تشکیل اولین تیم برزیلی موسسه Cloud9 در بازی Apex Legends

Avatar
هادی عبدالهی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • موسسه Cloud9 دومین تیم Apex Legends و اولین تیم کامل برزیلی تبار خود را تشکیل داد.
  • موسسات دیگری نظیر Immortals و Luminosity Gaming نیز تیم‌های برزیلی در رشته کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو (Counter-Strike: Global Offensive) تشکیل داده‌اند.
  • این عنوان تیراندازی اول شخص سبک بتل رویال یعنی Apex Legends در فوریه عرضه شده و موفق شده بود بازدیدکنندگان بسیاری را در توییچ جذب خود بکند.

 

طبق خبری از سایت esportsobserver موسسه Cloud9 اولین و تنها تیم کامل برزیلی خود را در بازی بتل رویال Apex Legends تشکیل داد.

اسکواد تازه تشکیل شده، شامل بازیکنانی شامل Nino “ninexT” Pavolini ،Gabriel “isno” Ceregatto و Vinícius “noted” Mancinni است. این تیم برزیلی تبار در واقع دومین اسکواد C9 در Apex Legends است. قبل از این و در ماه مارس، موسسه Cloud9 اسکواد دیگری شامل بازیکنانی آمریکای تبار در بازی Apex Legends تشکیل داده بود. در ماه فوریه، Cloud9 بازیکن و استریمر برزیلی به نام Flávio “Jukes” Fernandes را در رشته League of Legends استخدام کرده بود. Lucas Braga (بازیکن فوتبال برزیلی) هم به عنوان مدیر Fernandes و مسئول هماهنگی‌های تیم‌های برزیلی C9 انتخاب شده است.

Cloud9 یکی از جدیدترین موسساتی است که در کشور برزیل سرمایه‌گذاری کرده است. سال پیش بود که Immortals برند برزیلی از بین رفته Made in Brazil (MiBR) را به همراه تیم جدید Counter-Strike: Global Offensive آن‌ها و تمامی اسپانسرهای آنان خریداری کرده بود. Luminosity Gaming هم تیم برزیلی در رشته CS:GO داشته و قبل از آن نیز اسکوادی برزیلی در رشته PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS داشته است. OpTic Gaming هم مدت زمان کوتاهی، تیمی از بانوان برزیلی در رشته CS:GO تشکیل داده بود.

مطلب پیشنهادی:  آیا کسی جلودار Team Secret در فتح ESL One Katowice خواهد بود

موسسات قابل توجهی شامل Team Liquid ،۱۰۰Thieves و NRG هم از زمان عرضه آخرین بازی منتشر شده شرکت Electronic Arts در سبک بتل رویال، یعنی عنوان Apex Legends، تیم‌های خود را تشکیل داده‌اند. EA این طور که به نظر می‌رسد هنوز هم برنامه‌هایی برای مسابقات و تورنمنت‌های حرفه‌ای و رقابتی Apex Legends ندارد. عنوانی که در ابتدای عرضه خود موفق شده بود موفقیت‌های بی‌نظیری کسب کند ولی حالا و پس از گذشت مدتی از انتشار آن، ۷۵ درصد از بازدیدکنندگان خود را در این پلتفرم از دست داده است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)