تمامی تغییرات جدید اسلحه‌ها در پچ ۱.۱.۱ بازی Apex Legends

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت dexerto آخرین به‌روزرسانی بازی Apex Legends روز گذشته منتشر شد و با خود تغییرات بزرگی در راستای بالانس‌کردن بازی و اسلحه‌های آن و رفع مشکلات لجندزها به همراه داشت. در ادامه به بررسی تغییرات صورت گرفته بر روی اسلحه‌ها خواهیم پرداخت.

در به‌روزرسانی ۱.۱.۱ بازی که ۱۶ آپریل منتشر شده بود، توسعه‌دهندگان بازی در استدیو Respawn اینترتینمنت تغییرات و تنظیماتی متنوع بر اساس نظرات طرفداران و آزمایشات خود بر روی رنج متنوعی از اسحه‌های بازی  انجام دادند.

قوی‌ترکردن Sniper Rifleها

تمرکز اصلی این به‌روزرسانی بر روی میزان‌سازی و بهبود عملکرد اسلحه‌های اسنایپر بود که به گفته خود سازندگان «افزایش کارایی نبردهای دوربرد را در بازی» در پی خواهد داشت.

در نتیجه این تغییرات، مقدار دمیج به پایین تنه با اسلحه‌های G7 Scout ،Triple Take و Longbow DMR از ۲۵% کاهش به ۱۰% تغییر کرده است، این درحالی است که نوسان این اسلحه‌ها نیز از ۳۳ درصد به ۲۵ درصد کاهش داشته است.

Longbow DMR هم به طور جداگانه‌ای قوی‌تر شده است. Fire Rate یا همان نرخ شلیک این اسلحه از ۱.۲ به ۱.۶ افزایش داشته است و همچنین سایز خشاب آن از ۵ به ۶ عدد گلوله تغییر داشته است.

Wingman و Spitfire

این دو سلاح جزء پرطرفدارترین و قوی‌ترین ترکیب اسلحه‌های بازی Apex Legends هستند و هر دو آن‌ها در آپدیت ۱.۱.۱ ضعیف شده‌اند.

سایز خشاب Wingman در حالت اولیه و همچنین در تمامی اتچمنت‌های mag extender خود کاهش داشته است. دمیج پایه Spitfire نیز از ۲۰ به ۱۸ کاهش داشته و سایز خشاب آن نیز هنگام استفاده از اتچمنت‌ها کاهش داشته است.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌‌های دعوت شده به مسابقات ESL One Birmingham به طور کامل مشخص شدند

ویژگی‌های جدید اسلحه‌های طلایی

این تغییرات بر روی اسلحه‌های Gold Havoc ،Gold R301 و Gold Wingman بوده است. از این پس Gold Havoc دارای Turbocharger و یک سایت ۱x-2x خواهد بود. R301 نیز دارای هولو سایت ۱x-2x خواهد بود و در آخر نیز Gold Wingman دارای digital threat خواهد داشت.

 

در آخر نیز قابل ذکر است که اسلحه HAVOC از لحاظ مقدار دمیج وارده تا رنج کاربردی آن، بسیار قوی شده که می‌توانید اطلاعات دقیق آن را در پچ نوت بازی مشاهده کنید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)