قابلیت‌های هیرو جدید لیگ او لجندز مشخص شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارشی از وب‌سایت خبری riftherald بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی و پیدا‌کردن سرنخ از طریق Champion Roadmaps و پست‌ها و کامنت‌های نامفهوم Reddit، بالاخره ویژگی‌های Yummi، قهرمان جدید League of Legends مشخص شد.

این گربه جادویی، افسونگری در نقش هیرو ساپورت خواهد بود که می‌تواند به Carry خود بچسبد و از او مراقب کند. Yuumi متعلق به یک Yordle به اسم Norra بود. هنگامی که Norra به طرز ناگهانی مفقود شد، Yuumi به همراه کتابچه جادویی و زنده خود به دنبال پیداکردن او راهی سفری طولانی شد.

Yuumi با پچ ۹.۱۰ وارد Public Beta Environment) PBE) خواهد شد و در ادامه و با بررسی هر چه بیشتر بازیکنان و سازندگان، وارد سرورهای اصلی بازی نیز خواهد شد.

قابلیت Passive: Bop ‘n’ Block

بعد از گذشت مدتی اتک بعدی Yuumi به دشمنان، به او شیلد و مانا خواهد داد. اگر Yuumi به یکی از یاران خود چسبیده باشد، این شیلد یار او را در بر خواهد گرفت. این شیلد، یار او و یا خود Yuumi را تا موقعی که بشکند محافظت خواهد کرد.

قابلیت اول: Prowling Projectile

Yuumi موشکی را پرتاب می‌کند به اولین دشمن برخورد کرده و مجیک دمیج وارد می‌کند. اگر این موشک به اندازه کافی دور بوده باشد، علاوه بر مجیک دمیج، دشمن را اسلو خواهد کرد.

هنگام چسبیده‌بودن Yuumi، او از مکان یار خود موشکی پرتاب خواهد کرد که می‌توان مسیر پرتاب‌شدن موشک را با موس خود تعین کنید.

قابلیت دوم: You and Me!

Passive: هنگام متصل‌بودن به یکی از یاران خود، Yuumi و یار او بخشی از AP و AD خود را به صورت Adaptive Force با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

مطلب پیشنهادی:  FACEIT لیگ حرفه ای آسیا برگزار می کند

Active: با فعال‌کردن این قابلیت روی یکی از یاران خود، Yuumi به او چسبیده و untargetable می‌شود و فقط تاورها می‌توانند به او اتک بدهد. در این حالت او نمی‌تواند اتک بدهد.

قابلیت سوم: Zoomies

با فعال کردن آن، Yuumi هیل خواهد شد و برای مدتی سرعت زیادی پیدا می‌کند. اگر متصل باشد، یار او این ویژگی‌ها را خواهد گرفت. این قابلیت ۲ شارژ دارد.

قابلیت نهایی: Final Chapter

Yuumi کتابی را باز می‌کند و موجی از مجیک دمیج را آزاد می‌کند که پس از چندین بار ضربه‌زدن، دشمنان را Root می‌کند. هنگام استفاده از این قابلیت، Yuumi می‌تواند حرکت کند، به یارانش بچسبد و از هیل استفاده بکند.

برچسب ها :