نحوه به دست آوردن پک رایگان توئیچ پرایم آلتیمیت تیم در فیفا ۱۹

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۰ تیر ۱۳۹۸

آمازون به مناسبت فرارسیدن روز Amazon Prime Day در سال ۲۰۱۹، قصد دارد تا به اعضای Twich Prime در توئیچ، پکی با همین نام بر روی آلتیمیت تیم به مدت محدود هدیه بدهد.

این پک تا تاریخ ۸ آگوست در دسترس خواهد بود و شامل یک بازیکن با اورال ۸۶ به بالا به همراه ۳ آیتم گلد برای ۳ بازیکن کمیاب است.

لازمه تهیه این پک داشتن یک اکانت توئیچ پرایم (Twitch Prime) است. آن‌هایی هم که اکانت آمازون پرایم (Amazon Prime) دارند می‌توانند به صورت کاملا اتوماتیک‌وار و بدون نیاز به تماشاکردن حتی یک ویدیو اکانت توئیچ خود را به پرایم ارتقاء دهند.

برای انجام این کار باید اکانت آمازون پرایم خود را به پروفایل تلویزیون توئیچ یا همان Twitch.tv متصل کنید.

اما با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران برای آموزش‌های مربوطه گویا انجام این کار آن قدرها هم آسان نیست. در این گزارش قصد داریم تا مراحل انجام این کار را پله به پله در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

مرحله اول

اکانت آمازون پرایم خود را به اکانت توئیچ پرایم خود لینک کنید

کسانی از اکانت آمازون پرایم و توئیچ پرایم بهره می‌برند، جمله First things first اولین پیشنهادی است که به آن‌ها داده می‌شود.

اگر از قبل اکانت توئیچ پرایم دارید نیازی نیست نگران این مرحله باشید اما اگر اکانت آمازون پرایم دارید و می‌خواهید بدانید چگونه اکانت خود را برای کسب عضویت پرایم توئیچ به توئیچ وصل کنید در ادامه ما را همراهی کنید.

به حساب توئیچ خود وارد شوید (Log in) و اگر اکانت توئیچ ندارید می‌توانید از طریق این لینک یکی بسازید. بعد از لاگ این شدن، به صفحه The Twitch Prime Page بروید و بر روی Sign in کلیک کنید. به اکانت آمازون پرایم خود وارد شوید.

در گوشه سمت چپ قسمت بالای صفحه توئیچ پرایم (The Twitch Prime Page) بر روی “Link Twitch account” کلیک کنید. وارد اکانت توئیچ خود شوید و لینک‌کردن اکانت توئیچ خود به آمازون را تایید کنید.

مطلب پیشنهادی:  حضور نوجوانان در مسابقات حرفه‌ای Rainbow Six Siege

اگر شما اکانت آمازون پرایم از قبل داشته باشید، آن وقت توئیچ به صورت اتوماتیک‌وار آن را تشخیص داده و اکانت توئیچ شما را به توئیچ پرایم ارتقاء خواهد داد.

مرحله دوم

خواستار کسب محتوی خود شوید

پس از انجام مراحل یک و آپگریدشدن به توئیچ پرایم، باید به صفحه FIFA 19 loot Page خود در اکانت توئیچ پرایم‌تان بروید. در صورت انجام این کار گزینه “Claim Now” را برای کسب پک توئیچ پرایم مشاهده خواهید کرد.

بر روی این تصویر کلیک کنید و ادامه دستورالعمل را دنبال کنید. این شاید به معنای لاگ این شدن به حساب توئیچ و آمازون‌تان برای بار دیگر باشد.

اگر پیامی را به عنوان “Sign Up” دریافت کردید اصلا نگران نشوید. این پیام شاید به خاطر عدم اتصال درست حساب‌هایتان به هم باشد، پس به کار خود ادامه دهید و به اکانت آمازون و توئیچ خود وارد شوید و بار دیگر گزینه اتصال حساب‌ها (Link Acounts) را انتخاب کنید تا مشکل برطرف شود.

مرحله سوم

وارد اکانت الکترونیک آرتز خود شوید

پس از انجام مراحل فوق حالا وقت آن رسیده تا وارد اکانت EA خود شوید.

این کار را می‌توانید با کلیک بر روی عبارت “Link accounts to use loot” که بر روی صفحه Twitch Prime FIFA 19 شما ظاهر می‌شود هم انجام دهید.

اگر اکانت EA ندارید می‌توانید از این لینک یکی بسازید.

اگر وارد اکانت  EA شدید دیگر می‌توانید بر روی عبارت “Claim” بر روی لوت باکس کلیک کنید. خب با انجام این کار کار تهیه هدیه آمازون را انجام داده‌اید.

دوستان PCباز پس از انجام تمامی مراحل بالا می‌توانند در بازی به این لوت باکس دسترسی پیدا کنید اما دارندگان کنسول برای کسب این هدیه یک مرحله دیگر هم در پیش رو دارند.

مرحله چهارم

لینک کنسول خود به اکانت EA

اگر بر روی PS4 و یا Xbox One بازی می‌کنید این مرحله را هم باید انجام دهید: از اتصال اکانت کنسول خود به اکانت EA خود اطمینان حاصل کنید.

مطلب پیشنهادی:  معلق شدن Condi برای 18 ماه؛ بن شدن همیشگی مدیریت تیم LGD به دلیل تبانی

این کار باید در صورت اولین راه‌اندازی بازی و به شکل اتوماتیک‌وار انجام شود – از آنجایی که خود بازی از شما می‌خواهد تا وارد اکانت EA خود شوید.

قبل از انجام این کار فقط باید از یکی بودن اکانت EA خود با اکانتی که به توئیچ لینک کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید.

مرحله پنجم

محتوی را در بازی تحویل بگیرید

پس از راه‌اندازی بازی مد آلتیمیت تیم فیفا را انتخاب کنید. اگر در این مد تازه کار هستید به شما پیشنهاد می‌شود که از پروسه نیو یوزر شروع کنید. وقتی که بر روی صفحه اصلی Ultimate Team هستید، به Store  بروید و گزینه “My Packs” را انتخاب کنید. پک توئیچ پرایم شما در قسمت “My Packs” قابل دسترسی خواهد بود.

مواردی که باید به آن‌ها توجه کنید

قبل از اقدام برای تهیه این محتوای رایگان توجه شما را به چند نکته جلب می‌کنم:

  • این پک بر روی تمامی پلتفرم‌ها قابل دسترسی است

پک توئیچ پرایم بر روی Xbox One ،S4 و PC قابل دسترسی است.

  • فقط یک بار می‌توانید این پک را تهیه کنید

پک مذکور را فقط می‌توانید یک بار و بر روی یک اکانت EA و یک پلتفرم بازی تهیه کنید. این محتوی بر روی اولین پلتفرمی که با اکانت لینک شده EA خود لاگ این می‌شوید قابل دسترسی خواهد بود. پس قبل از اقدام برای تهیه پک از پلتفرمی که می‌خواهید بر روی آن این پک را داشته باشید اطمینان حاصل کنید.

  • این پک برای همیشه برای شما خواهد بود

حتی اگر اکانت آمازون پرایم و یا توئیچ پرایم خود را کنسل کنید باز می‌توانید به محتوای مذکور دسترسی پیدا کنید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت انجام این کار دیگر نمی‌توانید از پیشنهادهای آینده برخوردار شود مگر این که اشتراک خود را دوباره فعال کنید.

  • محدودیت جغرافیایی

این محتوی در چین، هند و کشورهای تحت تحریم قابل دسترسی نیست.

برچسب ها :