نتایج اولین روز مسابقات ESL One Mumbai 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers روز گذشته اولین سری بازی‌های گروهی مسابقات ESL One Mumbai 2019 به اتمام رسید و اسکوادها Keen Gaming و Team Team موفق شدند در گروه‌های خود صدرنشین شوند.

مسابقات ESL One Mumbai 2019 قبل از برگزاری به مشکلات عدیده‌ای برخورد کرده بود. درست چند روز پیش از برگزاری این رقابت‌ها که  مورد انتظار ترین و سطح بالاترین تورنمنت لن برگزار شده دوتا ۲ در هند است، ۵ تیم از شرکت در این مسابقات انصراف دادند. سپس به دلیل مسائلی دیگر و خارج از کنترل خود، تعدادی از تیم‌های شرکت‌کننده نیز با مشکلاتی از قبیل تاخیر در پروازهای خود مواجه شدند که نهایتا موجب افزایش زمان سفر و خستگی بیشتر آنان شده بود.

گروه A

با به اتمام رسیدن روز اول، اسکواد Team Team موفق شد با عملکرد خوب خود توجهات زیادی را به خود جلب کند. بعد از این که تعدادی از تیم‌ها خروج خود را از این مسابقات اعلام کرده بودند، Jacky “Eternal Envy” Mao (موسس و کاپیتان Team Team) با انتشار توییتی اعلام کرد که در صورت امکان، می‌توانند جای خالی یکی از تیم ها را پر بکنند که به سرعت مورد استقبال قرار گرفت.

اولین پیروزی آن‌ها، در مقابل تیم NaVi بود. Eternal Envy و دیگر یاران خود موفق شدند در دو بازی پیاپی که راند دوم بسیار طولانی و حساسی را داشت، از سد حریف خود بگذرند. سپس در بازی بعد خود به راحتی موفق شدند TNC Predator را شکست دهند. با کسب ۲ پیروزی پیاپی، این اسکواد اهل آمریکای جنوبی توانست در براکت بالایی، جایگاهی برای خود دست و پا کند.

مطلب پیشنهادی:  برگزاری رخداد لیگ ملی PUBG برای آمریکای شمالی

گروه B

طبق انتظارات، تیم‌های Keen Gaming و Mineski موفق شدند حریفان خود را به راحتی شکست دهند و در بازی نهایی گروه خود، به مصاف یکدیگر بروند. Keen Gaming در طی بازی اول، کنترل کامل بازی را به دست داشت و اجازه انجام کاری را به حریف خود نمی‌داد و در نهایت هم به نفع آنان به اتمام رسید. راند دوم نیز چینی‌های Keen موفق شدند مسلط و غالب ظاهر شوند و با برنامه‌ریزی بهتر، حریف خود را زمین‌گیر کنند و پیروز بازی شوند.

Keen و Team Team به مرحله حذفی راه یافتند و امروز هم بازی تیم‌های شکست خورده پیگیری خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)