کیت جدید پاریسن ژرمن در فیفا ۲۰ معرفی شد؛ این بار نیمار بر روی جلد بازی؟

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

نیمار، این فوق ستاره برزیلی که چند روز پیش با ورود پر زرق و برق خود به کمپ تمرینی تیم ملی برزیل با هلی کوپتر مرسدس گران قیمت شخصی‌اش برای بازی‌های کوپا آمریکا خبرساز شده بود، بار دیگر با انتشار خبر مربوط به حضورش بر روی جلد فیفا ۲۰ در صدر اخبار فیفا و دنیای فوتبال قرار گرفت.

در ادامه شما را با آخرین گمانه‌زنی‌ها در مورد ستاره بعدی روی جلد بازی فیفا ۲۰ و سایر اخبار مربوط به این عنوان آشنا خواهیم کرد.

سایت Gamestop که از آن به عنوان یکی از مراکز خرده‌فروشی آنلاین یاد می‌شود به تازگی و البته به گفته خودشان “کاملا اتفاقی” طی گزارشی تاریخ انتشار نسخه بعدی فیفا را در کنار تصاویری از کیت جدید تیم پاریسن ژرمن در سال آینده منتشر کرده است.

پس از آن FootyHeadliners با انتشار گسترده این خبر گمانه‌زنی‌ها راجع به حضور ستاره برزیلی پاریسن ژرمن، نیمار، بر روی کاور بازی فیفا ۲۰ را بالا برد.

این در حالی‌ست که سایت معتبر Sportsbible هم در پستی نیمار را رسما به عنوان ستاره بعدی بر روی جلد بازی معرفی کرده است.

صحبت‌ها در مورد حضور نیمار بر روی جلد فیفا ۲۰ هنوز در حد حدس و گمان است و تا به امروز به تایید رسمی الکترونیک آرتز نرسیده است.

جلد فیفا 20 نیمار

آیا نیمار چهره بعدی الکترونیک آرتز خواهد بود؟

در سایر اخبار مربوط به بازی فیفا ۲۰ آمده است که این بازی قرار است رسما در تاریخ ۲۷ سپتامر ۲۰۱۹ (سه‌شنبه ۲۶ شهریور) منتشر شود.

اخبار مربوط به کاور فیفا ۲۰ در حالی به دست هواداران این بازی می‌رسد که الکترونیک آرتز چند روز پیش هم با انتشار اخباری در مورد تغییرات عنوان بعدی خود خبرساز شده بود.

مطلب پیشنهادی:  آیا آمازون حق اختصاصی فروش فیفا 20 را از دست خواهد داد؟

الکترونیک آرتز به تازگی و در اقدامی تحسین برانگیز دست به برطرف‌کردن مشکلات بازی در سری ۲۰۱۹ زده است که این نشان از توجه بالای این کمپانی به دغدغه‌های کاربران بازی دارد.

در پچ نوت هایی که به تازگی معرفی شده‌اند، مشکلات عدیده‌ای مربوط به دفاع بازیکنان در بازی برطرف شده‌اند.

بر اساس پچ نوت های اخیر، الکترونیک آرتز به منظور فراهم‌آوردن شرایط ایده‌آل دفاعی کاربر در بازی دست به تمهیدات خوبی زده است که در میان آن‌ها می‌توان به کم رنگ تر کردن نقش دفاع هوش مصنوعی در بازی اشاره کرد.

این کار می‌تواند در کنار پایین‌تر آوردن احتمال انجام حرکات خودسرانه از سوی بازیکنان شما، مثل تکل‌های نابه‌جا و بلاک‌های ناخواسته که می‌توانند منجر به دریافت کارت توسط بازیکن شما شوند، می‌توانند تجربه خوبی از دفاع دستی بازی را در اختیار کاربر بگذارند.

از دیگر مشکلاتی که الکترونیک آرتز اقدام به تشخیص و برطرف‌کردن آن در سری فیفا ۲۰ کرده است می‌توان به کاهش اثرات کنترل دستی دروازه‌بان در جدال‌های تک به تک اشاره کرد.

در فیفا ۱۹ دروازه‌بان‌ها، هر چند هم ضعیف، در اکثر مواقع با عکس‌العمل‌های فرا انسانی خود در جدال‌های تک به تک شانس گلزنی را به شدت کاهش می‌دهند.

استراتژی‌ای که این کمپانی برای برطرف‌کردن این مشکل در دستور کار قرار داده، بهبود دقت شوت‌ها و کاهش سرعت عکس‌العمل‌های دروازه‌بان در جدال‌های تک به تک است.

با انجام این کار شانس زدن گل‌های زیبا پس از دریبل دروازه‌بان افزایش می‌یابد. مهاجمانی که از ویژگی “شوت بیرون پا” بهره می‌برند، بدون شک بیشترین سود را از این تغییر خواهند برد.

مطلب پیشنهادی:  اتفاقات روز نخست رقابت‌های FIFA eClub World Cup 2019

از دیگر مشکلاتی که در شرف بهبودی در فیفا ۲۰ هستند می‌توان به افزایش درصد احتمال بروز خطا در صورت استفاده از حرکات مهارتی زنجیره‌ای، دقت بالاتر در سوئیچ‌کردن بین بازیکنان حین بازی و یارگیری بهتر در ضربات کاشته و یا کرنر اشاره کرد.

یارگیری بهتر، با افزایش سطح هوش مصنوعی مدافع شما به او این امکان را می‌دهد تا به سراغ مهاجمان هم سطح خود (چه از لحاظ فیزیک بدنی و چه از لحاظ تکنیک بازی) برود.

در زمینه پاس‌کاری بازیکنان چه تغییرات اعمال خواهد شد؟

خب باید گفت که الکترونیک آرتز سعی کرده تا در زمینه بازی روی زمین و پاس‌کاری هم قدم‌های روبه جلویی در فیفا ۲۰ بردارد. امسال برای اولین بار شاهد ورود مکانیزم جدید پاس‌کاری به اسم “Dinked Passing” در بازی خواهیم بود.

سال گذشته فیفا ۱۹ با تغییرات گسترده در زمینه شوت‌زنی ظاهر شد و امسال گویا این کمپانی عزمش را جذب کرده تا پاس‌کاری در بازی را هم بهبود ببخشد. Dinked Pass را زمانی می‌توانید استفاده کنید که می‌خواهید پاس‌های عمقی زمینی بدهید.

این نوع از پاس که قبلا جزء ویژگی‌های اتوماتیک پاس‌کاری در بازی بود حالا دیگر به یکی از مکانیزم‌های جدیدالورود در سری جدید بازی تبدیل خواهد شد.

این پاس به بازیکن شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید (بسته به شرایط؛ اغلب زمانی که تکل مدافع و پاهای او را مزاحم کار خود می‌بینید) بدون هیچ دردسری توپ را از زمین کمی بلند کرده و به یار خودی برسانید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)