تکمیل تیم‌های شرکت کننده در مسابقات OGA Dota PIT Minor 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارشی از سایت خبری gosugamers  امروز و در طی اتمام رقابت‌های انتخابی OGA Dota PIT Minor 2019 رشته دوتا ۲، بالاخره ۳ تیم آخر راه یافته به مسابقات OGA Dota PIT Minor 2019 هم مشخص شدند و تمامی جایگاه‌های این Minor رزرو شد.

BOOM ID با درخشش اسکواد خود از روی تمامی حریفان  رد شد و موفق شد جواز حضور در سومین Minor این فصل خود را نیز دریافت کند. از زمان حضور اولیه خود در Bucharest Minor این تیم آینده‌دار منطقه جنوب شرق آسیا توانست نظرات مثبتی را در جامعه دوتا ۲ در سطح جهانی کسب کند. با این که BOOM ID تنها موفق شده است تا این جای کار ۴۰ امتیاز DPC کسب کند و در جایگاه ۳۰ام جدول بنشیند اما حضور و عملکرد خوب آن‌ها دائمی و رو به رشد بوده و همین موضوع آنان را به یکی از تیم‌های مورد علاقه اجتماع طرفدار دوتا ۲ تبدیل کرده است.

تیم بعدی راه یافته Ninjas in Pyjamas از اروپا است. NiP این بار قدرتمند ظاهر شد و با حضور خود در براکت بالایی رقابت‌های انتخابی و شکست تیم‌های Kingdra ،Alliance و Goblin Legs موفق شد جایگاه اول نمایندگی اروپا را از آن خود کند. NiP در حال حاضر در جایگاه هفتم رنکینگ DPC قرار دارد و عزم خود را جزم کرده است که با قهرمانی در این Minor و سپس کسب جواز حضور در Major دیزنی لند امتیاز DPC خود را برای دعوت شدن به TI9 بالا بکشد.

Alliance هم که توسط NiP شکست خورده بود نهایتا موفق شد در ۲ بازی سنگین حذفی حریفان خود را شکست دهد و دومین دعوت نامه اروپا را برای Minor پیش رو دریافت کند. Alliance در حال حاضر در جایگاه ۱۴ ام رنکینگ، یعنی دو جایگاه دورتر از دریافت دعوت نامه TI9 قرارد دارد و می‌تواند با برنده‌شدن در این Minor و حضور در دیزنی لند شانس حضور خود را در TI9 بالا ببرد.

مطلب پیشنهادی:  فروش بتل پس TI9 رکورد شکنی کرد

OGA Dota PIT Minor

رخداد OGA Dota PIT Minor LAN به حالت Split و در بخش‌های مختلف از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ آپریل در کروواسی برگزار خواهد شد. رویداد اصلی نیز در آرنا Spaladium خواهد بود.

prize pool نهایی مسابقات مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ دلار و ۵۰۰ امتیاز DPC است. علاوه بر این و مهم‌تر از همه، برنده نهایی این مسابقات به طور مستقیم وارد Major بعدی دوتا یعنی MDL Disneyland® Paris Major خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)