توسعه نسخه شطرنج دوتا ۲ به Valve سپرده شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers شرکت ولو (Valve) از طرف سازندگان بازی نسخه شطرنج دوتا ۲ (Dota Auto Chess) این اجازه را دریافت کرده است که نسخه‌ی مخصوص و ویژه خود را از این عنوان محبوب بازسازی کند.

به لطف موفقیت‌های بی‌نظیر و عالی Dota Auto Chess و پشتیبانی همه جانبه طرفداران از آن، Valve تصمیم گرفته است توسعه هر چه بیشتر این Mod را به عهده بگیرد و این عنوان را وارد مرحله جدیدی از چرخه زندگی خود کند و به بازی مستقلی تبدیل کند. این طور که به نظر می‌رسد، گروهی از کارمندان ولو به قدری این بازی را دوست داشتند که به  گفته خودشان، «حدود ۱ میلیون بار» آن را بازی کردند. این موضوع کافی بود تا آن‌ها به استودیو Dorado (سازنده ماد Dota Auto Chess) بروند و همکاری خود را در صورت تمایل، با تیم ۴ نفره آنان آغاز کنند. اما بعد از آغاز رایزنی‌ها نهایتا به این نتیجه رسیدند که «به دلایلی»، قادر نیستند با یکدیگر به صورت تیمی واحد همکاری کنند.

ولی استودیو Dorado نهایتا به Valve اجازه داد که نسخه مستقل خود را از ماد Dota Auto Chess بسازند.

Valve در توییتی نوشت: «به لطف Dorado، در حال حاضر گروهی از افراد در شرکت Valve مشغول کار کردن روی نسخه مستقل دوتای این ماد هستند. به زودی اطلاعات بیشتری را در این باره اعلام می‌کنیم.

طبق واکنش‌های هر دو طرف، افراد تیم استودیو Dorado کاملا از این موضوع راضی و خشنود هستند و کاملا به ولو اعتماد دارند آنان می‌توانند Dota Auto Chess را به بهترین شکل ممکن پیشرفت و ارتقا بدهند.

مطلب پیشنهادی:  تغییرات و آپدیت‌های پیش‌ رو در اورواچ

Dorado در بیانیه‌ای نوشت: «همگی ما در Dorado ازحمایت و پشتیبانی همه جانبه‌ای که از طرف Valve به استودیو و تیم ما پیشنهاد شده بود را قدردانی می‌کنیم. مطمئن هستیم که ولو می‌تواند آینده درخشان‌تری برای ماد شطرنج دوتا ۲ بسازد و آن را به عنوانی جهانی و بزرگ تبدیل کند. در ادامه هم همکاری نزدیکی با ولو برای پیشرفت ماد شطرنج خود خواهیم داشت. سعی می‌کنیم که طرفداران Auto Chess را راضی و خشنود نگه داریم. به امید رشد و پیشرفت هر چه بیشتر با یکدیگر!»

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)