نمایندگان چین برای شرکت در مسابقات OGA Dota Pit Minor مشخص شدند

Avatar
هادی عبدالهی ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports رقابت‌های انتخابی نمایندگان چین برای شرکت در OGA Dota Pit Minor به سر رسید و دو تیم RNG و EHOME نهایتا از این ناحیه وارد این رویداد Minor رشته دوتا ۲ خواهند شد.

اولین اسکواد انتخاب شده از این ناحیه، Royal Never Give Up بود. بعد از نمایش عالی خود در اولین Major فصل یعنی DreamLeague Season 10 و قرارگرفتن در جایگاه تیم سوم، RNG در ادامه خوب نبوده و نتوانست در مجامع رقابتی دوتا ۲ و تورنمنت‌های بعد عملکرد قابل قبولی داشته باشد. تلاش قبلی آن‌ها در StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor بود که راه به جایی نبرد و اولین تیمی بودند که از رقابت‌ها کنار رفتند اما در رقابت‌های انتخابی Minor پیش رو موفق شدند EHOME را در براکت بالایی شکست دهند و به امید راه‌یابی به Major دیزنی لند، به مسابقات OGA Dota Pit Minor راه پیدا کنند.

با این که EHOME در براکت بالایی شکست خورد اما هنوز فرصت دیگری برای جبران و حضور در OGA Dota Pit Minor داشت. بعد از پیروزی فوق‌العاده در Bucharest Minor و کسب رتبه‌ای قابل قبول در Chongqing Major به نظر می‌رسید که EHOME روی دور افتاده و آماده درخشش است اما مدتی نگذشت که فاجعه‌ای به وقوع پیوست. Zhang ‘Faith_bian’ Ruida مصدوم شد و تا همین الان هم تیم EHOME موفق نشده است که جانشین خوبی برای او پیدا بکنند. اما با این وجود، چینی‌های EHOME موفق شدند در راه کسب سهمیه برای Minor پیش رو با جان و دل مبارزه کنند و نهایتا سهمی را از آن خود کنند.

مطلب پیشنهادی:  تبر قهرمانی مسابقات MDL Disneyland Paris Major در دستان Team Secret جای گرفت

OGA Dota PIT Minor

رخداد OGA Dota PIT Minor LAN به حالت Split و در بخش‌های مختلف از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ آپریل در کروواسی برگزار خواهد شد. رویداد اصلی نیز در آرنا Spaladium خواهد بود.

prize pool نهایی مسابقات مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ دلار و ۵۰۰ امتیاز DPC است. علاوه بر این و مهم‌تر از همه، برنده نهایی این مسابقات به طور مستقیم وارد Major بعدی دوتا یعنی MDL Disneyland® Paris Major خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)