اطلاعات جدید منتشر شده درباره تاریخ برگزاری IEM شیکاگو

Avatar
هادی عبدالهی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • موسسه ESL و Intel اعلام کردند که رویداد Intel Extreme Masters (IEM) شیکاگو، در تاریخ ۲۰ لغایت ۲۱ برگزار خواهد شد.
  • این تورنمنت ۲ روزه رشته CS:GO میزبان ۸ تیم برتر دنیا خواهد بود که برای دریافت بخشی از جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری در United Center شیکاگو جمع خواهند شد.
  • IEM شیکاگو، همچنین جزء Intel Grand Slam رشته CS:GO هم خواهد بود؛ جایزه‌ای ۱ میلیون دلاری که به اولین تیمی تعلق خواهد گرفت که بتواند در چهار Major از ده Major برگزار شده توسط ESL و DreamHack برنده شود.

 

به گزارش سایت خبری esportsobserver موسسه ESL و شرکت intel اعلام کردند که جدیدترین مسابقات Intel Extreme Masters (IEM) برای دومین سال متوالی در شیکاگو تشکیل خواهد شد. این رویداد ۷۴امین سری از تورنمنت‌های جهانی IEM خواهد بود که از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۱ جولای در United Center شهر شیکاگو دایر خواهد بود.

۶ تیم از ۸ اسکواد شرکت‌کننده در رویداد رشته Counter-Strike: Global Offensive به صورت دعوت مستقیم به رقابت‌های مرحله گروهی راه خواهند یافت که از تاریخ ۱۸- ۱۹ جولای برگزار می‌شود. دو جایگاه دیگر هم توسط تیم‌های برنده شده در رقابت‌های انتخابی اروپا و آمریکا پر خواهند شد.

رویداد اصلی در ۲۰- ۲۱ جولای برگزار خواهد شد که شامل مرحله نیمه نهایی و گرند فینال می‌شود. تیم‌ها برای دریافت بخشی از جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری با یکدیگر رقابت خواهند کرد و بلیط‌های شرکت در مسابقات نیز از تاریخ ۳ می قابل خرید می‌باشند.

استقبال از اولین رویداد IEM شهر شیکاگو به قدری بود که ESL  از آن به عنوان «موفقیتی بی‌بدیل» یاد کرد و توانست چیزی حدود ۶،۵۰۰ بازدیدکننده در روز داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:  احتمال تشکیل دادن تیم esport توسط رپر معروف Soulja boy

رویداد امسال نیز همانند گذشته میزبان فعالیت‌ها و برنامه‌های اسپانسرمحور مختلفی از قبیل برنامه‌های نمایشی intel و فروشگاه‌های مخصوص موسسه ESL خواهد بود. شرکت‌های دیگری نیز نظیر AT&T ،HyperX ،Acer Alienware و Red Bull نیز احتمالا همانند پارسال غرفه‌ها و سالن‌های جدایی خواهند داشت.

برچسب ها :