تلاش‌ها برای ورود لیگ Vanarama National به فیفا۲۰ به کجا خواهد انجامید

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

آیا تا به حال خواسته‌اید به عنوان یک تیم بدون لیگ در فیفا بازی کنید؟ خب باید بگویم با تلاش‌های اخیر اسپانسر National League ،Vanarama، این خواسته شما به احتمال زیاد در فیفا ۲۰ برآورده خواهد شد.

به تازگی یک دادخواست توسط Vanarama تنظیم شده است که در آن از طرفداران فوتبال غیرلیگی می‌خواهد تا حمایت‌شان را از حضور این لیگ در فیفا ۲۰ بیان کنند.

تمامی ۹۲ باشگاه لیگ فوتبال در بازی فیفا حضور دارند اما در بخش Football Manager هنوز تیم بدون لیگی در سری فیفا الکترونیک آرتز حضور نداشته است.

تلاش‌ها حاکی از آن است که لیگ دسته پنجمی انگلیس به ورود خود به دنیای مجازی فوتبال نزدیک‌تر شده است. کمپانی Vanarama طی مذاکرات خود با مقامات الکترونیک آرتز از آن‌ها خواسته است تا لیگ National League را به عنوان سی‌وهفتمین لیگ قابل بازی در فیفا ۲۰ وارد کند.

این کمپانی که برای به کرسی نشاندن درخواست خود دست به دامان تنظیم یک دادخواست شده است، از هدف نهایی خود یعنی جمع‌آوری ۵,۰۰۰ امضا آن قدرها هم دور نیست.

“شما این جا هستید چون باور دارید که هواداران واقعی National League استحقاق این فرصت را دارند تا با تیم مورد علاقه‌شان در فیفا ۲۰ بازی کنند.” جمله‌ای بود از دادخواست مذکور که در سایت رسمی این لیگ قرار داده شده است.

“همه ساله هواداران پرشور و ذوق تیم‌های غیرلیگی (Non-League) خواستار ورود دیویژن مورد علاقه‌شان به سری جدید بازی فیفا می‌شوند اما متاسفانه هیچ توجهی به آن‌ها نمی‌شود.

“ما می‌خواهیم تا هر طرفدار National League با تیم مورد علاقه خود در فیفا ۲۰ بازی کند.

مطلب پیشنهادی:  بازی Apex Legends رفع تحریم شد + آموزش نصب و اجرا به همراه نکات مهم

“لیگ Vanarama National League هر ساله بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود و استحقاق دیده‌شدن به عنوان یک لیگ کاملا رقابتی را دارد. الکترونیک آرتز اسپورتز باید از خود حرکتی نشان دهد و به هوادران هر آنچه را که می‌خواهند بدهد!”

در همین میان یک کمپانی اجاره‌دهنده وسائط نقلیه در انگلیس و اسپانسر این لیگ با قراردادن دو تن از بازیکن برتر این لیگ، Jamie Collins از تیم Sutton Utd و Alfie Rutherford از تیم‌های Havant و Waterlooville، بر روی کاور فیفا ۲۰ به گونه‌ای این بازی را به باد تمسخر گرفت.

رییس پیشین FA، David Bernstein، که به نظر نمی‌آید خیلی هم اهل مسائل گیمینگ باشد قول داده که از این کمپین حمایت خواهد کرد.

“این کمپین اگر موفق شود در کنار خوش‌حال‌کردن طرفداران این لیگ در جهان، تفاوت تجاری‌ بزرگی در مواجهه با چالش‌های مالی پیش روی فوتبال غیرلیگی قرار خواهد داد.” برنستین گفت.

در کنار یک کمپانی اجاره ون و کمپانی دیگر به نام Alpaca Comms تعدادی دیگر از باشگاه‌ها نیز حمایت خود از این کمپین را اعلام داشتند.

تیم‌های Leyton Orient ،Solihull Moors ،Wrexham ،Salford City ،Hartlrpool و Halifax Town برخی از تیم‌هایی هستند که طبق دادخواست National League در فیفا ۲۰ قابل بازی خواهند بود.

در فیفا ۱۹ بود که کمپانی الکترونیک ارتز سوپر لیگ چین را هم به بازی اضافه کرد تا به ما این اجازه را بدهد تا تجربه بازی با کریر مد تیم‌هایی مثل Shanghai SIPG و بازیکنانی همچون Hulk ،Oscar ،Ezequiel Lavezzi Ramires و Alex Teixeira در آلتیمیت تیم را به دست آوریم.

مطلب پیشنهادی:  آیا فیفا 20 فوتبال غیر لیگی هم خواهد داشت؟
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)