اطلاعات کامل به‌روزرسانی ۸.۴۰ بازی Fortnite

Avatar
هادی عبدالهی ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports به‌روزرسانی ۸.۴۰ بازی Fortnite: Battle Royale بالاخره فرا رسید. اپیک چند روز قبل اعلام کرده بود که این به‌روزرسانی صبح روز گذشته منتشر خواهد شد و همین طور هم شد.

شرکت اپیک گیمز روز گذشته برای چندین ساعت سرورها را خاموش کرد تا آپدیت جدید را منتشر کند. بلافاصله پس از عرضه آپدیت نیز پچ نوت آن نیز به طور کامل عرضه شد. بازیکنان باید چند ساعت برای به‌روزرسانی کامل سرورهای بازی صبر کنند تا کارهای مورد نیاز آپدیت انجام گیرد. در زمان خاموش‌بودن سرورها هم می‌توانید با باز نگه‌داشتن کلاینت Epic، بازی خود را به‌روزرسانی کنید و بلافاصله پس از آنلاین شدن دوباره سرورها وارد بازی شوید.

به‌روزرسانی ۸.۴۰، هواپیماها، را این بار در قالب حالت Limited Time وارد بازی می‌کند تا علاقه‌مندان به آن بتوانند به صورت جداگانه و خارج از محیط اصلی و حالت بتل رویال، از این وسایل نقلیه جذاب لذت ببرند.

لیست کامل تغییرات به شرح زیر است.

اسلحه Infantry Rifles جدید

بالاخره انتظارات به سر رسید و دو اسلحه Epic و Legendary نوع Infantry Rifles به بازی Fortnite اضافه شد. وجود این دو اسلحه در طی فصل ۷ بازی و توسط دیتا ماینرها مشخص شده بود که نهایتا آپدیت ۸.۴۰ بازی آن‌ها را به بازی آورد.

آن‌ها به ترتیب ۴۲ و ۴۴ دمیج  وارد می‌کنند و شما می‌توانید آن‌ها را در مکان‌هایی از جملهFloor Loot ،Chests ، Supply Drops و Vending Machines پیدا کنید.

حالت جدید Air Royale Limited Time Mode

هواپیماهای X-4 Stormwing به Fortnite بازگشتند. آنان به محض شروع فصل ۸ از بازی حذف شده بودند و این طور هم که به نظر می‌رسید، کسی شکایتی نداشت و بازیکنان راضی بودند. حالا آنان در حالتی جدا و در قالب limited-time mode در دسترس علاقه‌مندان هستند.

مطلب پیشنهادی:  رفتن Maybe به ماه عسل در دوران استراحت خود

Epic تغییر مهمی دیگری در به‌روزرسانی ۸.۴۰ برای Fortnite: Battle Royale منتشر نکرده است. در صورت نیاز می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل این آپدیت، به وب‌سایت Epic مراجعه کنید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)