پوسته Clown Junkrat دومین اسکین قطعی شده در رویداد Overwatch Storm Rising

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports به نظر می‌رسد که Junkrat مثل همیشه قصد شیرین کاری مخربی را دارد. لباس سیرک (Circus) او، دومین اسکین رونمایی شده روز گذشته بود که قرار است برای رویداد بعدی Overwatch یعنی Storm Rising منتشر شود. قبل از آن نیز اسکین Talon Baptiste از طریق حساب کاربری Overwatch در توییتر معرفی شده بود. این پوسته مانند لباس معروف ماموران گروه Talon، قالبی قرمز-سفید دارد.

Xbox افتخار این را داشت که اسکین جدید Junkrat را در توییتر خود رونمایی کند. اسکین سیرک (Circus) که جزء پوسته‌های سطح اپیک بازی است، لباس عادی خاکستری- طلایی Junkrat را به رنگ‌های شاد و متنوعی مانند سفید صورتی معروف دلقک‌های سیرک در می‌آورد. بمب‌های او حالا به رنگ زرد کم رنگ درآمده و RIP-Tire او که بی‌رنگ و سیاه شکل بود ارتقای جالبی پیدا کرده است. لبه‌های خارجی آن ترکیبی از رنگ‌های سفید، زرد و صورتی دارد و با چرخش خود و ترکیب‌شدن این رنگ‌ها یا یکدیگر، حالت جالب توجهی پیدا می‌کند. موهای Junkrat نیز به رنگ آبی درآمده است، اما جای هیچ نگرانی نیست و هنوز هم حالت آتشین خود را حفظ کرده است!

البته این اسکین جدید اولین پوسته Junkrat نیست که به او حالتی دلقک گونه داده است. دو اسکین لجندری قبل او به نام‌های Fool و Jester هم این گونه هستند. ولی نکته اصلی اسکین جدید ارتقایی بسیار مهم دارد که اسکین‌های قبلی آن را نداشتند؛ یعنی دماغی بزرگ و مخصوص دلقک‌های سیرک

Storm Rising از تاریخ ۱۶ آوریل تا ۶ می ادامه خواهد داشت. این رویداد حول ماموریتی چند نفره شامل Tracer Genji ،Winston و Mercy می‌شود که باید با یک دیگر ماموریت خود را تکمیل کنند. طبق مکان‌های خالی موجود در سایت Overwatch Archives، شش اسکین دیگر نیز برای این رویداد معرفی خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:  بن شدن همیشگی چندین بازیکن حرفه‌ای Overwatch
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)