هشدار Dr DisRespect درمورد آینده تیره و تار Apex Legends

هادی عبدالهی
هادی عبدالهی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از pcgamesn یکی از استریمرهای شاخص و به نام سبک بتل رویال یعنی Dr DisRespect در طی استریم روز گذشته خود هشدار داد که بازی Apex Legends در خطر نزدیک‌شدن به سرنوشت H1Z1 قرار داد. این استریمر هشدار داد که در صورت ادامه یافتن مشکلات حال حاضر بازی و گوش‌نکردن تیم توسعه‌دهنده این عنوان به درخواست‌های مکرر جامعه‌ی طرفدار بازی، ممکن است Apex Legends مانند بازی H1Z1 فراموش شود. او همچنین اشاره کرد که این بازی، ارزش حمایت‌کردن و سرمایه‌گذاری در آن را دارد.

Dr DisRespect گفت: «وضعیت حال حاضر Apex من را یاد دوران H1Z1 می‌اندازد. یعنی زمانی که تغییراتی در حال انجام‌شدن روی بازی بود که طرفداران از آن‌ها ناراضی بودند و باعث به وجود آمدن اختلافات بسیاری شده بود.» البته، با وجود این که Dr خود نیز معتقد است که جامعه طرفدار بازی Apex Legends به اندازه H1Z1 دلسوز و یا حتی یک صدا نشده است اما او معتقد است که انتظارات بسیاری از طرفداران با به روزرسانی‌های اخیر EA و استدیو Respawn، به درستی پاسخ داده نشده است و این مشکل بزرگی است.

او در ادامه اشاره کرد که Apex Legends از مشکلات ریز و درشت بسیاری رنج می‌برد که از زمان انتشار بازی در آن وجود داشته‌اند و هنوز هم مرتفع نشده‌اند. مشکلاتی از قبیل وجود هکرها و چیترهای فراوان، ریسپانس تایم سرور‌های بازی و وجود لگ بسیار زیاد و همچنین مشکلاتی در زمینه بهینه‌سازی بازی.

هفته اول پس از انتشار بازی Apex Legends، بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که این بازی رقیب جدی برای Fortnite خواهد بود ولی حالا و با وجود کاهش قابل توجه بازدیدکنندگان خود و وجود مشکلات بزرگ دیگری نظیر دلخوری و شکایت استریمرهای معروفی مانند Shroud، به نظر نمی‌رسد که این بازی بتواند حالا حالاها به عنوانی مانند Fortnite نزدیک شود.

مطلب پیشنهادی:  چهار تیم ابتدایی راه یافته به مسابقات Starladder Minor مشخص شدند
برچسب ها :