چهار ویژگی جالب توجه مسابقات Blast Pro Series

Avatar
هادی عبدالهی ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsjunkie مسابقات BLAST Pro Series یکی از جالب توجه ترین رویدادهای رقابتی در رشته CS:GO است. در چند سال، این سری مسابقات از تورنمنتی ساده به یکی از جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین رقابت‌های کانتر استرایک تبدیل شده است. در ادامه به دلایلی که این رقابت‌ها را در مرکز توجه طرفداران قرار داده است، نگاهی خواهیم انداخت.

برنامه زمانی ساده و کوتاه

یکی از مهم‌ترین کارهای یک مجموعه در برگزاری تورنمنت خود، ارائه برنامه زمانی ساده و سرراست است. در حالی که رقابت‌های بسیاری با برگزاری مراحل مختلف مدت زمان بسیاری به طول می‌انجامند، BLAST Pro Series در کمتر از چند روز شروع و به پایان می‌رسد. این مسابقات در تعطیلات آخر هفته برگزار خواهد شد که بهترین زمان برای گیمرها و طرفداران esports است.

جوایز ارزنده

تورنمنت‌های زیادی هستند که در کمتر از چند روز به اتمام می‌رسند، اما هیچ کدام از آنان جوایز و Prize pool ارزشمند و قابل توجهی مانند BLAST Pro Series ندارند. جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری مسابقات، ردکردن دعوت نامه را برای هر تیمی ناممکن می‌کند و بسیار وسوسه‌کننده است.

BLAST Pro Series World Championship

در سال ۲۰۱۹، مجموعه RFRSH مسابقات BPS را با اعلام برگزاری مسابقات نهایی و فینال World Championship بسیار جالب‌تر کرد. برای کسب امتیاز لازم برا شرکت در فینال، تیم‌ها باید با شرکت در رقابت‌های قبلی BPS امتیاز خود را بالاتر ببرند. همین موضوع این مسابقات را بسیار هیجان‌انگیزتر و رقابتی‌تر کرده است.

بدون رقابت های انتخابی

آخرین ویژگی خاص BLAST Pro Series این است که تمامی تیم‌ها به صورت مستقیم به این مسابقات دعوت می‌شوند. این لیست شامل جمعی از شاخص‌ترین اسکواد‌های حال حاضر از سرتاسر دنیا می‌شود. همیشه نیز چندین تیم از قوی‌ترین تیم‌ها را به این رقابت‌ها دعوت می‌شوند تا به این مسابقات هیجانی خاص ببخشند.

مطلب پیشنهادی:  تیم Astralis پرافتخار‌ترین تیم رشته کانتر استرایک

در کمتر از ۲۴ ساعت دیگر رقابت‌های BLAST Pro Series میامی با حضور برترین تیم دنیا یعنی Astralis استارت خواهد خورد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)