همکاری مشترک DreamHack و Caffeine در زمینه سرویس استریم

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
  • در طی سال ۲۰۱۹ و از این پس، Caffeine تورنمنت‌های DreamHack را در رشته‌هایی نظیر Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2 پخش و استریم خواهد کرد.
  • این پلتفرم و سرویس استریم زنده، همچنین شو‌هایی با عنوان Overtime پخش خواهد کرد که مربوط به هرکدام از رویدادها و تورنمنت‌های DreamHack هستند.
  • Caffeine همچنین استریمرهایی که محتویات و برنامه‌های DreamHack را در لایو استریم خود پوشش می‌دهند، معرفی خواهد کرد.

 

بر اساس خبری از سایت esportsobserver مجموعه DreamHack طی امضای قرارداد همکاری با سرویس و پلتفرم لایو استریم Caffeine، از این پس رویدادهای سال ۲۰۱۹ خود را از طریق این پلتفرم پخش خواهند کرد.

Caffeine کار خود را این هفته و با پوشش رویداد DreamHack Open Rio 2019 آغاز خواهد کرد و با ادامه پوشش رویدادهای امسال DreamHack در نقاطی از جمله دالاس در تگزاس، یونشوپینگ سوئد و سویلا اسپانیا برنامه‌های خود را ادامه خواهد داد. این همکاری در زمینه رشته‌های تحت پوشش تورنمنت‌های DreamHack از جمله Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2 خواهد بود و Caffeine در مجموع ۱۰ عدد از آن‌ها را استریم خواهد کرد.

به علاوه، Caffeineشوها و برنامه‌های جانبی مانند Overtime را برای هر تورنمنت و رویداد DreamHack تولید خواهد کرد که شامل فوتج‌ها و فیلم‌هایی از پشت صحنه تورنمنت، مصاحبه با مهمانان و برنامه‌های سرگرم‌کننده و جذابی برای بینندگان خود خواهد بود.

Marcus Lindmark مدیر اجرایی DreamHack در سخنانی بیان کرد:« بسیار خوش‌حال و خرسند هستیم که این قرارداد همکاری را با Caffeine امضا کرده‌ایم. به این دلیل که از زمان ورود این پلتفرم به بازار استریم برنامه‌ها و ایده‌های اجرایی و خلاقانه آنان را دنبال می‌کردیم، تصمیم گرفتیم که با آنان وارد همکاری مشترکی شویم. DreamHack و Caffeine این ایده و تصویر را در ذهن دارند که حس لذت و تجربه‌ی علاقه‌مندان و بینندگان به ورزش‌های الکترونیک را از تورنمنت‌ها و رویدادهای صورت گرفته در آن بالا ببرند و این همکاری، نقطه‌ی آغازی برای رسیدن به این هدف است.»

مطلب پیشنهادی:  تیم RNG فهرست نهایی اعضای خود را اعلام کرد
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)