هواداران فن دایک را بر روی جلد فیفا ۲۰ می‌خواهند

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

رفته رفته که به روز انتشار بازی فیفا ۲۰ نزدیک‌تر می‌شویم، بیش از پیش دوست داریم بدانیم ستاره بعدی و چهره آینده محبوب‌ترین فرنچایز کمپانی الکترونیک آرتز چه کسی خواهد بود. در این میان با توجه به نظر سنجی‌ای که در فضای مجازی حول همین موضوع انجام شده است، مدافع ارزشمند تیم لیورپول، ویرجیل فن دایک، بیشترین رای ممکن را برای کسب این مهم به خود اختصاص داده است.

در طول دوران انتشار بازی فیفا شاهد حضور فوق ستاره‌های متعددی از وین رونی گرفته تا رونالدو و تئو وال کات و جک ویشر بر روی کاور این بازی بوده‌ایم.

سایت GiveMeSport در تازه‌ترین نظرسنجی خود درباره محتمل‌ترین ستاره بعدی روی کاور در توییتر و فیس بوک به نتایج غیرمنتظره‌ای دست پیدا کرده است.

بازیکنانی که در این نظرسنجی حضور داشتند: رحیم استرلینگ، پل پوگبا، آنتوان گریژمان، ادن هازارد، سون هیونگ مین، کیلیان امباپه، ویرجیل فن دایک و محمد صلاح بودند.

خب این لیست از بازیکنان با توجه به شکرآب بودن روابط اخیر بین رونالدو و الکترونیک آرتز و روابط نزدیک مسی با کمپانی رقیب الکترونیک آرتز، کونامی، و البته عملکرد عالی ستارگان مذکور کاملا معقول و منصفانه به نظر می‌رسد.

بازیکنانی که خدمت‌تان معرفی شدند در دو گروه قرار گرفتند. گروه اول با عنوان ‘Group 1’ و گروه دوم با عنوان ‘Group 2’ برای نظرسنجی بر روی توییتر این سایت قرار گرفتند. چهار بازیکنی که در ابتدا نام برده شدند در Group 1 و چهار بازیکن دیگر در Group 2 قرار گرفتند.

از Group 1 رحیم استرلینگ به نمایندگی از تیم قهرمان لیگ جزیره، من سیتی، بیشترین رای را به خود اختصاص داد. پس از او ادن هازارد از چلسی با اختلافی اندک، فقط یک درصد، در جایگاه دوم قرار گرفت. استرلینگ در فصلی که گذشت حضور کلیدی‌‌ای در بازی‌های تیم من سیتی به سرمربی‌گری پپ گواردیولا بازی کرد و در آخر هم موفق به کسب عنوان قهرمانی این لیگ با سیتیزن‌ها شد.

مطلب پیشنهادی:  اضافه‌شدن سبک Battle Royale به Red Dead Redemption2

خب به ادامه نتایج نظرسنجی باز می‌گردیم جایی که در Group 2 مدافع هلندی لیورپول، ویرجیل فن دایک، در صدر و فوروارد فرانسوی پاریسن ژرمن، کیلیان امباپه، پس از او در جایگاه دوم قرار گرفت. در فصلی که گذشت ویرجیل فن دایک توانست عنوان Player of the Year PFA را از الکترونیک آرتز در لیورپول به دست آورد.

هرچند آن‌ها در پایان با کسب رتبه دوم لیگ آن هم فقط با یک امتیاز کم‌تر از تیم قهرمان می‌شود گفت به نوعی بدشانسی آوردند اما این سنتر بک موفق لیورپول بدون شک باید از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بعدی تیمش خوش‌حال باشد.

خب در پایان این نظرسنجی، دو بازیکن منتخب نهایی وارد نظرسنجی نهایی در فیس بوک شدند. بیش از ۸۳,۰۰۰ هوادار و کاربر این بازی در مرحله آخر این نظرسنجی شرکت داشتند.

در پایان این نظرسنجی ویرجیل فن دایک با اختصاص ۶۸% آرا عنوان محتمل‌ترین بازیکن برای قرارگرفتن بر روی کاور بازی از دید کاربران را به دست آورد.

هواداران فن دایک را بر روی جلد فیفا 20 می خواهند

ویرجیل فن دایک: فیوریت هوادارن بر روی جلد فیفا ۲۰

اگر قرار باشد PFA Player of the Year، ویرجیل فن دایک، چهره بعدی بازی فیفا باشد، دومین باری خواهد بود که یک بازیکن از لیورپول بر روی این کاور قرار می‌گیرد. در سری ۲۰۱۶ فیفا شاهد حضور هندرسون به همراه مسی بر روی این کاور بودیم.

و این هم احتمالا چیزی خواهد بود که با حضور فن دایک بر روی کاور فیفا ۲۰ از آب درخواهد آمد:

هواداران فن دایک را بر روی جلد فیفا 20 می خواهند

ویرجیل فن دایک بر روی جلد فیفا ۲۰

خب، این طراحی کاور اصلا هم بد به نظر نمی‌رسد! نظر شما چیست؟

مطلب پیشنهادی:  آمار و ارقام ثبت شده در این سری از بازی‌های FIFA eClub World Cup
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)