سه هیروی Dota2 که سزاوار دریافت آرکانا هستند

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۷ خرداد ۱۳۹۸

رای‌گیری آرکانا سال ۲۰۱۹ با منتشرشدن بتل پس جدید آغاز شده است تا باری دیگر با رای بازیکنان این بازی یک هیرو آرکانا دریافت کند اما چند سالی است که تنها چند هیرو به مرحله‌های بعدی راه پیدا می‌کنند و شاهد اتفاق جدیدی در رای‌گیری‌ها نیستیم.

هیروهایی مانند Invoker یا Queen of pain یا Faceless void  یا Spectre هر ساله در آخرین مرحله‌های رای‌گیری حضور دارند و از هیروهایی هستند که همیشه هنگام رای‌گیری از آن‌ها صحبت می‌شود. در نتیجه هر چه به Ti9 نزدیک‌تر می‌شویم شاهد حضور همان هیروهای قبلی سال‌های گذشته در میان گزیده‌ها هستیم اما در این میان هیروهایی وجود دارند که همیشه از قدرتمندترین‌های بازی بوده‌اند اما لطف بازیکنان Dota2 شامل آن‌ها نشده است.

در این مطلب به معرفی سه هیرویی که سزاوار دریافت آرکانا هستند می‌پردازیم:

Dragon knight

هیرویی که هیچ گاه برای دریافت آرکانا جدی گرفته نشده است اما می‌توان به جرات گفت که Dragon knight از هیروهایی است که در بیشتر مواقع می‌تواند در بازی تاثیر بزرگی بگذارد و همین موضوع باعث می‌شود که Dragon knight از دسته هیروهایی باشد که سزاوار دریافت آرکانا است.

همچنین با منتشرشدن پتچ جدید و تاثیر آیتم Aghanim بر روی Dragon این هیرو وجود یک آرکانا برای این هیرو می‌تواند ظاهر شدیدا زیبایی را به Dragon knight بدهد.

Weaver

در زمان‌های مختلف این هیرو جزء هیروهای متا بازی Dota2 بوده و باید گفت که این هیرو از دسته هیروهایی است که می‌تواند حریف را به شدت اذیت کند در نتیجه محبوب‌بودن این هیرو باعث می‌شود تا Weaver سزاوار داشتن آرکانا باشد.

مطلب پیشنهادی:  4 تیم دیگر هم به مسابقات ESL One Mumbai رشته دوتا 2 پیوستند

Witch Doctor

و اما این هیروی ساپرتر که در میان تمامی بازیکنان محبوبیت زیادی دارد از دسته هیروهایی است که سزاوار دریافت آرکاناست. گرچه Witch Doctor از دسته هیروهایی است که در هر بازی می‌تواند موثر باشد اما شاید به دلیل کوچک و بنفش بودن او است که کسی به Witch Doctor در رای‌گیری آرکانا توجه نمی‌کند. اما کافی است تصور کنید که قدرت‌های این هیرو مانند Death Ward با آرکانا دچار تغییرات ظاهری فوق‌العاده‌ای شود. در نتیجه وجود آرکانا برای این هیرو می‌تواند یکی از اتفاقات خوب برای طرفداران این هیرو و ساپرترها باشد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)