تاخیر در صدور بلیط‌های مسابقات The International 2019 رشته دوتا ۲

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

بنا بر خبری از سایت esportsjunkie زمان شروع فروش بلیط‌های شرکت در مسابقات مهم The International 2019 توسط شرکت Valve تغییر کرده و دیرتر از آن چه که اعلام شده بود به فروش می‌رسند. سازنده و توسعه‌دهنده بازی دوتا ۲ یعنی Valve از این پس همکاری خود را با Damai.com قطع خواهد کرد. این سایت همیشه اولویت اول Valve برای فروش بلیط‌های مسابقات خود بوده اما به دلیل ازدیاد و گستردگی هکرها و کلاه‌برداری‌های انجام گرفته از طریق این سایت، Valve تصمیم گرفته که بیزینس خود را به جای دیگری منتقل کند.

به عقیده بسیاری این تصمیم Valve مبنی بر پایان رابطه کاری خود با Damai.com، کاملا عاقلانه و منطقی بوده است. یکی از دلایل آن را می‌توان این موضوع عنوان کرد که در تورنمنت اخیر زیر نظر Valve، تقریبا تمامی بلیط‌های شرکت در مسابقات توسط کلاه‌برداران و اسکمرهای اینترنتی خریداری شده بود. در سال ۲۰۱۷ هنگام برگزاری مسابقات قهرمانی جهان رشته League of Legends که در چین برگزار شده بود، بلیط‌های مسابقات برای فروش در Damai.com قرار گرفته بودند ولی به محض شروع فروش، پلتفرم این سایت کرش کرده و پس از آنلاین‌شدن نیز مشخص شد که تمام بلیط‌ها توسط هوش مصنوعی طراحی شده توسط هکرها و بات‌های اینترنی خریداری شده‌اند.

مسابقات The International 2019 در تابستان پیش رو در شانگهای برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق شروع این رقابت‌ها فعلا مشخص نشده است. ۱۸ تیم از برترین اسکوادهای رشته دوتا ۲ برای دریافت بخشی از حداقل جایزه ۱.۶ میلیون دلاری این مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

Prize pool مسابقات با اضافه‌شدن ۲۵ درصد از سهم فروش Battle pass بازی افزایش خواهد یافت. سال گذشته، ۲۳،۹۳۲،۱۷۷ دلار از طریق فروش بتل پس بازی به ۱.۶ میلیون دلار اولیه اضافه شده بود. تا الان حضور ۴ تیم اول رنکینگ DPC، در این رقابت‌ها قطعی شده است.

مطلب پیشنهادی:  بزرگ‌ترین مسابقات Rainbow Six Siege در ایران
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)