چندین برد غیرمنتظره بودند که اصلا قابل پیش‌بینی نبود اما با پیشروی هرچه بیشتر مسابقات و رسیدن به مراحل نیمه نهایی براکت‌ها، تیم‌های برتر خود را از بقیه جدا کردند. نهایتا هم خیلی نیز دور از انتظار نبود که ببینیم ۴ تیم پایانی، اسکوادهای TNC Predator ،Keen Gaming ،Na’Vi و Mineski باشند.

پس از پیروزی در مقابل compLexity Gaming، اسکواد The Pango به مقابله با حریفی قدر و هشتمین تیم رنکینگ DPC یعنی Keen Gaming رفت. در طی بازی خود، هر دو تیم موفق شدند حریف خود را در موقعیت‌هایی عقب بکشند و بازی را در کنترل داشته باشند اما نهایتا این تیم Keen بود که موفق شد عملکردی درخور تیم هشتم جهان از خود نشان داده و حریف خود را زمین‌گیر کند. در نتیجه این برد، Keen باید در ادامه بازی‌های روز قبل خود به مصاف اسکواد TNC Predator می‌رفت.

قبل از ادامه بازی‌های براکت پایینی، زمان آن فرا رسیده بود که یکی از گرند فینالیست‌های مسابقات ESL One Mumbai 2019 را از بین دو تیم Na’Vi و Mineski، در فینال براکت بالایی مشخص شود. هیچ کدام از این ۲ تیم، در طی بازی‌های گذشته خود و در تورنمنت‌های دیگر این فصل موفق نشده بودند به اندازه کافی امتیاز DPC جمع کنند. در نتیجه برنده‌شدن در این تورنمنت برای هر دو تیم بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  با DreamHack بیشتر آشنا شوید

NaVi در راند دوم عملکردی درخشان داشت و موفق شد بازی را به تساوی بکشد ولی با این حال تلاش آن‌ها کافی نبود و این تیم Mineski بود که موفق شد نماینده ناحیه CIS را راهی براکت پایینی کند و خود به گرند فینالز راه یابد. در بازی نیمه نهایی براکت پایینی هم، Keen موفق شد حریف خود یعنی TNC را شکست دهد و به فینال براکت پایینی، و به مقابله با NaVi برود تا دیگر گرند فینالیست نیز مشخص شود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)