مشارکت SK Telecom با شعبه کره جنوبی Riot Games برای پخش مسابقات LCK

Avatar
هادی عبدالهی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsinsiders مجموعه بزرگ مخابراتی کره‌ای SK Telecom طی امضای قرارداد همکاری با Riot Games Korea، از این پس به عنوان اسپانسر اصلی پخش و برادکست مسابقات رشته League of Legends در کره جنوبی یعنی League of Legends Champions Korea (LCK) فعالیت خواهد کرد. این همکاری و مشارکت دو طرفه تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت که شامل پشتیبانی از تکنولوژی‌های تصویربرداری و پخش AR و VR نیز می‌شود.

به عنوان بخشی از این قرارداد، برند جدید و تکنولوژی ۵G این شرکت مخابراتی یعنی ۵GX، طی پخش رقابت‌های LCK و در طول زمان پیام‌های بازرگانی و تبلیغاتی این رقابت‌ها معرفی خواهد شد. همچنین این برند در طی رویدادهای جانبی این مسابقات شامل مواردی همچون مصاحبه‌های شخصی با بازیکنان و عکس‌برداری‌های تیمی هم جزء لوگوهای اصلی خواهد بود که تمرکز ویژه‌ای به آن خواهد شد. البته این همکاری صرفا به رقابت‌های LCK محدود نمی‌شود و شامل مسابقات و رویدادهایی نظیر World Championship، Mid-Season Invitational (MSI) و All-Star Event نیز می‌شود.

به عنوان بخشی از قرارداد ۵GX، تماشاگرانی که از طریق پلتفرم oksuku این مجموعه مسابقات فینال تابستانه LCK را تماشا کنند، از مزیت‌هایی نظیر کانال‌های شخصی با قابلیت ویژه زوم‌کردن صفحه نمایش تا ۴ برابر بدون  کوچک‌ترین افتی در کیفیت تصویر بهره‌مند خواهند شد. این قابلیت منحصربه‌فرد، یکی از اولین قدم‌های برداشته شده برای برنامه پیشرفته ۵GX Multi-View خواهد بود که پس از اجرایی‌شدن کامل آن، تماشاگران قادر خواهند بود به ۱۰ ویدیو و دوربین مختلف با کیفیت UHD در طی پخش زنده مسابقات دسترسی آزادانه داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:  معرفی League of Legends در شبکه TBS

علاوه بر موارد ذکر شده، SK Telecom به زودی بخش VR و AR خود را از طریق پلتفرم oksuku برای مسابقات پیش روی تابستانه LCK در ماه ژوئن راه‌اندازی خواهد کرد. تماشاگران با استفاده از این دو قابلیت قادر خواهند بود تجربه‌ای ناب از استیج رقابت‌ها داشته باشند، به گونه‌ای که انگار در سالن برگزاری مسابقات حضور دارند. ویژگی‌های دیگری نظیر Replayهای حرفه‌ای و ویژه مسابقات و همچنین میتینگ‌ها و مصاحبه‌های رو در رو و زنده از طریق AR با بازیکنان نیز از برنامه‌های آینده SK Telecom و Riot خواهد بود.

برچسب ها :