مشکلات فورتنایت یا پایان دوران NINJA

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

با این که بازی فورتنایت همچنان بیشترین بازیکن را در کل تاریخ بازی‌های کامپیوتری را دارد و Epic Games در تلاش است که فورتنایت را تبدیل به یک بازی خوب و جذاب کند اما گویا معروف‌ترین استریمر این بازی یعنی Tyler Blevins که بیشتر با نام NINJA معروف است از بازی شدیدا ناراضی است و در استریم خود بازی را شبیه H1Z1 تشبیه کرده است.

اگر شما طرفدار بازی‌های بتل رویال باشید بدون شک نام H1Z1 را شنیده‌اید، یکی از بازی‌های اولیه این سبک که قصد داشت مانند رقیب‌های خود یعنی PUBG از این صنعت پیشروی کند ولی مشکلات بسیار زیاد این بازی باعث شد این بازی از دید خارج شود. حال نینجا در آخرین استریم خود به تیم توسعه بازی فورتنایت هشدار داد که این بازی راه اشتباه H1Z1 در پیش گرفته است.

در آخرین استریم نینجا، در بازی فورتنایت بعد از باخت‌های متعدد از شدت عصبانیت از بازی خارج شد و به بازی Sekiro: Shadows Die Twice پرداخت. نینجا این روزها اصلا اوضاع خوبی ندارد در اکثر بازی‌های خود شکست خورده و نمی‌تواند بدون کمک هم‌تیمی‌های خود راهی را پیش ببرد حتی در بازی تازه‌ای مثل Apex legends اصلا نمی‌تواند در بازی ایستادگی کند به همین دلیل تلاش می‌کند در بازی فورتنایت بماند و بهترین باشد ولی به گفته خود نینجا این بازی شدیدا از مشکلاتی رنج می‌برد که روند پیشرفت بازی را به دوران H1Z1 شباهت داد.

در آخرین آپدیت بازی فورتنایت روند برداشت منابع ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است و این باعث شده است درگیری‌های بیشتر از ساختن بشود از طرفی این اواخر با هر آپدیت، گلیج و باگ‌های زیادی در بازی پیدا می‌شود که شدیدا بازیکنان را عصبانی می‌کند. این اتفاقی بود که زمانی بازی H1Z1 نیز از آن رنج می‌برد با هر آپدیت مشکلات زیادی به وجود آمده بود که سر انجام به سقوط این بازی انجامید. پیام نینجا به سازندگان این بازی به شرح زیر است.

دارم بهتون میگم (خطاب به تیم توسعه) باید خیلی مراقب باشید. باید خیلی درگیر این قضیه بشید. هنوز گلیج‌های زیادی تو بازی هست که باید فیکس بشه. مراقب باشید بازی داره راه سقوط H1Z1 رو پیش می‌گیره.

حال سوال این جاست، آیا مشکلات بازی فورتنایت آن قدر زیاد شده است که بازیکن معروف سری بازی‌های بتل رویال بنا به کسب تجربه خود به تیم توسعه هشدار می‌دهد؟ یا آن قدر بازی نینجا بد شده است که نمی‌داند چه بگوید؟ جالب است بدانید این بازیکن نیز در بازی‌هایی مثل PUBG و H1Z1 زمانی که می‌خواست از بازی مربوطه به طور کلی خارج شود، از بازی‌ها ایرادهای زیادی می‌گرفت.

مطلب پیشنهادی:  بازی CS:GO برای همیشه رایگان شد

 

برچسب ها :