نینجا کتاب‌های مخصوص خود را چاپ خواهد کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  • استریمر معروف و به نام پلتفرم Twitch یعنی Tyler “Ninja” Blevins سری کتاب‌هایی را تالیف کرده است که قرار است به زودی توسط نشر Random House چاپ شود.
  • کتاب‌های او یعنی نینجا: حرفه‌ای شو و دفترچه یاداشت نینجا در ماه آگوست توسط دو زیر مجموعه ناشر اصلی یعنی Clarkson Potter و کتاب نینجا: خطرناک‌ترین بازی به دنبال آن در ماه دسامبر توسط Ten Speed Press به چاپ خواهند رسید.
  • شرکت مدیریتی تجاری Loaded که در چند ماه گذشته مسئولیت کارهای اداری و حقوقی نینجا را بر عهده گرفته‌اند، این قرارداد همکاری را با نشر Random House ترتیب داده است. آنان در گذشته موفق شده‌اند قراردادهای همکاری دو جانبه‌ای را برای نینجا با شرکت‌های بزرگی از قبیل Samsung و Red Bull و اسپانسر‌هایی دیگر ترتیب دهند.

استریمر، گیمر و چهره شاخص این روزهای دنیای ورزش‌های الکترونیک یعنی تایلر نینجا بلوین (Tyler “Ninja” Blevins) طبق قراردادی با مراکز زیر مجموعه نشر بزرگ Random House یعنی Clarkson Potter و Ten Speed Press، قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹، سه جلد کتاب مخصوص خود را چاپ و منتشر بکند.

شرکت مدیریتی تجاری Loaded ،که متعلق به کمپانی بزرگ سرویس دهنده تکنولوژی یعنی Popdog است، از طرف بلوین و به عنوان مدیر روابط اداری و حقوقی او، قرارداد مذکور را با Random House ترتیب داده است. Loaded در گذشته با کمپانی‌هایی از جمله Samsung ،Red Bull ،Electronic Arts و Capitol Records همکاری کرده است تا برای نینجا کمپین‌های تبلیغاتی، تجاری و برند محوری را راه بیندازند.

دو کتاب اول او یعنی نینجا: حرف‌ ای شو و دفترچه یاداشت نینجا که مخصوص کودکان و نوجوانان است در ماه آگوست توسط Clarkson Potter به چاپ خواهد رسید. نینجا: حرفه‌ای شو شامل نکات مهم و راه حل هایی برای استریمرشدن، افزایش توانایی‌ها و سطح گیمینگ و چگونگی تشکیل جامعه مخاطب و طرفداران آنلاین است. از طرفی دیگر، دفترچه یاداشت نینجا شامل یادداشت‌های شخصی و دست نوشته‌های نینجا، استیکرها و برچسب‌های مخصوص او و همچنین نکات و ترفندهای مخصوص او است.

مطلب پیشنهادی:  پردرآمدترین بازیکنان دوتا 2 حال حاضر چه کسانی هستند

در ماه دسامبر، نشر Ten Speed Press کتاب دیگر او یعنی نینجا: خطرناک‌ترین بازی را منتشر می‌کند که رمان و کتابی داستان محور و تصویری است که Justin Jordan به عنوان نویسنده جانبی و Felipe Magaña به عنوان هنرمند و طراح آن با تایلر بلوین همکاری می‌کنند. این اولین کتاب از مجموعه رمان‌های تخیلی و تصویری خواهد بود که در آینده چاپ خواهند شد که رنج سنی نوجوان و جوان را شامل می‌شود.

Brandon Freytag مدیر عامل و موسس شرکت Loaded در گفت‌وگویی خبری گفت: «با هر قرارداد برندمحوری که برای تایلر و دیگر موکلان خود انجام می‌دهیم، قصد داریم این اطمینان را حاصل کنیم که آنان می‌توانند با مخاطبان و طرفدارن خود چه به صورت آنلاین و چه آفلاین ارتباط موثر و موفقی برقرار کنند. همکاری با نشرهای Clarkson Potter و  Ten Speed Press این امکان را به ما داد که  با نینجا همکار نزدیکی را صورت دهیم و  بتوانیم هم از توانایی‌ها و هم از تخیل و ایده‌های جذاب او به صورتی جدید استفاده کنیم.

بسیار مفتخر و خوش‌حال هستیم که می‌توانیم این کتاب‌ها را به دست طرفدارن نینجا و علاقه‌مندان به گیم برسانیم تا آن‌ها بتوانند از تجربیات یکی از بهترین‌های این صنعت و موفق‌ترین چهره‌های سالیان اخیر استفاده کنند.»

شرکت مدیریتی Loaded همچنین نماینده و پشتیبان استریمر‌های معروف دیگر نظیر Michael “Shroud” Grzesiek Benjamin “DrLupo” Lupo از موسسه Rouge و همچنین Jack “CouRage” Dunlop از تیم ۱۰۰Thieves است.

اگر این کتاب‌ها در ایران چاپ شوند آیا آن‌ها را تهیه خواهید کرد یا نه؟ نظرتان را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:  مشکلات پیرامون پچ‌ها در بازی Fortnite

 

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)