نتایج مسابقات DreamHack Rio رشته CSGO تا این جای کار

Avatar
هادی عبدالهی ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت esportsjunkie مسابقات DreamHack Rio، اولین تورنمنت بزرگ برگزار شده رشته CS:GO در شهر ریودوژانیرو برزیل است. این مسابقات جمعه گذشته در سالن Parque Olímpico با حضور ۸ تیم برگزار شده بود که برای دریافت سهمی از جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات به مصاف یکدیگر آمده‌اند.

۶ تیم AVANGAR ،FURIA Esports ،Sharks Esports ،Valiance ،INTZ eSports و Redemption eSports POA به صورت دعوت مستقیم و دو تیم eUnited به عنوان نماینده آمریکای شمالی و W7M Gaming به عنوان نماینده  آمریکای جنوبی وارد این مسابقات شده‌اند. تیم‌های اول تا سوم، به ترتیب مبلغ ۵۰، ۲۰ و ۱۰ هزار دلار از آن خود خواهند کرد.

اسکوادهای FURIA و Valiance با عملکرد درخشان خود تا این جای کار درمسابقات DreamHack Rio، ثابت کردند اصلا نمی‌شود آنان را دست کم گرفت. این دو اسکواد برزیلی و اروپایی شب گذشته توانستند جایگاهی در نیمه نهایی از آن خود کنند. آنان موفق شدند در طی آخرین بازی مرحله گروهی خود تیم‌های INTZ و W7M Gaming را شکست دهند و حالا باید در اولین بازی مرحله playoff، به مصاف Sharks Esports و AVANGAR بروند. فینال مسابقات DreamHack Rio هم تا پایان امروز برگزار و قهرمان مشخص خواهد شد.

در اولین بازی روز گذشته، FURIA موفق شد eUnited را outplay کند و با نتیجه ۲:۰ از آنان عبور کند. برزیلی‌های FURIA در دو راند پیاپی و کاملا تهاجمی، توانستند با نتیجه ۱۶-۱۳ در نقشه Inferno و ۱۶-۸ در نقشه Nuke حریف آمریکای شمالی خود را زمین‌گیر کنند و پیشروی کنند. در بازی سوم روز گذشته، FURIA دوباره به میدان بازگشت و موفق شد برد جالب توجه دیگری در مقابل INTZ کسب کند. درخشش Yuri “yuurih” Santos در برد آن‌ها نقش به سزایی داشت که نهایتا هم موفق شد عنوان MVP بازی را از آن خود کند و تیمش را وارد نیمه نهایی کند.

مطلب پیشنهادی:  نتایج اولین روز مسابقات ESL One Mumbai 2019

در بازی‌های نیمه نهایی، FURIA به مصاف Sharks و AVANGAR به مقابله با Valiance خواهد رفت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)