گسترش قرارداد همکاری موسسه ESL با MSI

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارش esportsinsider روز گذشته موسسه ESL همکاری خود را با شرکت سخت افزاری تکنولوژی MSI در حوزه‌های متنوعی بسط داد. طبق این قرارداد، شرکت MSI شریک رسمی و همکار اصلی بخش گیمینگ رویدادهای ESL One در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

این قرارداد شامل ۳ رویداد پیش رو این موسسه یعنی ESL One Birmingham ،ESL One Cologne و رویداد نامشخصی دیگر خواهد شد. MSI مسئول گردآوری و ساپورت سخت افزاری کامل این رویدادها را بر عهده خواهد داشت که شامل تامین مادربوردها و کارت‌های گرافیک خواهد بود. MSI همچنین در طول برگزاری این رویدادها، برنامه‌های جانبی و سرگرم‌کننده‌ای نیز برای بازدیدکنندگان در نظر خواهد گرفت.

Paul Brewer معاون اول همکاری‌های برندمحور در شعبه ESL آمریکای شمالی در سخنانی بیان داشت: «هدف ESL از برگزاری مسابقات خود نه تنها ایجاد بهترین حس سرگرمی و لذت ممکن برای تماشاگران حاضر و بازیکنان است، بلکه اولویت اصلی دیگر خود را بر روی بازدیدکنندگان آنلاین خود نیز گذاشته است.

MSI با فراهم‌آوردن و هایلایت کردن به روز ترین تکنولوژی‌های سخت افزاری برای بازیکنان حرفه‌ای ما و همچنین ایجاد تجربه‌ای منحصربه فرد برای حضار، به ما کمک خواهد کرد که به هر دو هدف خود رسیده و بهترین حس ممکن را برای طرفداران خود به ارمغان آوریم.»

با آغاز مسابقات ESL One Birmingham رشته دوتا ۲، شرکت MSI برنامه و سگمنت پرطرفدار خود یعنی mystery box را به روی استیج مسابقات خواهد آورد. در این قسمت، مجریان و چهره‌های شاخص ESL با پرسیدن سوال‌های esports محور خنده‌دار و جالبی از تماشاگران حاضر در سالن، به ۲ نفر از کسانی که به این سوالات جواب درست داده باشند جوایز ارزنده‌ای در قالب mystery box از طرف تیم MSI اهدا خواهند کرد. جوایز سال گذشته شامل مادر بوردها و کارت گرافیک های رده بالای این شرکت و محصولات جانبی دیگری هم بوده است.

مطلب پیشنهادی:  تیم FaZe Clan قهرمان جدید EPICENTER

از دیگر همکاران رسمی ESL می‌توان به Betway و Acer نیز اشاره کرد. Acer تا ۳ سال آینده، تهیه‌کننده اصلی کامپیوترها و PCهای حاضر در سری مسابقات و رویدادهای IEM این موسسه خواهد بود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)