تاریخ برگزاری مسابقات The International 2019 درز کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری esportsjunkie حساب کاربری weibo موسسه Vici Gaming، یکی از بزرگ‌ترین اطلاعیه‌های امسال را منتشر کرد؛ البته از شواهد و قرائن برمی‌آید که احتمالاً آن‌ها این خبر را نشت داده باشند و این موضوع حرکتی از قبل هماهنگ شده با شرکت Valve نبوده باشد.

بر اساس پست منتشر شده توسط این تیم چینی، مورد انتظارترین و هیجان‌انگیزترین مسابقه Esports امسال، یعنی TI9، در ماه آگوست برگزار خواهد شد. طبق این اعلامیه، بازی‌های مرحله گروهی از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ آگوست طول خواهد کشید؛ سپس رویداد اصلی رقابت‌ها هم از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ آگوست برگزار خواهد شد.

البته باید توجه داشته باشید که شرکت Valve این اطلاعات منتشر شده را تایید نکرده است؛ پس امکان دارد که این خبر کاملا اشتباه یا این که توسط یکی از اعضای اصلی این موسسه و یا کسی که به حساب کاربری VG دسترسی دارد، نشت شده باشد. دلیل دیگر غیررسمی‌بودن این خبر این است که اگر شما تاریخ برگزاری مسابقات TI9 را در گوگل جستجو کنید، نهایتا به این سایت خواهید رسید.

در حال حاضر تنها ۴ تیم از ۱۲ تیم نهایی مستقیما راه یافته به این رقابت‌ها، مشخص شده‌اند. اسکوادهای Vici Gaming ،Evil Geniuses ،Team Secret و Virtus Pro حضور خود در TI9 چین را نهایی کرده‌اند. پس از برگزاری آخرین تورنمنت بزرگ سالیانه رشته دوتا ۲ یعنی EPICENTER Major 2019 است که لیست نهایی تیم‌های راه یافته به TI9 نهایی خواهد شد. البته ممکن است پس از برگزاری MDL Disneyland® Paris Major نیز چند اسکواد دیگر مشخص شوند.

بعد از به اتمام رسیدن آخرین تورنمنت DPC یعنی EPICENTER Major، تیم‌ها وقت کمی خواهند داشت که خود را آماده رقابت‌های انتخابی بکنند. از هر منطقه تنها اسکوادهایی که موفق نشده‌اند جزء ۱۲ تیم اول رنکینگ DPC بشوند، حق حضور در این رقابت‌های انتخابی دارند. از ۶ منطقه جغرافیایی مختلف دنیا، تنها ۶ تیم یعنی از هر منطقه ۱ تیم از طریق رقابت‌های انتخابی قادر به راه‌یابی به TI9 خواهد بود. تاریخ برگزاری رقابت‌های انتخابی نیز هنوز مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در جولای ۲۰۱۹ خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  نتایج دور اول مسابقات WESG 2018 در رشته دوتا2 منطقه جنوب آسیا

آپدیت خبر

شرکت Valve روز گذشته از طریق حساب کاربری توییتر خود این موضوع را تایید کرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)