رتبه اول پر درآمدترین بازیکنان لیگ آو لجندز هنوز هم از آن Faker است

Avatar
هادی عبدالهی ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری vpesports یک سال و نیم گذشته برای یکی از بهترین بازیکنان تاریخ رشته لیگ آو لجندز یعنی Lee “Faker” Sang-hyeok بسیار سخت گذشته است و باخت آن‌ها در فینال مسابقات جهانی ۲۰۱۷، این بازیکن اسطوره‌ای و تیم SKT را در مسیر رو به زوال قرار داد.

مدتی پس از برگشتن آن‌ها از مسابقات جهانی بود که SKT رتبه چهارم مرحله پلی آف لیگ بهاره LCK را کسب کرد، موفق نشد به MSI برود، در Rift Rivals شکست خورد، نتوانست به مرحله پلی آف لیگ زمستانه خود راه یابد، LCK Gauntlet را از دست داد، به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ راه نیافت و در رقابت‌های کاپ KeSPA هم در جایگاه تیم‌های ۵-۸ام قرار گرفت.

SKT تنها در سال ۲۰۱۴ عملکردی مشابه این داشت ولی نتایج آنان در آن سال نیز به این شدت و فضاحت نبوده است.

پس ممکن است با خودتان فکر کنید که تقلای Faker در این ۱.۵ سال گذشته و این موضوع که او و SKT موفق نشده‌اند عنوان مهمی به دست آورند؛ باعث شده است که رقبای Faker به او رسیده باشند و در جدول جوایز دریافتی از او جلو زده باشند اما حتی بعد از این مدت بسیار طولانی هم که Faker طعم موفقیت را نچشیده بود، او هنوز هم برترین بازیکن لیگ آو لجندز از لحاظ Prize pool کسب شده است.

۷ عنوان قهرمانی داخلی، ۳ جام جهانی و ۲ کاپ MSI، برای او چیزی در حدود ۱.۲ میلیون دلار Prize pool به ارمغان آورده است و او را با اقتدار در صدر جدول بازیکنان برتر قرار داده است.

مطلب پیشنهادی:  انتشار ویدیو تولد 15 سالگی SKT با حضور Wolf ،Bang و Easyhoon

در ادامه می‌توانید لیست بازیکنان برتر از لحاظ  Prize pool کسب شده را ببینید.

  1. Lee “Faker” Snag-yeok (SKT) — $۱,۲۱۳,۸۵۳
  2. Lee “Duke” Ho-seong (iG) — $۹۵۲,۹۵۳
  3. Lee “Wolf” Jae-wan (SuperMassive) — $۹۱۳,۰۸۴
  4. Bae “Bang” Jun-sik (100T) — $۹۱۰,۴۵۱
  5. Bae “Bengi” Seong-ung — $۸۱۰,۶۸۳ (بازنشسته)
  6. Song “Rookie” Eui-jin (iG) — $۵۸۲,۵۸۲ (بدون تیم)
  7. Kang “Blank” Sun-gu — $۵۵۹,۵۱۸ (بدون تیم)
  8. Kang “Ambition” Chan-yong — $۵۵۳,۲۳۴
  9. Jo “CoreJJ” Yong-in (TL) — $۵۳۸,۸۲۵
  10. Gao “Ning” Zhen-Ning (iG) — $۵۳۸,۷۴۴
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)