همه چیز در مورد فیفا ۲۰ (قسمت اول)

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۴ فروردین ۱۳۹۸

ورژن دیگری از پرطرفدارترین بازی ویدئویی شبیه‌سازی فوتبال در جهان، فیفا ۲۰، طی چند ماه آینده بر روی تمامی پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،PC و بیشتر قابل اجرا خواهد بود.

سوالاتی که در این گزارش در دو قسمت به آن‌ها پاسخ داده خواهد شد:

  1. زمان انتشار فیفا ۲۰ کی خواهد بود؟
  2. قیمت فیفا ۲۰ چقدر خواهد بود؟
  3. ویژگی‌های جدید فیفا ۲۰ چه چیزهایی خواهند بود؟
  4. کی می‌توانید فیفا ۲۰ را سفارش دهید؟
  5. فیفا۲۰ بر روی چه کنسول‌هایی منتشر خواهد شد؟
  6. آیا در فیفا ۲۰ سرویس اعانه مالی (Subscription) وجود خواهد داشت؟
  7. بازیکن یا بازیکنان روی جلد فیفا ۲۰ چه کس یا کسانی خواهند بود؟

توسعه‌دهندگان کمپانی الکترونیک اسپورتز در حال حاضر مشغول کار بر روی ورژن جدید سری فیفای این مجموعه هستند.

این بازی در صورت انتشار، بیست‌وهفتمین ورژن فرنچایز فیفای این کمپانی خواهد بود – اولین سری این بازی در سال ۱۹۹۳ و با عنوان FIFA International Soccer منتشر شد.

گیم پلی این بازی چگونه خواهد بود؟ آیا باید منتظر ویژگی‌های جدید در این بازی باشیم؟ چقدر قیمت این بازی خواهد بود؟ این‌ها سوالاتی‌اند که گیمرها مشتاقانه به دنبال یافتن پاسخی برای آن‌ها هستند.

جزئیات بیشتری در مورد این بازی طی هفته‌های آینده منتشر خواهد شد. بر اساس گزارشی از سایت goal، چیزهایی که در مورد این بازی تا به این جای کار تایید شده است از قرار زیر‌اند:

زمان انتشار فیفا ۲۰ کی خواهد بود؟

زمان انتشار این بازی هنوز مشخص نشده است اما الکترونیک آرتز اسپورتز طبق رسم و رسوم همیشه تا پایان ماه سپتامبر این بازی را منتشر خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی:  مروری بر قراردادهای کونامی در آستانه انتشار PES 2020 eFootball

سال گذشته، فیفا ۱۹ در روز بیست‌وهشتم سپتامبر منتشر شد؛ در حالی که فیفا ۱۸ در روز بیست‌ونهم سپتامبر سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود. با این حساب انتظار می‌رود تاریخ انتشار فیفا ۲۰ در سال ۲۰۱۹ در تاریخ مشابه باشد.

اگر آخرین جمعه ماه سپتامر را به عنوان تایم مرسوم انتشار این بازی در نظر بگیریم، فیفا ۲۰ امسال در روز ۲۷ سپتامر در فروشگاه‌ها و مراکز دانلود این بازی قابل خرید خواهد بود.

تائیدیه رسمی تاریخ انتشار این بازی ممکن است در ماه ژوئن و در طی مراسم EA Play 2019 که از هفتم تا نهم ژوئن و در سالن Hollywood Palladium در لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود اعلام شود.

قیمت فیفا ۲۰ چقدر خواهد بود؟

قیمت فیفا 20

برای فهمیدن قیمت دقیق این بازی باید صبر کنیم اما قیمت‌های سال گذشته ما را به اعداد و ارقام تقریبا مشابهی خواهند رساند.

قیمت بازی فیفا ۲۰ چیزی در حدود ۵۹.۹۹ تا ۶۴.۹۹ یورو خواهد بود.

الکترونیک اسپورتز قیمت ادیشن استاندارد این بازی را در سال ۲۰۱۸ پنج یورو افزایش داد – از ۵۴.۹۹ یورو برای فیفا ۱۸ تا ۵۹.۹۹ برای فیفا ۱۹.

سال قبل از آن یعنی ۲۰۱۷ فیفا ۱۸ پنج یورو گران‌تر از فیفا ۱۷ بود، بنابراین این روند افزایش قیمت به ما می‌گوید که باید منتظر یک جهش قیمت پنج یورویی دیگر در قیمت این بازی در سال ۲۰۱۹ و برای فیفا ۲۰ باشیم.

در حالی که قیمت ادیشن استاندارد این بازی در سال قبل دست‌خوش تغییر شد، قیمت ادیشن کامل – Champions و Ultimate – ثابت باقی ماند. قیمت ادیشن قهرمانان ۷۹.۹۹ یورو (۷۹.۹۹ دلار) و قیمت ادیشن آلتیمیت ۸۹.۹۹ یورو (۹۹.۹۹ دلار) آب خورد.

مطلب پیشنهادی:  پربیننده‌ترین بازی‌های توییچ در ماه آوریل

ویژگی‌های جدید فیفا ۲۰ چه چیزهایی خواهند بود؟

ویزگی های جدید فیفا 20

انصافا توسعه‌دهندگان این بازی همواره به دنبال راهی برای بهبود کارایی محصول خود بوده‌اند و این بدین معناست که امسال هم فیفا ۲۰ با یک سری ویژگی‌های جدید معرفی خواهد شد.

ما در کنار تلاش برای پیداکردن اخبار جدید در مورد این بازی، نیم نگاهی هم به ویژگی‌های جدید این بازی داشته‌ایم که در گزارش بعدی به طور مفصل به بررسی آن‌ها و دیگر سوالات خواهیم پرداخت.

برچسب ها :