پایان اولین روز مرحله playoff مسابقات OGA Dota PIT Minor

هادی عبدالهی
هادی عبدالهی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers تیم Ninjas in Pyjamas موفق شد اولین روز مرحله playoff مسابقات OGA Dota PIT Minor را بدون شکست و کاملا مقتدرانه به پایان برساند.

با شروع‌شدن بازی‌های مرحله playoff و جدی‌ترشدن رقابت بر سر حضور در گرند فینالز، ۴ تیم، روز گذشته به مصاف حریفان خود رفتند. از بین این ۴ تیم، یعنی اسکوادهایRoyal Never Give Up ،Ninjas in Pyjamas  Forward Gaming و  Majestic Esports، این تیم اروپایی NiP بود که عالی ظاهر شد و توانست دیگر حریفان خود را پشت سر بگذارد.

بعد از شروعی ناامیدکننده در ابتدای رویداد، Forward Gaming که جایگاه انتهایی گروه B را از آن خود کرده بود؛ موفق شد این بار پیروز میدان شود و تیم RNG را در دو بازی پیاپی در هم کوبد.

نماینده آمریکای جنوبی که در ابتدای تورنمنت با عملکرد غیر قابل پیش‌بینی خود همه را غافلگیر کرده بود، این بار به درهای بسته خورد و در مقابل NiP تسلیم شد. با شروع راند اول، NiP برتری کاملا یک طرفه‌ای داشت و موفق شد Majestic Esports را از سر راه خود بردارد.

با داشتن روحیه‌ای کاملا خوب و آماده نبرد، NiP به مصاف برنده مسابقه دیگر یعنی Forward Gaming رفت تا تیم صعودکننده به فینال براکت بالایی را تعیین کنند. بدون هیچ گونه تعلل و چالشی، NiP موفق شد FG را به زانو در آورد. هر کدام از بازی هم بیش از ۳۰ دقیقه به طول نکشید.

با این پیروزی، NiP یک قدم به راه‌یابی به گرند فینالز نزدیک‌تر شد. در همین حال، Majestic و RNG در بازی حساس و حذفی یک راندی خود، فردا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مطلب پیشنهادی:  محتوای جدید تبلیغاتی Avengers: Endgame در بازی Fortnite

در همان روز، تیم Forward Gaming هم در رقابتی تک حذفی، به مصاف برنده آنان خواهد رفت.

جوایز نهایی مسابقات OGA Dota PIT Minor

Prize pool این رویداد مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ دلار خواهد بود که بین ۸ تیم تقسیم خواهد شد. علاوه بر مبالغ نقدی، اسکوادهای برتر نیز امتیاز DPC خواهند گرفت.

  • جایگاه اول:  ۱۲۵،۰۰۰ دلار + ۱۲۰ امتیاز DPC + جایگاهی در مسابقات MDL Disneyland Major
  • جایگاه دوم: ۶۵،۰۰۰ دلار + ۱۰۰ امتیاز DPC
  • جایگاه سوم: ۳۵،۰۰۰ دلار + ۹۰ امتیاز DPC
  • جایگاه چهارم: ۲۵،۰۰۰ + ۷۰ امتیاز DPC
  • جایگاه پنجم تا ششم: ۱۵،۰۰۰ دلار + ۴۰ امتیاز DPC
  • جایگاه هفتم تا هشتم: ۱۰،۰۰۰ دلار + ۲۰ امتیاز DPC
برچسب ها :